dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

medium
sq3clr  
27-04-2014 22:02
[     ]
     
Czy ktos zna dobre medium, ktore potrafi komunikowac sie z tymi,ktorzy sa po tamtej stronie.? 
andrzej

Re: medium
Marta111  
27-04-2014 23:14
[     ]
     
ja uważam że nie powinno się igrać z takimi rzeczami... Powinno się zostawić zmarłych w spokoju...Ale oczywiscie kżdy ma prawo do swoich wyborów 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: medium
bea55  
28-04-2014 10:35
[     ]
     
uważam jak chyba wszyscy śmierć jest procesem nieodwracalnym i kazdy kto odchodzi z tego świata bez względu na wiek oraz przyczyne odejścia pozostawia za sobą oprócz bólu i cierienia najbliższych, swoją własną tajemnicę - taka białą niezapisaną kartę - i tak jak za zycia szanujemy swoją i innych prywatnosc nie zaglądając np. w prywatne notatki, kieszenie tel. etc. tak też powinniśmy z szacunkiem odnosić sie do tych co odeszli. Jesli jest coś niedopowiedziane lub było skryte w sercu osoby która odeszła uważam ze nie mamy zbytnio prawa do tego rodzaju ingerencji.
W zasadzie tego rodzaju praktyki zaspakajają nasz egoizm. Co zmieni ten głos ta odpowiedż nawet chwilowa wizja - Nic - to zawsze bedzie nasza interpretacja.
I choc jestem osoba bardzo analityczna ciekawą wszelakich zjawisk fizycznych, psychologicznych nawet paranormalnych, jednak nie widzę powodu aby niepokoić "tych" po "drugiej stronie" -bo skoro szukasz medium to wierzysz ze cos po drugiej stronie jest.
Może warto sie zastanowic czemu miało by to służyć
-zaspokojenie ciekawośc
-odp. na niewyjaśnione jakieś sprawy czy smierć
-chęci zaspokojenia w zasadzie chwilowego zobaczenia czy usłyszenia tej osoby /przeciż nie wróci i juz nigdy nie będzie tak samo.
pozdrawiam mama aniołka Kasi
ps. wirz mi dałabym wszystko!!! nawet własne zycie i chyba nie tylko ja na tym forum aby moja kochana córka była, zyła , wórciła- ale jej nie ma - rozpaczam kazdego dnia, kazdej nocy ,kazdej minuty i mam tysiące pytań dlaczego ???? miała zaledwie 23 lata i zadne medium mi jej nie zwróci nic nie wyjasni dlaczego - a nawet gdyby......to co to zmieni?????? 


Re: medium
donata  
28-04-2014 15:21
[     ]
     
Musze napisala cos Co sama przezylam,moja coreczka zginela tragicznie i nie moglismy pogodzic sie dokonca przedewszystkim nie wiemy Co sie stalo ,rozmawialam z ksiezem i powiedzial nam ze jak potrzebujemy spokoju
Mamy zglosic sie do duszpasterza ,tez tak zrobilam powiedziala nam pani duszpasterz ze odczuwa obecnosc naszej corki w domu,jednak nie chciala kontaktowac Nas w mieszkaniu dlatego umowilismy sie na probostwie (byla to parafia niemiecka)tam mialam usiasc w energie corci i to corka miala przezemnie przemawiac ja zadawalam pytania odczuwalam cos bardzo Blisko mnie Ale Zadnej odpowiedzi nie dostalam na koniec zapytala mnie tylko pani d..jak sie nazywam i to koniec na drugi dzien zadzwonila jak spalam itp.Jednak cos zaczelo sie dziac dziwnego ,ja bylam Coraz bardziej nerwowa i wrazliwa i Coraz bardziej zmeczona.Trwalo to ok.dwoch lat jak wyladowalam u Psychologa i tam dowiedzialam sie ze zylam w swiecie zmarlych do dzis wiem ze cos jest inaczej ,dlatego najpierw porozmawiaj z ksiezem na Ten temat moze dopuszcza kosciol a jezeli tak moze to wlasnie on wskarze kogos.Jest to nie tak proste dlatego Trzeba z wielka ostroznoscia podejsc i z naprawde kompetentna osoba .pozdrawiam Mama franzi 


Re: medium
kulkry58  
28-04-2014 19:36
[     ]
     
Juz na tym forum jest taki watek....stary,ale jest.....wystarczy wpisac w{szukaj},a tak w ogole ja nie zaklucalabym spokoju mojemu ukochanemu synkowi........marze tylko zeby mi sie przysnil...zrobil to jeden ,jedyny raz i wiem,ze jest "TAM" szczesliwy i to mi wystarczy! Krystyna mama Jarka 


Re: medium
sq3clr  
01-05-2014 22:01
[     ]
     
Mysle, z oni zyja wsrod nas i pomagaja nam. Nie mniej mimo,ze jestem bardzo wierzacy mam umysl otwarty zwlaszcza na fizyke kwantowa, ktora ociera sie o metafizyke. I wierze, ze przyjdzie taki moment, ze bedziemy z tmtym wymiarem sie komunikowac. Jest wiele osob zajmujacych sie trankomunikacja, ktora dopiero raczkuje. 
andrzej

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora