dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Moja Malgosia
renia75  
07-05-2012 11:12
[     ]
     
Znalazlam sie w szpitalu w piatek 20 kwietnia. Mialam nie pokoj I wrazenie ,ze wody uciekaja, cisnienie wysokie. Zatrzymli mnie na patologii. Robili usg. Ktg. W srode zrobiono mi test na skurcze, wyszlo nie ciekawie.(zamartwica).prosilam ,zeby nie robiono mi cieca ,bo ona jest nie gotowa. Lekarze ,ze wymyslam , bo w 37 tyg dziecko jest gotowe.
Moja kruszyna urodzila sie w 37 tc. 25 kwietnia wykonano mi cc. Polozyli mi ja na piersiach a ja czulam ,ze cos jest nie tak( mialam bd wyniki. usg co 3 tyg. badania prenatalne w 20 tyg.(mam 37 lat) wszystko idealne). mala miala 2440 i 51 cm. Dostala 9 punktow a po 10 minutach 10 punktow Po porodzie wlozono ja do inkubatora by ja dogrzac.
Rano nastepnego dnia(26) przyniesli mi dziecine byla sliczna. o godz 8 przyszla pani doktor ze coreczka zasiniala i pytala jak sie zachowywala przy mnie....wlozona ja do inkubatora. Kiedy postawily mnie pielegniarki,po cesarce, zaraz popedzilam na pediatrie.okazalo sie ,ze nie mozna jej bylo zalozyc weflonu, nie dotlenienie skruszylo zylki. Pokluli ja strasznie wszedzie gdzie sie dalo miala siniaki. Plakala strasznie ,mnie wyrzucily za drzwi. Doktorka zadzwonila do Jastrzebia ,i zalatwila miejsce na oiomie niemowlecym. Ochrzcilam malenstwo z pielegniarka(myslalam ,ze imie I chrzest daja jej jakas pomoc z nieba, Aniola stroza). wezwano pogotowie '''n".trwalo 3 godziny zanim dotarlo. po godzinie klucia i placzu malenstwa wkoncu pielegniarce z pogotowia udalo sie zalozyc weflon. I zabrano ja na oiom dzieciecy.Gosienka juz nie plakala, lezala taka biedna I bezzycia Maz , mama I tesciwa przyjechali nas zobaczyc I widzieli tylko odjezdzajace pogotowie . A moje przeczucie mowilo ,ze to pluca ,ze nie byly gotowe, maz mowi ,wszyscy juz wiedza I przesylaja zyczenia ,pokazuje komorke. A ja do niego ,ze sie pochwalil za szybko, (nie wiem jak to czulam. Ale tak bylo).wieczorem dodzwonilam sie na oiom, powiedzieli stan krytyczny, niewydolnosc krazeniowa i niewydolnosc oddechowa.
27 kwietnia rano maz do niej pojechal, mala byla nieprzytomna.popodpisywal dokumenty. Podal swoj numer telefonu(w razie pogorszenia stanu Gosienki lekarz mial dzwonic o kazdej porze.). ja bylam w szpitalu na ginekologii pomiedzy zadowolonymi mamami i placzem niemowlat. lekarze omijali mnie szerokim lukiem, na placz reagowali podaniem relanium. I jeszcze ten strach , na dzwiek telefonu zamieralam, balam sie ,ze zasne I nie uslysze telefonu. Rodzina w szoku. Nawet msze zamowili w intencji malej.
28 wyprosilam lekarza o wczesniejsze wyjscie. Wypuscil mnie na wlasna odpowiedzialnosc , przecieli mi szwy I wyszlam. Na lezaco pojechalam do Jastrzebia . Weszlam na oddzial I zobaczylam ja jak lezy ,nieprzytomna,w inkubatorze ubrana w czapeczce I skarpetkach na wirujacej plycie.plytka miala poruszyc plucka. Miala w ciele tysiac kabli igiel, obok stala sciana migoczacych urzadzen (automatyczne szczykawki podajace sufraktan, antybiotyk I jakies inne plyny. Podchodzi pielagniarka I pyta czy ma otworzyc inkubator, czy chce ja dotknac? A ja nie moge, boje sie,ze dotykiem zadam jej bol. Wychodzimy od malej .na scianie przed gabinetem ordynatora wisi sporo podziekowan . Mysle,jakie ja mu zrobie. Rozmawiamy z lekarzem ,mowi ,ze nie jest dobrze. Ale nie takie przypadki leczyl. Jakby sie cos dzialo zadzwonia. Wracam do domu.wieczorem maz dzwoni do szpitala,nikt nie odbiera. Piersi bola I mleko zaczyna plynac.
29 od rana nikt nie odbiera telefonu. Dzwonimy 100 razy .jedziemy do malej po obiedzie. Zahaczamy o sklep w poszukiwaniu oliwki wskazanej przez pielegniarke. Wieziemy jej skarpetki I czapeczki,zeby miala swoje.wsiadajac do auta,dzwoni telefon. I ja juz wiem!!!!. Slysze tylko “probowalismy ja 20 minut reanimowac . I placz jest juz do konca. Placzemy wszyscy ,bo jedziemy w czworke. Z mama I tesciwa. Wchodzimy na oddzial . Przychodzi lekarka I mowi mezowi :-,ze juz w sobote tracili ja ale udawalo sie reanimowac. A dzis juz nie moglismy nic zrobic. Pozwolila jednak sie nam pozegnac, ale tylko nam,babcia wstepwzbroniony. Bylismy tam jakis czas ,nie wiem ile. Lezalajuz bez kabli i bez igiel. Owinieta we flanelowa pieluszke. Wygladala jak spiace niemowle w rozku . Ale byla zimna. Straszne zimna. Wyciagnelam ja z inkubatora I tulilam I maz ja tulil . A ona byla zimna ,dalej zimna.Zmarla 29 kwietnia o 14.40 , zyla tylko 4 dni i 40 minut.
sekcja przeprowadzona dala wynik:wrodzone zapalenie pluc , wczesniactwo, niewydolnosc..
Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cie same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę.

malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 

Ostatnio zmieniony 11-12-2012 21:45 przez renia75

Re: Moja Malgosia
beata1978  
07-05-2012 11:37
[     ]
     
(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
Nadia7  
07-05-2012 18:54
[     ]
     
Bardzo mi przykro....choć żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, bezsilnośći, rozpaczy....


Kolorowe światełka dla Twojej Małgosi (((***)))
Dla Ciebie - dużo sił na każdy dzień.... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Moja Malgosia
joanna84  
07-05-2012 18:59
[     ]
     
Dla Małgosi (***)(***)(***)
Tobie dużo sił... 


Re: Moja Malgosia
Monika 5  
07-05-2012 12:43
[     ]
     
Bardzo mi przykro,że stracilas swoja córeczke.Wiem co czujesz,ja swoją Zosieńke stracilam 2 miesiące temu i też pierwszy raz wzielam maleńką na ręce po śmierci!
Światełka dla Małgosi (****) 


Re: Moja Malgosia
sylwia1975  
07-05-2012 13:32
[     ]
     
wspulczuje,ogromnie mi zal was,swiatelka dla niuni. 


Re: Moja Malgosia
Anna Aneta  
07-05-2012 13:55
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro swiatelko dla Twojej Malgosi 


Re: Moja Malgosia
bezsilna24  
06-06-2012 23:37
[     ]
     
Współczuję kochana...
ja swoje maleństwo miałam przy sobie 10 dni..wiem jak to jest iść do szpitala i myśleć że za parę dni będzie się w domu z maleństwem..a tu przychodzi tragedia
trzymaj się mocno

światełka dla aniołka (*)(*)(*)(*)

mama aniołka Julitki
http://julitkapowroznik.pamietajmy.com.pl/ 


Re: Moja Malgosia
MagdalenaB  
07-05-2012 15:03
[     ]
     
Światełko dla Małgosi(*) a dla Was Rodzice dużo siły i nadziei... Mama Marysi(*) 
magdalenaB

Re: Moja Malgosia
Alisza  
07-05-2012 15:55
[     ]
     
Ciepłe światełka dla Twojej córeczki (*)(*)(*) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Moja Malgosia
Tami  
07-05-2012 18:44
[     ]
     
(*)(*)(*) 


Re: Moja Malgosia
Ewelina85  
07-05-2012 16:36
[     ]
     
Bardzo mi przykro Kochana! Ja swojego Synka również przytuliłam dopiero po tym jak odszedł... Nigdy nie zapomnę tej chwili...
[*] dla Twojej Córuni
A Ciebie przytulam, tylko tyle mogę... 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Moja Malgosia
renia75  
07-05-2012 16:55
[     ]
     
Jutrojade odebrac wynik sekcji zwlok. boje sie tego wyniku. bo jezeli to moja wina jezeli cos zrobilam nie tak co wtedy 


Re: Moja Malgosia
anikia  
07-05-2012 20:48
[     ]
     
{*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Moja Malgosia
Mama 3 kobietek  
07-05-2012 21:19
[     ]
     
Strasznie mi przykro, ze i Ty sie tutaj znalazlas. Nic sie nie da powiedziec w takiej sytuacji. Przytulam serdecznie.

Dla Gosienki (************) 

Tajemnica miłości większa jest niż tajemnica śmierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: Moja Malgosia
iwona78  
07-05-2012 22:33
[     ]
     
(*)(*)(*)

Przykro mi że dołączyłaś do tego grona. 


Re: Moja Malgosia
Agik  
07-05-2012 23:16
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Moja Malgosia
Mama Stasia  
07-05-2012 23:27
[     ]
     
Dla Małgoni światełka pamięci
<********>
Przykro mi mamusiu że do nas trafiłaś, ściskam mocno... 
Mama Aniołka Stasia (*35tc)
http://staskania.pamietajmy.com.pl

Re: Moja Malgosia
lirene22  
08-05-2012 09:32
[     ]
     
[*] dla Małgosi...
a dla Ciebie dużo siły i wiary, bo będzie Ci to teraz bardzo potrzebne. Ja już od 7tygodni czekam na wyniki reszty badań mojego Damianka, też do końca nie wiem czemu stało się tak jak się stało, a ta niewiedza jest chyba gorsza od prawdy. Napewno nie zrobiłaś nic źle, nie możesz się obwiniać. Wina jest wtedy kiedy robisz coś umyślnie...

Mama Aniołka Damianka 22.03-25.03 2012 Kochamy Cię Synku 
lirene22
Mama Aniołka Damianka 22.03-25.03 2012 [*] Kocham Cię Syneczku, i Aniołka 5tc (*)oraz Ziemskiej Nadusi ur. 27.08.2013 w 38tc.

Re: Moja Malgosia
jolek  
08-05-2012 10:14
[     ]
     
Małgosi zapalam światełko
(*)(*)(*)(*) niech wywoła radość na Jej buzi


Tobie mamo życzę dużo sił i przytulam 
mama Kasieńki

Re: Moja Malgosia
renia75  
09-05-2012 11:08
[     ]
     
Odebralismy wczoraj wyniki. lekarz nas uspokoil. to taki splot zdarzen najpierw zapalenie pluc malenstwa , pozniej niewydolnosc oddechowo-krazeniowa, ale nie mozliwe jest bym byla winna jej smierci. powiedzial ze "ktos" z gory tak zadecydowal. ze ja ,pielegniarki ,lekarze zrobili wszystko by mojego skarba ratowac. ale byli bez szans. Moja Gosienka dzis miala by 14 dni. dostalam 8 tyg urlopu macierzynskiego nie wiem po co. siedze w domu i mysle i dusza cierpi...
prosze zapalcie swiatelko mojej kruszynie..

www.malgosiajureczko.pamietamy.com.pl 

Ostatnio zmieniony 09-05-2012 11:10 przez renia75

Re: Moja Malgosia
joanna84  
09-05-2012 11:20
[     ]
     
Dla Twojej maleńkiej Małgosi (***)(***)(***) 


Re: Moja Malgosia
Alisza  
09-05-2012 12:00
[     ]
     
Dla Małgosieńki (*)(*)(*)
A dla Ciebie Reniu dużo siły, Twoja córeczka jest teraz szczęśliwa i otacza Cię opieką. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Moja Malgosia
maigka  
09-05-2012 13:00
[     ]
     
Małgosi - Kochanej Kruszynce (*)(*)(*) - Aniołku czuwaj nad Rodzicami 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Moja Malgosia
renia75  
10-05-2012 14:29
[     ]
     
Codziennie walcze ze swoimi myslami. Gdybym poszla do szpitala o tydzien pozniej to moze moja kruszyna by zyla. termin porodu jest 13 maja w niedziele. a tu juz pusto. nie moge rozmawiac z nia na cmentarzu bo mysle ze jej tam nie ma. wydaje mi sie ze to koszmar i jak sie obudze to wszystko bedzie inaczej. 


Re: Moja Malgosia
sylwia1975  
10-05-2012 20:58
[     ]
     
ja w domu pisalam listy larze jak szalona codziennie po 2 stronki ,clentarz nadal zadko chodze lara na zdjecie i maskotki w domu na pianinie ,nie tam tu jest jej mniejsce. 


Moja Malgosia
renia75  
10-05-2012 21:04
[     ]
     
wiesz co czuje. mam poczucie niespelnienia czuje sie jak pusty niepotrzebny worek. 


Re: Moja Malgosia
ReniaR  
10-05-2012 23:30
[     ]
     
bol zostanie na cale zycie a my musimy nauczyc sie z tym zyc choc to trudne i niesprawiedliwe przytulam cie mocno a dla naszych aniolkow swiatelka (*)(*)(*) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Moja Malgosia
sofi  
11-05-2012 00:50
[     ]
     
nie obwiniaj się, ja teżsię obwiniałam, to normalny etap po stracie, ale to nic nie da, wiem, że Ktoś zaplanował to, że chciał mieć szybko mojego Miłoszka u siebie,bo bardzo go ukochał, nie wiem dlaczego,ale choć to bolesne tak dla nas, pewnie to było najlepsze rozwiązanie, kiedyś może zrozumiem dlaczego, ale nic nie mogłam na to poradzić, też się strasznie zadręczałam, ale to nic nie dało, wpadałam w coraz większą otchłań rozpaczy, zrozumiałam że Bóg tak postanowił o wiele wcześniej niż ja bym miała na to wpływ, (moj synek zmarł z niewydolności krążeniowej po operacji zamiany głównych pni tętniczych), (*) dla Twojej Małgosi, musimy nauczyć się życ z tym bólem i pozwolic mu też przychodzić, wiem zę z czasem jest coraz więcej radosnych dni.. 
mama Zosi ur.2009 i Miłoszka ur26.IX/zm.11.X.2011

Re: Moja Malgosia
Mikołajek 10.04.2012  
11-05-2012 10:37
[     ]
     
Barzdo Współczuje, nie wiem nawet co Ci napisac Aniołkowa mamusiu, ja nie widzialam swojego dziecka i tylko moge przypuszczac jak bardzo Ci źle. Tule Cie bardzo mocno i bardzo mi smutno z Waszego powodu. zapalam światełko dla Małgoni *** 
http://mikolajeklorentzbanaszkiewicz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
Alicja74  
11-05-2012 12:37
[     ]
     
Współczuję i bardzo mi przykro. Żadne słowa nie ukoją Twojego bólu i cierpienia , jedyne co mogę to witrualnie Cię przytulić i powiedzieć , że kiedyś , kiedyś będzie ciut inaczej, lżej, ale tak na prawdę to ból nigdy nie zniknie.Czas nie zagoi ran ,tylko przyzyczaja do bólu, z czasem go oswoisz i nauczysz się kochana z nim żyć.
Przytulam Cię bardzo mocno i życzę wielu sił na tej trudnej drodze żałoby.
Dla Małgoni (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Moja Malgosia-13 maja
renia75  
12-05-2012 16:01
[     ]
     
jutro byl termin porodu. a to juz 14 dni jak cie nie ma


www.malgosiajureczko.pamietamy.com.pl 


Re: Moja Malgosia-13 maja
Alicja74  
14-05-2012 11:52
[     ]
     
Dla Małgosi (*)(*)(*)...

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: Moja Malgosia-13 maja
Dodis  
14-05-2012 11:56
[     ]
     
Dla Malgosi(*)(*)(*)(*) Mama Natalki ur/zm05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Moja Malgosia
renia75  
23-05-2012 13:00
[     ]
     
Dzis moje malenstwo ma miesiac. na pewno byla by sliczna wieksza i zaczynala by sie smiac...
a tak co dzien chodze na cmentarz...
ale nie umiem z nia rozmawiac...
wierze ze jest ze mna w domu a nie tam w ziemi...

Kocham cie Malgoniu!!!
i tesknie

www.malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
natka1609  
23-05-2012 15:56
[     ]
     
Małgosia (*) 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: Moja Malgosia
beata1978  
23-05-2012 16:13
[     ]
     
Maleńka (*)(*)(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia-13 maja
renia75  
28-05-2012 13:01
[     ]
     

mialam dzis straszna noc...
wczoraj bylam na kumunii chrzesniaka , byla tam tez kuzynka z 7 miesiecznym Bartusiem.... na imprezie jakos sie trzymalam, jednak po powrocie do domu puscily mi nerwy. nie zazdroszcze kuzynce bartusia , mazylam jednak w ciazy o zabawach wspolnych naszych dzieci.
pol nocy przeplakalam bo mojej kruszynki juz nie ma....
...babcia wczoraj na cmentarzu powiedziala ze mam sie cieszyc ze mam aniolka w niebie.... ale ja nie chce miec aniolka w niebie..... chce miec diabelka na ziemii.


www.malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia-13 maja
beata1978  
28-05-2012 13:27
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
Anna Aneta  
28-05-2012 15:04
[     ]
     
Swiatelko dla Ciebie Malgosiu 


Gosienka
renia75  
29-05-2012 12:27
[     ]
     
Dzis mija miesiac jak odeszlas. Bardzo ciezki miesiac....
tesknie za toba moje rece sa puste....
wciaz nie moge uwierzyc ze tak sie stalo....
nie chcialam kupowac "cmentarnych zabawek"....
wydaje mi sie ze to jest straszny sen, koszmar a jak wstane to bede w ciazy i pojade dopiero do porodu.... 


Re: Gosienka
beata1978  
29-05-2012 16:41
[     ]
     
Reniu dużo siły Ci życzę i przytulam mocno .Jeszcze wiele takich ciężkich miesięcy przed nami ;za wiele
światełko dla Gosieńki 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Gosienka
Alisza  
29-05-2012 21:06
[     ]
     
Gosienko opiekuj się Mamusią. Korowe światełka dla Ciebie Maleńka (*)(*)(*) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Gosienka
Mama 3 kobietek  
29-05-2012 22:22
[     ]
     
Trzymaj sie Reniu. Wiem, że to ciężko. Małgosia doda Ci sił...

Dla Ciebie miesięczny Aniołku (***********) 

Tajemnica miłości większa jest niż tajemnica śmierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: Gosienka
Aska  
29-05-2012 22:28
[     ]
     
Trzymaj się mamusiu... A dla Gosi (*)(*)(*) 
dynia30

Moja Malgosia
renia75  
01-06-2012 21:43
[     ]
     
jutro miesiac od twojego pogrzebu kruszynko.
miesiac bolu i rozpaczy oddalabym wszystko za twoj powrot. moj skarbie


http://www.malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl/ 


Re: Moja Malgosia
renia75  
04-06-2012 11:30
[     ]
     
kochanie zanioslam nowego anileczka na twoj grob. mysle ze ci sie podoba.
Kocham Cie moja kruszynko

http://www.malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia-6 tygodni
renia75  
06-06-2012 20:14
[     ]
     
kochanie dzis skonczylabys 6 tygodni....
smutno bez ciebie....
jestem codziennie na cmentarzu ale gdzie ty jestes.... 


Re: Moja Malgosia-6 tygodni
sylwia1975  
06-06-2012 20:20
[     ]
     
w sercu twojim mamo i w domu ,mi grob nie sprawial wrazenia i nadal jakos nie ,za to mniejsce lary w domu jest nadal zdjecie maskotki i kwiatki czasami bo to jest nasza lara tu w domu,pozdrawiam 


Re: Moja Malgosia
asiakuki  
06-06-2012 22:38
[     ]
     
renia75 napisał(a):
> Moj skarbek urodzil sie w 36 tyg ciazy . dostal 9 punktow . wszystko bylo dobrze. nastepnego dnia Malgosia zaczela miec problemy z oddychaniem. polozono ja do inkubatota. proba zalozenia weflonu nie udala sie. malenstwo zostalo poklute posiniaczone ale zylki pekaly. jak zamykam oczy slysze jak placze z bolu. potem wszystko potoczylo sie blyskawicznie. zalozyli malenstwu maske tlenowa wezwano pogotowie dla noworodkow i przewieziona mala do jastrzebia. . wystapila niewydolnosc krazeniowo-oddechowa. malenstwo bylo z nami 4 dni. przytulilam ja dopiero po smierci. byla taka malenka. prosilam boga zeby ja uratowal a mnie zabral


Ja jak rodziłam Dominikę 23 maja, wiedziałam, że nie zapłacze, jak bym mogła oddałabym jej swoje serduszko, żeby tylko została tutaj. Teraz jestem sama, nie ma mojej córeczki ze mną. Boję się, jak to będzie podczas pochówku, nie wyobrażam sobie tego, moja mała córeczka w zimnej ziemi pochowana, zamiast w ciepłym łóżeczku spać! I jak będzie się bała, to jej nie przytulę i nie uspokoję. To jest straszne, też nie mogę się pozbierać. 
"Bóg nie obarcza nas problemami, z którymi nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić..."

http://dominikakarczewska.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
mama Janka  
08-06-2012 10:08
[     ]
     
Witam Cię aniołkowa mamo - ja jestem mamą aniołkowego Jasia - który podobnie jak Twoja Małgosia zmarł - ur. się wcześniej bo w 30 tyg. - przyczyną śmierci niestety była sepsa. Był ze mną tylko 9 godzin. Ale piszę pocieszyć, że teraz nasze dzieciaczki Jaś i Małgosia są razem i zapewne kiedyś znajdą drogę do domu - może Małgosia teraz przyjdzie do mnie - a Jaś do Ciebie.? 
mama Janka

Re: Moja Malgosia
mamaMichasia  
08-06-2012 23:43
[     ]
     
dla Malgosi (*)(*)(*)

duzo sil dla Rodzicow, dla Mamusi 
Marta,mama Michalka [*] 4.09-16.09.2009 i ziemskiego Mikolajka 25.07.2011
http://michasmuskala.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
renia75  
26-04-2015 16:23
[     ]
     
Kochani
Dawno tu nie byłam. Wczoraj moja mała córeczka miała trzecie urodziny. I wiem ,że jest mi cieżko.... Boli tak samo... Staram się co dziennie poświęcać jej chwile... Tęsknie i tak już będzie zawsze...


http://funer.com.pl/epitafium,malgosia-jureczko,7027,1.html 


Moja Malgosia- i juz byloby po chrzcinach.
renia75  
11-06-2012 11:58
[     ]
     
wszystko ukladac sie zaczyna. powoli dochodzi do mnie cala historia, ale nie mam jakos wewnetrznego spokoju.....
od wczoraj mam dola i wszystko mnie denerwuje. moze to narodziny dzieci z okolicy. dzieci ktore beda rosly dla mamy i taty. a moje male serduszko juz nigdy nie zabije...
najbardziej boli ze juz jej nie zobacze. boje sie ze zapomne jak wygladala dlatego codziennie ogladam zdjecia.
mam 20 wracac do pracy ale jakos nie moge... poprosze chyba o l-4 


Re: Moja Malgosia- i juz byloby po chrzcinach.
ReniaR  
11-06-2012 13:19
[     ]
     
swiatelka dla Malgosi (*)(*)(*) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Moja Malgosia
renia75  
12-06-2012 13:23
[     ]
     
http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl



Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cie same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę. 


Re: Moja Malgosia
taktórapamięta  
12-06-2012 13:34
[     ]
     
reniu, nie zapomnisz ,jak wyglądało Twoje dziecko. TYm bardziej, ze masz zdjęcia. U mnie minęło już prawie 32 lata, jak zmarł mój 4-miesięczny Wituś. Pamiętam dokładnie, jak wyglądał, gdy go po raz pierwszy ujrzałam, gdy go karmiłam, przewijałam, gdy płakał, jak go kąpałam, jakie miał włoski, oczy, usta, rączki, każdy kawałek jego ciałka, żywego, ciepłego, zdrowego. Pamiętam z jeszcze większymi szczegółami jego martwe ciałko, buzię, policzki, oczy, powieki, rzęsy, rączki i paznokcie, główkę, i to okropne zimno...Nie zapomnisz, Reniu, jak Twoja córeczka wyglądała. To może odplywać i przypływać, ale tak naprawdę zostanie w duszy na zawsze. 


Moja Malgosia- dzis 7 tyg
renia75  
13-06-2012 20:20
[     ]
     
skarbie dzis jest 7 tygodni . mialabys siedem tygodni niestety nigdy sie nie dowiem jak bys wygladala, ile bys urosla , ile wazyla.....
co noc oczekuje twego obrazu . choc krotkiego snu z toba i co rano okazuje sie ,ze mam pustke w glowie...
kocham cie moja kruszynko

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia- dzis 7 tyg
renia75  
14-06-2012 11:17
[     ]
     
nie jest latwo moj Skarbie... nie jest.... pojde jaszcze na zwolnienie choc na 2 tyg...
Kocham Cie

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia- i juz byloby po chrzcinach.
renia75  
16-06-2012 12:26
[     ]
     
KOCHANIE URODZIL SIE NASTEPNY CHLOPAL. RAZEM CHODZILIBYSCIE DO SZKOLY. TO NIE TAK....
JUTRO MINIE 7 TYG JAK ODESZLAS....
DLA MNIE TO COS NIE DO OGARNIECIA....
KOCHAM CIE I TESKNIE....
CO DZIEN OGLADAM TWOJE ZDJECIA...

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia
renia75  
17-06-2012 11:22
[     ]
     
Skarbie . Dzis mija 7 tyg od twojej smierci.
Kocham Cie


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
natka1609  
17-06-2012 14:38
[     ]
     
(*) 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: Moja Malgosia
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
17-06-2012 21:02
[     ]
     
Kochana Twoja córeczka dużo wycierpiała. Musiałaś patrzeć na jej cierpienie. Ja tego nie przeżyłam. Ale wiem, że Ciebie też to bolało. Nie załamuj się i bądź silna. Nie zamartwiaj się czemu tak się stało, czemu Twoja dziecinka odeszła. Każda z nas wie co przeżywasz, z czasem zrozumiesz, że Małgosia jest już bezpieczna i że jej nic już nie grozi. Może przyniesie Ci to ulgę. Życzę dużo sił. 


Re: Moja Malgosia
renia75  
19-06-2012 11:43
[     ]
     
Kochanie . dzis bylam u doktora . stwierdzil ze przez te moje leki na nadcisnienie mialas to wczesniactwo. ale to mi wcale nie pomoglo. bo bardzo mnie to boli ze odeszlas. trudno mi nawet dzis myslec..
kocham cie kruszynko, nie moge przytulic ito mnie boli najbardziej....skarbeczku....



http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
renia75  
24-06-2012 11:34
[     ]
     
Kochanie . dzis mija 8 tydz jak odeszlas. masz juz swoj pomnik. masz duzo kwiatow i aniolki i swiatelka. ale mialas sie w wozku wozic i rosnac do nieba a nie byc w niebie


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
beata1978  
24-06-2012 14:32
[     ]
     
dla Małgosi (*)(*)(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Malgosia
renia75  
25-06-2012 11:51
[     ]
     
dzis sa 2 miesiace mojego misiaczka.....



http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Malgosia
ReniaR  
25-06-2012 12:14
[     ]
     
swiateleczka dla Malgosi (***)(**)(***) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Malgosia
Monika 5  
25-06-2012 12:29
[     ]
     
(***)(***)(***)(***) 


Re: Malgosia
Asiczka  
26-06-2012 12:36
[     ]
     
Cieplutkie i kolorowe światełka dla dzielnej Małgosi [*][*][*] a mamusię mocno przytulam.
*************************************************************************** 
Mama Aniołków +04.09.2004 (8tc),+09.09.2009 (18tc).....i Kacperek(29tc) ur.22.06.2010r.

Moja Malgosia
renia75  
30-06-2012 14:42
[     ]
     
Wczoraj minely dwa miesiace jak odeszlas....
bardzo ciezkie dwa miesiace.
Kocham Cie Skarbie...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
natka1609  
30-06-2012 16:36
[     ]
     
Małgosiu (*) 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Malgosia
renia75  
02-07-2012 10:36
[     ]
     
Kochanie jakos mi ciezko. nie moge pozbierac mysli...ale KOCHAM CIE ZAWSZE......


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Malgosia
beata1978  
02-07-2012 10:42
[     ]
     
()
[] 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Moja Malgosia
renia75  
04-07-2012 20:59
[     ]
     
dzis moj skarbie mialabys 10 tyg



http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
renia75  
10-07-2012 17:23
[     ]
     
kochanie jutro 11 tyg bys skonczyla. mialas bys sliczna dziewczynka,mialas tak duzo wloskow.i duze stopki. bylas taka malenka i tak walczylas...i zostalas tylko wspomnieniem i bolem...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl/index.php 


Moja Malgosia-11 tyg
renia75  
11-07-2012 11:17
[     ]
     
dzis twoje swieto myszko moja...




http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia-11 tyg
mama Janka  
11-07-2012 16:11
[     ]
     
Wiem co czujesz ... mamo ... dla mnie najgorsze są wtorki kiedy to mój Janek pojawił się a zarazem zniknął - to i każdy 15 - sty - teraz będzie dopiero drugi raz 15 a ja już tak się boję tego dnia. Nasze dzieciaczki byłby już takie słodkie. a tak ... pustka ... 
mama Janka

Re: Moja Malgosia
renia75  
16-07-2012 11:42
[     ]
     
Wczoraj minela kolejna niedziela bez ciebie PTASZyNO
Ciezko mi.. nie wiem czy dam rade sie pozbierac...
Kocham Cie....


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
renia75  
18-07-2012 13:36
[     ]
     
dzis znowu sroda...kolejna sroda... dzien mojej radosci...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
Nadia7  
18-07-2012 15:20
[     ]
     
Światełka pamięci dla Ciebie, Małgosiu (*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Moja Malgosia
renia75  
21-07-2012 22:10
[     ]
     
i znow ta przekleta niedziela... kolejna.... bo to niedziela Cie zabrala....



http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia-3 miesace
renia75  
25-07-2012 20:10
[     ]
     
Dzis 3 miesiace ma moj skarb. smutne 3 miesiace. nie mialam takich jeszcze.
kocham motylka... kocham kogos kogo nie ma , kogo nigdy nie zobacze i to mnie boli najbardziej...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia-3 miesace
ReniaR  
25-07-2012 20:21
[     ]
     
(*)(*)(*)dla aniolka 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Moja Malgosia-3 miesace
maigka  
25-07-2012 20:40
[     ]
     
Małgosiu - dodawaj sił rodzicom (*) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Moja Malgosia-3 miesace
MilenaMila  
25-07-2012 20:41
[     ]
     
U mnie tez niedlugo 3 miesiace odkad Tosia odeszla. Zycze duzo sily a dla Malgosi swiatelka (*)(*)(*) 
mama Tosi

Re: Moja Malgosia-3 miesace
mama Janka  
26-07-2012 11:27
[     ]
     
Podobnie jak u mnie też niedługo minie trzy miesiące. Tak jak piszesz niezmiernie trudne, smutne i samotne 3 miesiące. Trzy miesiące w których łzy płyną każdego dnia - czasami mniej - a czasami tak po prostu wybuchają ze zdwojoną siłą - wystarczy jakiś drobiazg, słowo, myśl i wszystko pęka. :-( tak jak teraz 
mama Janka

Re: Moja Malgosia-3 miesace do mamy Janka
MilenaMila  
26-07-2012 20:43
[     ]
     
Mamo Janka czytajac twoje wypowiedzi czuje ze moglyby byc moje bo chcialabym napisac dokladnie to samo tylko nie umiem tego ujac w slowa 
mama Tosi

Moja Malgosia-3 miesace
renia75  
29-07-2012 12:44
[     ]
     
dzis kolejna przekleta niedziela... niedziela ktora ciebie zabrala....ciezko... i nic sie nie zmienia...chcialabym cie zobaczyc chociaz we snie, nie mam jednak do tego szczescia....


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia-3 miesace
mama Janka  
29-07-2012 16:18
[     ]
     
Mój Janek też nigdy mi się nie przyśnił. Może to dobrze - może to znaczy, że jest mu dobrze tam gdzie jest i niczego nie potrzebuje ode mnie. 
mama Janka

Re: Moja Malgosia
renia75  
05-08-2012 17:03
[     ]
     
Kolejna niedziela, kolejna bez Ciebie, Kruszynko...
nie jest lepiej ani latwiej...
nie moge zrozumiec jak to sie stalo. co zrobilam nie tak... nie wiem... ciezko mi i nic ulgi nie przynosi...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia
renia75  
08-08-2012 18:18
[     ]
     
I znowu sroda.... i dzieci w wozkach takich jak twoj, tyle ,ze twoj wozek jest pusty... nie spalas w nim ani razu... to boli... jestem ZAWSZE z TOBA...moja MaLa Dziewczynko....


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia-16 tydz
renia75  
18-08-2012 22:05
[     ]
     
Jutro niedziela ...kolejna... bardzo ciezko mi codzien... nawet na chwile nie moge zapomniec...i nie chce zapomniec... kochana coreczko...



http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia- 4 miesiace po pogrzebie
renia75  
02-09-2012 16:53
[     ]
     
Zakladajac konto na tym forum bylam pewna ,ze codziennie tu bede zagladac. nie moge jednak wracac tu za czesto. pozwalam sobie czasem raz w tygodniu. boli mnie kazda czesc ciala kiedy czytam nowe wpisy , a nie moge zatrzymac swojej ciekawosci.
moja mala dziewczynka wraca do mojej swiadomosci tysiac razy dziennie. nie moge przestac o niej myslec. a jezeli wspominam ja rzadko to mam straszne wyrzuty sumienia. nie jest latwo mi zyc ,bo rozdziera mnie bol. i wiem ,ze nigdy juz nie bedzie latwo. zawsze kocham . choc to wspomnienie to bol. zawsze tez szukam w sobie tej wady ,ktora ja zabrala. wciaz mysle, ze to moja wina. i to juz chyba zostanie.
Kochana Gosienko badz ze mna ZAWSZE tylko o to Cie prosze

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia- 4 miesiace po pogrzebie
Nadia7  
04-09-2012 09:04
[     ]
     
Małgosiu, kolorowe światełka dla Ciebie (*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Malgosia- 8 wrzesnia
renia75  
08-09-2012 20:01
[     ]
     
jutro znow niedziela. znow smutna niedziela.
dziekuje dziewczyny za swiatelka .


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Malgosia- 8 wrzesnia
mery.k  
09-09-2012 08:57
[     ]
     
Mnóstwo kolorowych światełek dla Małgosi ((*)) ((*)) ((*)) ((*)) ((*)) ((*)) ((*)) ((*)) ((*))), a mamę mocno przytulam

....................................................
mama Kcperka 25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej Karoli 6 l. 


Malgosia
renia75  
16-09-2012 14:21
[     ]
     
Kolejna niedziela
rzadko tu zagladam. bola mnie wszystkie wpisy i historie...



kocham Cie Skarbie, i jestes ze mna . tak mysle, ze zawsze razem jestesmy.
http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Malgosia
renia75  
27-09-2012 20:22
[     ]
     
Kolejny tydzien mija . i nie jest wcale taki wesoly. moze nie placze co chwila i nie mysle non stop, ale to wcale nie znaczy ,ze zapomnialam. poprostu praca zajmuje mi troche czasu i sily.

kocham i tesknie

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Malgosia
deli  
27-09-2012 20:38
[     ]
     
Małgosiu...((*))((*))((*)) 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Moja Malgosia
renia75  
07-10-2012 16:47
[     ]
     
nie wiem co to oznacza ale nie moge liczyc tygodni. gubie sie w rachunkach. nie moge tez tulic starszej corki ,bo boli mnie wszystko. mysle o moim malenstwie ,ze jest tak daleko. a dzis w deszcz wyobrazam sobie ,ze sie topi w trumnie .wiem ,ze to makabryczne . ale tak mi sie dzieje.

http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
Alicja74  
15-10-2012 20:08
[     ]
     
Małgosiu , w tym szczególnym dniu (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Malgosia-15 pazdziernika
renia75  
15-10-2012 21:44
[     ]
     
kochanie bylam na mszy . modlilam sie za Ciebie i za nasze spotkanie. Kocham Cie .... dzis jest ciezki dzien ....


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia-6 miesiecy
renia75  
24-10-2012 19:13
[     ]
     
Jutro nasze smutna miesiecznica. 6 miesiecy temu zostalas wyjeta z mojego brzucha. blizna na nim przypomina mi o Tobie codziennie. Moje zycie jest puste nie ma malenstwa ,ktore zajmowaloby moje ramiona i czas. Zostalo mi tylko wspomnienie i bol. ...zawsze bede z Toba i zawsze Cie kocham do konca moich dni... zawsze


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
Karina790  
25-10-2012 20:21
[     ]
     
Bardzo mi przykro i łączę się z Tobą w bólu. Tylko my wiemy jak to boli.Dużo siły życzę.
Małgosiu dla Ciebie światełko pamięci

________۩۩
_______۩__۩
______۩____۩
_____۩__۩۩__۩
______۩_۩۩_۩____
________۩۩_______
_____██████____
_____██████____
_____██████ ۩___
_____█████ ۩_۩__
_____████ ۩___۩__
_____████۩_ ۩__۩_
_____████ ۩_۩_۩__
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
***********************
*************************
Mama Dominiczka
http://dominikgrzesiak.pamietajmy.com.pl/ 


Re: Moja Malgosia
moj aniołeczek-Juleczka  
25-10-2012 22:02
[     ]
     
Dla Małgosi przesyłam najjaśniejsze światełka((*))((*))((*)) 
ana





Moja Malgosia
renia75  
06-11-2012 17:26
[     ]
     
Kocham Cie moj maly czlowieczku.... jutro kolejna sroda...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
renia75  
23-11-2012 16:13
[     ]
     
Kolejny tydzien minal. Skarbie moj. jest ciezko i smutno.
Kocham Cie Kruszynko


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Moja Malgosia
renia75  
11-12-2012 18:15
[     ]
     
Kocham Cie Malutka


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
mama fasolki  
11-12-2012 20:15
[     ]
     
strasznie Wam współczuję...... najjaśniejsze światełko dla Małgosi (*) mama fasolki 11tc (11.04.2006) 
mama fasolki

Moja Malgosia
renia75  
25-12-2012 16:11
[     ]
     
Kochana moja dzis twoje osiem miesiecy.... niebianskie osiem miesiecy...daleko od mamy i taty... za daleko


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Moja Malgosia
06gosia34  
25-12-2012 17:00
[     ]
     
to takie nie sprawiedliwe kiedy odchodzą od nas nasze dzieci...nigdy się z tym nie pogodzę ...światełko dlka twojego dzielnego Aniołka (*) (*) i wszystkim naszym aniołkom (*)(*)(*) 


Re: Moja Malgosia
Grace  
06-01-2013 23:58
[     ]
     
Tysiące światełek dla Aniołka Małgosi (*)(*)(*)... 
Mama Juleczki 12 lat, Majeczki 8 lat, Aniołka 2009, Aniołka 2010 i Poleczki 3 m-ce :-)

Malgosia- 9 miesiecy
renia75  
27-01-2013 10:21
[     ]
     
Kochanie bylas i zniklas 9 miesiecy juz minelo....
Smutek i tesknota wciaz ten sam.....
Kocham Cie.....


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Malgosia- 9 miesiecy
moj aniołeczek-Juleczka  
27-01-2013 11:06
[     ]
     
Dla Małgosi cieplutkie i kolorowe światełka(*)(*)(*) 
ana





Moja Malgosia- 11miesiecy
renia75  
24-03-2013 18:39
[     ]
     
Zastanawiam sie ostatnio czy mam sily tu zagladac.
Jutro moja smutna miesiecznica 11.
Od jedenastu miesiecy zastanawiam sie sto razy dziennie czy moja wina jest smierc Gosienki. Nie moge sobie tez odpowiedziec jaka bylabym matka...
Ciezkie te mysli ,bo ciezki temat ....i nic nie odpowie na moje pytania....


Kocham Cie Coreczko....
malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl/ 


Re: Moja Malgosia- 11miesiecy
neibos  
24-03-2013 20:10
[     ]
     
cale nasze życie teraz tak wygląda.....nie będzie dnia żebyśmy nie myślały. Czy jeszcze kiedyś będziemy naprawdę szczęśliwe? serce mi kiedyś pęknie i już sie nie obudze. Nasze kochane dzieci...gdzie one są?? ja pochowalam córeczkę niedawno, albo będę silna albo oszaleje. Przytulam się do Ciebie aniolkowej mamy 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Moja Malgosia- 11miesiecy
moj aniołeczek-Juleczka  
25-03-2013 10:44
[     ]
     
Małgosiu miliony światełek wysoko wysoko dla ciebie (*)(*)(*) 
ana





Pierwsze urodzinki Malgosii
renia75  
25-04-2013 19:03
[     ]
     
To rok juz. nie pojete to dla mnie. nigdy nie pojmne jak to sie stalo ,ze ucieklas TAM daleko. o wiele za daleko

Kocham Cie ZAWSZE i czekam chwili kiedy sie spotkamy
http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: Pierwsze urodzinki Malgosii
Ulla888  
25-04-2013 21:30
[     ]
     
MAŁGOSIU URODZINKOWE ŚWIATEŁKO.


Mama Łukasza i Aniołka Pawełka (*05.09.2012r +25.09.2012r)http://kruszynko.blog.pl/
UsiaD@onet.eu 
ulla

Re: Pierwsze urodzinki Malgosii
AniaS  
26-04-2013 07:50
[     ]
     
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Małgosiu **** 
Ania mama Aniołka Piotrusia (*+24.02.2013)

Re: Pierwsze urodzinki Malgosii
mery.k  
26-04-2013 21:22
[     ]
     
Dla Małgosi anielskiej dziewczynki ((**)) ((**)) a mamę przytulam. Czas biegnie, dzieci nie ma a my trwamy, bez kawałka serduszka 


Pierwsze urodzinki Malgosii
renia75  
02-05-2013 12:07
[     ]
     
Dzis rok oddania twego cialka do grobu. ciezki rok..
Kocham Cie Myszko...


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Pierwsze urodzinki Malgosii
renia75  
27-07-2013 11:51
[     ]
     
Kocham Cie... 


Pierwsze urodzinki Malgosii
renia75  
08-09-2013 16:36
[     ]
     
Kochana wiesz ,ze kolejne dzieciatka sie urodzilo w naszej rodzinie...
Kocham


http://funer.com.pl/epitafium,malgosia-jureczko,7027,1.html 


Kolejne swieta bez Malgosii
renia75  
28-12-2013 23:07
[     ]
     
Kochanie Jestem z Toba .... zawsze.... tesknie i kocham.... ciezko mi ....Skarbie Moj



http://funer.com.pl/epitafium,malgosia-jureczko,7027,1.html 


Re: Kolejne swieta bez Malgosii
Mama Huga  
29-12-2013 00:01
[     ]
     
Dla Małgosi(*) 


Re: Moja Malgosia
beata1978  
03-10-2013 11:33
[     ]
     
:........................)
.......................(,)
..........).........._\'!/\'_
.........(,).........(\"\"\"\"\")
......._\'!/\'_.???????????
.......(\"\"\"\"\")....... ....
???????????...........
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
W zapomnianym pamiętniku wspomnienia odżywają,
choć kartki z białych w żółte się zmieniają,
w pamięci pozostawiły ślad na wieki
choć minął czas odległy i daleki.
Ostatnia łezka po policzku spływa
ta smutna i nieszczęśliwa........ 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
neibos  
28-12-2013 23:21
[     ]
     
Małgosia zawsze jest z Tobą, anioly istnieją, dusze krążą. Ona nad tobą czuwa i bardzo cie kocha.

Wszystko kiedyś sie skończy cala ta nasza męczarnia.
Zycze ci siły do dalszego życia. Czasami kiedy ktos ma w sobie wielkie poklady siły ma jeszcze szansę żyć szczęśliwe , życzę ci abyś odnalazla je kiedyś.
A Małgosi ******** 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Moja Malgosia
JoanSz  
29-12-2013 12:35
[     ]
     
Małgosiu (*)(*)(*) 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Moja Malgosia
beata1978  
29-12-2013 15:58
[     ]
     
(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
beata1978  
31-12-2013 12:22
[     ]
     
(*)
[_] 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Moja Malgosia
iza1986  
31-12-2013 13:53
[     ]
     
dla Małgosi(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Moja Malgosia
iwona123  
31-12-2013 14:54
[     ]
     
Gosieńko aniołeczku(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Moja Malgosia
iwona123  
06-01-2014 19:51
[     ]
     
Małgosiu aniołku dla Ciebie najjaśniejsze światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Moja Malgosia - dwa latka
renia75  
25-04-2014 18:02
[     ]
     
Kochanie ,mysle o Tobie . i czekam na nasze spotkanie....Kocham i jestem .....




http://funer.com.pl/epitafium,malgosia-jureczko,7027,1.html#msg 


Re: Moja Malgosia - dwa latka
iwona123  
25-04-2014 18:06
[     ]
     
Małgosiu dla Ciebie najjaśniejsze urodzinowe światełka(**)(**)(**) abyś była malutka szczęśliwa!
Ps. masz urodzinki w tym samym dniu co ja;) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Moja Malgosia - dwa latka
mama gabrysi  
25-04-2014 18:51
[     ]
     
Małgosiu światełka kolorowe dla Ciebie (*)(*)(*) 
"Wylane łzy matki w rozpaczy za dzieckiem, nigdy nie wysychają."

mama aniołeczków
Igorek ur.zm.10.04.2014
Gabrysia ur. 13.02.2013 zm. 15.03.2013
oraz
Matylda ur. 02.10.2009

Re: Moja Malgosia - dwa latka
Marta111  
25-04-2014 18:59
[     ]
     
Gosieńko [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Moja Malgosia - dwa latka
Klaudia23  
25-04-2014 19:23
[     ]
     
Małgosiu cudowny aniołku(********) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Moja Malgosia - trzecie urodzinki
renia75  
26-04-2015 16:28
[     ]
     
Kochani
Dawno tu nie byłam. Wczoraj moja mała córeczka miała trzecie urodziny. I wiem ,że jest mi cieżko.... Boli tak samo... Staram się co dziennie poświęcać jej małą chwile... Tęsknie i tak już będzie zawsze...


http://funer.com.pl/epitafium,malgosia-jureczko,7027,1.html 


Re: Moja Malgosia - trzecie urodzinki
Justyna_82  
26-04-2015 21:28
[     ]
     
Dla Małgosi (*)

Czas płynie. A w naszych sercach czas się zatrzymał. Tęsknota przeplata się w dniu codziennym. Ach te nasze anielskie skarby. Szkoda, że nie można wymienić ich na takie ziemskie modele, to tulenia, całowania..... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora