dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

moja miłość moja córka
Izabela Mama Paulinki  
09-12-2013 23:47
[     ]
     
Mojej Paulince zabrakło miesiąca by skończyć 15 lat.
Jechała na turniej tańca 09.03.2013....kierowca zasnął za kierownicą...2 godziny wcześniej przytulałam swoją nastoletnią córke,by włączyć tv tvn24 i dowiedzieć sie o wypadku.Kochała wszystkich,przytulała wszystkich,codziennie mi powtarzała...mamo kocham Cie...a teraz jej niema aj anie umiem sobie poradzić z jej stratą.Bo jak można żyć bez serca? I jak przeżyć święta? codziennie słyszę,wesołych i radosnych świąt...nie będą radosne,ani wesołe... 


Re: moja miłość moja córka
iwona123  
10-12-2013 00:01
[     ]
     
Bardzo mi przykro,że musiałaś dołączyć do aniołkowych mam...;(
Tak, masz racje święta nie będą ani szczęśliwe ani radosne...;( nie nasze, mam po stracie najukochańszych pociech...;( to takie okrutne;( pisz na tym forum kiedy tylko masz potrzebę bo wszystkie tutaj czujemy to samo...;( a zawsze znajdzie się jakaś mama która Cię spróbuje choć trochę pocieszyć i podtrzymać na duchu...
Bardzo mocno Cię przytulam a dla Twojej córeczki ślę kolorowe anielskie światełka (**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: moja miłość moja córka
Izabela Mama Paulinki  
10-12-2013 00:12
[     ]
     
Bardzo dziękuje...tak niewiele jest osób które rozumie ból jaki przeżywamy....tak mam dość słow...możesz mieć jeszcze dziecko...masz jeszcze jedno dziecko,weź się w garść...tylko jak to zrobić? gdy serce sie kroi na tysiąc kawałków...gdy brak tej jedynej co odeszła odbiera oddech i sens życia. Tak bardzo sie staram i tak bardzo mi to nie wychodzi.... 


Re: moja miłość moja córka
iwona123  
10-12-2013 00:20
[     ]
     
Masz prawo do żałoby i do cierpienia po stracie córki, a nikt nie ma prawa próbować nam skracać tego czasu, bo zwyczajnie się nie da! Już zawsze bedziemy tęskniły i cierpiały, bo naszych dzieci które odeszły nie da się zastąpić żadnym kolejnym dzieckiem!!! ale ludzie, którzy tego nie przeżyli po prostu nie rozumieją...;(starają się pocieszać i pewnie chcą jak najlepiej dla nas, ale niestety im to nie wychodzi;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: moja miłość moja córka
neibos  
10-12-2013 00:32
[     ]
     
Jak w obliczu takiej tragedii ktos moze powoiedziec slowa, bedziesz miala jeszcze dzieci, masz dzieci inne. Bozeeee. To bylo jedno jedyne dziecko, wyjątkowe, jedyne. Brak mi slow by cos mądrego ci powiedzieć. Wyobrazam sobie twoje cierpienie, wiem doskonale co czujesz. Wiem jak tesknisz i co znaczą święta.
Kiedys myslalam ze święta sa takim czasem kiedy wszyscy8 sie ratują i cieszą, bez wyjątków. Ale wiem ze tak nie jest. Ze w niektórych domach jednak są lzy, nie ma świąt.
Ojjjjjj tak bardzo mmi przykro. Tragedie chodzą po świecie i wybierają sobie ludzi, nie sądzę aby wybieraly sobie zlych ludzi myślę ze poprostu na chybił trafił, bo zle nie jesteśmy. Śmierć dziecka to najgorsze dla matki, dziwie sie czasami ze zyjemy, ze jednak jeszcze oddychamy, ale jestem pewna ze nasze corki nie bylyby zadowolone gdyby wiedziały ze przez nich cierpimy.
Twoja Paulinka odeszla tak blisko mojej, jakis tydzień. Moze razem za rękę szly do nieba.

Twojej Paulince ****************** na drugie mam Paulinka , 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: moja miłość moja córka
mama4-82  
10-12-2013 07:02
[     ]
     
Takie słowa padają z ust ludzi bez wyobraźni, tak płytkich jak kałuża, ale niestety wśród moich znajomych też tacy są.Są już teraz dni że potrafię udać że tego nie słyszę i jest łatwiej, ale nie zawsze! ci mądrzejsi mówią że nawet nie chcą i nie potrafią sobie wyobrazić przez co przechodzimy. i takich ludzi teraz cenię.Aco do świąt to będą też moje pierwsze święta i tak bardzo się ich boję. 
Żaneta mama aniołka Szymona oraz ziemskich aniołków Majki,Amelki i Aleksa

Re: moja miłość moja córka
agniechaw  
10-12-2013 08:01
[     ]
     
Przytulam cie do serca mamo Paulinki.
Na zawsze nasze córki pozostaną w naszych sercach.
Ja już tkwię w tym 4 lata. ale to 5 święta bez Madzi.
Agnieszka-mama Madzi
http://funer.com.pl/epitafium,magdalena-wyzga,3511,1.html 


Re: moja miłość moja córka
Jolanta  
10-12-2013 08:41
[     ]
     
Oni radują się ze świąt
Oni kupują Dzieciom prezenty
Oni czekają na Nowy Rok
z nadzieją, ze będzie lepszy

A MY - dla nas nie ma już Świąt
My kupujemy stroiki i znicze
otulamy je w tęsknotę i łzy
dla nas nie liczy się już NIC.

Oni mają puste miejsce przy stole
dla Kogoś - kogoś przypadkowego
a My - My wpatrujemy się w to puste krzesło
z nadzieją, że zasiądziesz tam Ty

Światełko dla Twojej Córeczki 
Mama Martynki
jola

Re: moja miłość moja córka
kulkry58  
10-12-2013 08:43
[     ]
     
Przytulam Ciebie do mego zranionego serca Izo,wiem jaki to bol i wiem ,co oznacza tesknota. To moje kolejne swieta bez ukochanego synka ...5 :(
Musisz przejsc przez wszystkie etapy żałoby ....powoli krok do przodu i trzy do tylu i tak bez konca,az przyjdzie dzien ,ze powoli bedziesz godzic sie z tym okropnym bolem , z ktorym bedziesz musala zyc i walczyc dla pamieci o swojej ukochanej coreczce Paulince((*)) Pisz tu ,a my Ci pomozemy...nie bedziesz sama!Krystyna mama Jarka l.16 


Re: moja miłość moja córka
donata  
10-12-2013 10:25
[     ]
     
Droga mamo Paulinki ,tez mam corke Paulinke skonczy 06.01,17-scie lat i tak bardzo cie rozumie bo 9-wiec lat temu stracilam tez tragicznie corke Franziske -blizniaczke Paulinki.Po 9-ciu latach obchodzimy swieta jak co roku dla naszych dzieci ale to nie te same radosne swieta ,zawsze tak blisko jest swiadomosc ze kogos brak przynajmniej fizycznie ,nie jedna lza zakreci sie w oku ale zyjemy dalej z tesknota i nadzeieja ze kiedys spotkamy nasze dzieci.Wspolczuje Ci bardzo i tak bardzo cie rozumie.swiatelko dla naszych coreczek(*) 


Re: moja miłość moja córka
Linka  
10-12-2013 12:04
[     ]
     
Witaj, wiem, że tego dnia zginęła jeszcze jedna Paulinka. Razem z moją Tosieńką (która też miała być na tym turnieju w Bydgoszczy) będą już stanowiły trio taneczne gdzieś tam daleko. Zmagam się z tym co Ty tylko miesiąc dłużej i niczego o czym piszesz bym nie wykreśliła. Przytulam mocno choć wirtualnie. 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: moja miłość moja córka
elcia452  
02-07-2014 23:07
[     ]
     
mam identycznie czuje to samo to samo mi mowia ze moge miec dziecko kolejne ze mam jeszcze jedno ale tylko tego co to spotkalo tak tak naprawde nas zrozumie 
Szreder

Re: moja miłość moja córka
berberys  
10-12-2013 18:19
[     ]
     
Kochana mamo slicnej Paulinki tancerki przytulam mocno i wiem co przezywasz.Wszystkie jesteśmy tu zrozpaczone po stracie naszych skarbów.Ja jestem mamą Kamilka zamordowanego przez swoich rówieśników.Kamilek miał 17 lat jak umarł.02.01 będzie jego pierwsza rocznica śmierci.Przykro mi ale ja nie znajduję słów pocieszenia dla nas rodziców po stracie.Świąt nie będę obchodzić napewno.Pisz kochana mamo o swojej córce mnie to pomaga jak mówię jaki był Kamil a był cudowny i bardzo kochany.Oczywiscie dużo płaczę z tęsknoty za moim synkiem.Ja żyję z dnia na dzień ale są dni że nie mam siły na nic nawet na zapalanie wirtualnych zniczy.Wiem że nigdy nie pogodzimy sie z tym że nasze dzieci nie żyją .światełka dla naszych dzieci. 
Barbara Borowiec

Re: moja miłość moja córka
Miroslawa  
10-12-2013 20:08
[     ]
     
Droga mamo Paulinki, wiem co czujesz i przeżywasz. Przytulam Cie do mojego zranionego serducha a dla Paulinki (*)(*)(*).
mama Mariusza 
M.M

Re: moja miłość moja córka
Izabela Mama Paulinki  
10-12-2013 23:07
[     ]
     
Tak bardzo wam wszystkim dziękuje za Ciepłe słowa...tak wiele tragedii,tyle cierpienia...Jakbyśmy mogły tym cierpieniem zmienić świat i oczyścić go swoimi łzami,byłby idealny... mam takie straszne wyrzuty sumienia,czułam że cos sie wydarzy,starałam sie zatrzymać córke w domu,ale uległam jej namowom...a powinnam być stanowcza i zabronić jej jecać...tak mi z tym trudno. 


Re: moja miłość moja córka
Izabela Mama Paulinki  
10-12-2013 23:24
[     ]
     
a co do świąt...też się ich boje...strasznie boje,najlepiej byłoby zasnąć i obudzić sie juz po.Już mi sie wydawało że sobie radze,że coraj mniej płacze i staram się żyć godzina po godzinie,dzień po dniu,a tu nadszedł grudzień i koniec złudzeń,niestety. 


Re: moja miłość moja córka
joanna30  
11-12-2013 13:14
[     ]
     
jeżeli masz taką możliwość - wyjedź gdzieś, będzie troszkę łatwiej. W domu wszystko będzie Ci przypominało jak było... jak mogłoby być... Dużo sił na ten ciężki czas. 


Re: moja miłość moja córka
teresal  
11-12-2013 16:13
[     ]
     
Droga Izabelo, to bedą Twoje pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Paulinki. Tak bardzo chciałabym Ci pomóc, napisać cokolwiek, żeby Ci tylko ulżyć w cierpieniu. Ale nie ma takich słów....Wiem to bardzo dobrze, też jestem osieroconą matką. Więc pozwól, że przytulę Cię wirtualnie i powiem tylko, że nasze Dzieci były, są i będą na wieki....I w Święta też będą z nami - ta nadzieja pomogła mi przetrwać już niejedne chwile. 
Teresa-mama Anioła Kasi L.

Naucz się szczęścia, tylko pamiętaj,by nie zapomnieć nigdy.



Re: moja miłość moja córka
Mama Huga  
17-12-2013 22:16
[     ]
     
Droga Mamo Paulinki-przytulam mocno -wspierajmy się w tym wyjątkowo trudnym okresie.Mi też mówią ludzie ,że przecież masz dwoje dzieci,albo ,że możesz mieć jeszcze dziecko-ja to wszystko wiem -ale to bólu nie zmniejsza.Żadnego dziecka nie da się zastąpić.Żadne inne dziecko nie zastąpi tego utraconego ......Najbardziej denerwują mnie ci ,którzy chcą umniejszyć moją stratę w ich oczach i moich -mówiąc dwie skrajności-albo co mają powiedzieć Mamy ,które nie mogły nawet przytulić swoje dziecko bo urodziły martwe ,albo co mają powiedzieć Mamy co straciły dzieci kilkunastoletnie...Tak,jakbym ja była w super komfortowej sytuacji...Brak słów na nich..,,Każda z nas pewnie częściowo święta spędzi u swojego utraconego dziecka.Ale to nie tak miało być...nie tak czas z naszymi dziećmi chciałyśmy spędzić..... 


Re: moja miłość moja córka
Izabela Mama Paulinki  
17-12-2013 23:39
[     ]
     
Też Cie przytulam...Malutki Hugo zapewne w święta będzie wraz z moją Paulinką cieszył się w niebie....Tylko my mamy osierocone nie umiemy sie cieszyć....Ja już myślałam że jestem na prostej drodze...że najgorsze za mną...nic bardziej mylnego,wystarczyła jedna piosenka świąteczna i rozsypałam się na kawałki.Płacze ,wspominam...nie potrafię zrozumieć...Idiotyczne słowa ile dziecko miało lat i tak zawsze będziemy myśleć jak wyglądało by ich życie później...mamy kilkunastoletnich dzieci jak ja,maja trochę więcej wspomnień,ale czy to ułatwia? Każda z nas cierpi równie mocno...Każda z nas chciała by mieć swoje maleństwo przy sobie,przytulić,ucałować...powiedzieć kocham...na to nie ma wieku...Przytulam wszystkie Aniołkowe mamy bardzo mocno 


Re: moja miłość moja córka
beata1978  
18-12-2013 14:16
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: moja miłość moja córka
Mama Huga  
09-03-2014 22:33
[     ]
     
Paulinko ... pamiętam


http://www.youtube.com/watch?v=ZUeUtbFecX0 


Re: moja miłość moja córka
alicja  
10-03-2014 09:25
[     ]
     
Paulinko...swiatełko dla Cebie.Opiekuj sie swoją mama,bo na pewno jest jest bardz cięzko. 
alicja mama Bartosza ur.03.06.1996 zm.22.12.2013

Re: moja miłość moja córka
ansibl51  
06-06-2014 09:36
[     ]
     
Moja córka miała 20 lat. Miała wypadek. Minęło wiele lat. Sił do życia daje mi świadomość, ze przecież się niedługo spotkamy po tamtej stronie. 


Re: moja miłość moja córka
elcia452  
02-07-2014 23:04
[     ]
     
Witam! Moja corka nie doczekala sie 11 lat zginela w tragicznym pozarze we wlasnym domu tragedia nie do przezycia choc minela 20 msc. nie umiem sie z tym pogodzic codziennie mi sie wszystko przypomina byla tez wyjatkowa dziewczyna tez nie potrafie sie z tym pogodzic dlatego rozumiem pania z calego serca jesli miala by pani ochote na kontakt ze mna podaje mojego maila elcia452@wp.pl pozdrawiamduzo sily zycze
Izabela Mama Paulinki napisał(a):
> Mojej Paulince zabrakło miesiąca by skończyć 15 lat.

> Jechała na turniej tańca 09.03.2013....kierowca zasnął za kierownicą...2 godziny wcześniej przytulałam swoją nastoletnią córke,by włączyć tv tvn24 i dowiedzieć sie o wypadku.Kochała wszystkich,przytulała wszystkich,codziennie mi powtarzała...mamo kocham Cie...a teraz jej niema aj anie umiem sobie poradzić z jej stratą.Bo jak można żyć bez serca? I jak przeżyć święta? codziennie słyszę,wesołych i radosnych świąt...nie będą radosne,ani wesołe...


Izabela Mama Paulinki napisał(a):
> Mojej Paulince zabrakło miesiąca by skończyć 15 lat.

> Jechała na turniej tańca 09.03.2013....kierowca zasnął za kierownicą...2 godziny wcześniej przytulałam swoją nastoletnią córke,by włączyć tv tvn24 i dowiedzieć sie o wypadku.Kochała wszystkich,przytulała wszystkich,codziennie mi powtarzała...mamo kocham Cie...a teraz jej niema aj anie umiem sobie poradzić z jej stratą.Bo jak można żyć bez serca? I jak przeżyć święta? codziennie słyszę,wesołych i radosnych świąt...nie będą radosne,ani wesołe... 
Szreder

Re: moja miłość moja córka
iwona70  
26-11-2014 00:44
[     ]
     
Moja córeczka zmarła 8 dni przed urodzinami
Nie wiem jak z tym żyć ból jest tak silny ze nie da się go opisać. Tak bardzo mi jej brakuje dla mnie zawsze będzie żyć
Chodzę po domu i z nią rozmawiam
Była zawsze przy mnie a mnie zabrakło w tym najważniejszym momencie
Zawiodłam ja
Obwiniam siebie
Czy wybaczy mi to ze nie zdążyłam jej pomoc 


Re: moja miłość moja córka
iwona70  
26-11-2014 16:50
[     ]
     
Współczuje wszystkim którzy stracili dziecko
Jest ból i tęsknota której się nie da opisać
Uściski słowa pociechy nic nie pomoże
Módlmy się za nasze pociechy
Nigdy was nie zapomnimy 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora