dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
malgos  
01-09-2006 20:44
[     ]
     
"Często czujemy się zbyt słabi, abyśmy mogli samotnie stawić czoła problemom, które nas spotykają. Pod wpływem cierpienia czujemy się nie zdolni do trwania przed Bogiem. Z pomocą przychodzą nam inni członkowie Kościoła. Choć wszyscy jesteśmy słabi i grzeszni, to jednak Pan Bóg posługuje się nami, aby przez nas działać w swoim Kościele. Nasza modlitwa za ludzi może być wysłuchani nie dlatego, że mamy jakąś wyjątkową moc, ale dlatego, że modlimy się razem jako członkowie Ciała Chrystusa. Uczestniczmy wtedy w Wielkiej Tajemnicy: to Chrystus obecny w swoim Kościele - pośród nas, modli się naszymi ustami do Boga Ojca. Jego słowa zmieniają rzeczywistość ludzkich serc.

Poproś o modlitwę w intencji rozwiązania problemów Twojego małżeństwa. W Twojej intencji będzie się modlić kilka osób. Przesłane prośby oddajemy Chrystusowi także w Eucharystii odprawianej specjalnie w nadesłanych intencjach.
Prośby o dar poczęcia dziecka polecamy wstawiennictwu Jana Pawła II. Za życia papieża i po Jego śmierci wielu małżonków z całego świata prosiło Go o modlitwę w tej intencji i i otrzymało od Boga dar dziecka.

W wywiadzie dla internetowego włoskiego dziennika "Affaritaliani.it " postulator procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II - ksiądz Oder stwierdził, że najczęściej doznawaną łaską przypisywaną Janowi Pawłowi II są narodziny dzieci w małżeństwach, które uważano za bezpłodne. Jan Paweł II gdy zostanie świętym może stać się patronem niepłodnych par."

http://www.szansaspotkania.net/index.php?page=1991 


Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
Alkione  
03-09-2006 13:31
[     ]
     
Dzękuję Małgosiu za ifo o tej stronie. 
Alkione

Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
kumoreka  
23-02-2007 08:25
[     ]
     
Czy mógłby mi ktoś przesłać tekst modlitwy o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II. Z góry dziękuję.
Agnieszka Kumorek 


Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
qlka  
27-02-2007 19:30
[     ]
     
Agnieszko droga, w modlitwie najważniejsze jest aby się modlić z głębi serca, słowa nie są aż takie ważne.

Można zacząć własnymi słowami i potem posłużyć się modlitwą różańcową, do której nas Jan Paweł II tak bardzo zachęcał.

Obojętnie za czyim wstawiennictwem i obojętnie jakimi słowami bedziemy się modlić, to zawsze modlimy się do tego samego Boga. 


Modlitwa - Święty Gerard Majella - Patron i Opiekun Matek
qlka  
21-04-2007 22:37
[     ]
     
Może się komuś przyda

# Modlitwa o łaski
# Modlitwa matki z dzieckiem
# Prośba o macierzyństwo
# Modlitwa matki ciężarnej

http://mtrojnar.rzeszow.opoka.org.pl/swieci/gerard_majella/swiety.htm

Pozdrawiam 


Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
pusia  
16-07-2007 22:24
[     ]
     
gdy umierał Papież akurat pojechałam do Włoch i w chwili Jego śmierci w katedrze w Mediolanie zapaliłam świeczkę w Jego intencji i poprosiłam o wstawiennictwo o to bym zaszła w ciązę....i udało się.......tyle tylko że moje malenstwo odeszło, ale wierzę że coś w tym jest..... 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
ludvika  
26-07-2007 08:18
[     ]
     
Witaj Malgosiu.
Jestem obecnie w momencie niespokojnych dni. Mam wielka nadzieje, ze moge spodziewac sie dziecka. Jednoczesnie miota mna niepewnosc. Oczywiscie najblizsze dni, moze nawet godziny pokaza rezultat.
Postanowilam w tym czasie poszukac wsparcia duchowego i znalazlam wlasnie to forum, oraz Twoja wypowiedz.
Bardzo prosze,odpowiedz mi, jak moge umiescic swoja prosbe o wsparcie i modlitwe na forum.
Potrzebuje wzmocnienia Bogiem nie tylko w kwestii poczecia, ale takze w intencji o zgode w moim malzenstwie. Potrzebuje nabrac wiecej umiejetnosci w okazywaniu milosci mezowi, wlasnej skruchy i pokory. Potrzebuje nabrac mocy, aby codzinnie zwalczac pyche i slabosci, egoizm i tkwiace we mnie zle emocje.
Otrzymalismy rok temu od Boga Wielki Dar - nasza kochana coreczke. Teraz, starajac sie o rodzenstwo dla niej, miotaja mna czesto sprzeczne i bolesne doznania - wdziecznosci i szczescia oraz poczucia winy, iz nie jestem godna tego Daru oraz tego, aby liczyc na cos Wiecej...
Wspomne, ze Dar poczecia naszej Marii Elzbiety zawdzieczam wstawiennictwu Matki Bozej oraz Sw. Elzbiety, do ktorych sie wowczas modlilam i ktorym do dzis staram sie czesto dziekowac za nasze kochane Malenstwo. 


Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II
test89  
18-06-2008 15:36
[     ]
     
Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty, który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi, abym ja także zawsze wypełniała świętą wolą naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wszelkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychować dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen. 
sylwia k-g
http://juliabarbaragoszcz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora