dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

mój brat...
paulinaa  
18-08-2011 15:33
[     ]
     
Miesiąc temu zginął mój brat. W przyszłym tygodniu obchodziłby 22 urodziny. Zginął potrącony przez pociąg, nadal nie wszystko jest jasne co się stało i dlaczego... Sprawa została umorzona.

Rodzice nie mogą się z tym pogodzić, tak samo jak i ja. Chciałabym im pomóc ale nie wiem co robić... Pomóżcie mi proszę... 


Re: mój brat...
mama Szymona  
18-08-2011 15:41
[     ]
     
Kochana Paulinko bardzo Ci współczuję ale leku na to nie ma, ja straciłam 02.10.2010r. mojego jedynego Syna i do dziś nie radzę sobie przed Toba i twoimi rodzicami ciężka i daleka droga. Boł cierpienie nie minie nigdy. Może Tobie bedzie kiedyś łatwiej ale rodzicom chyba nigdy. Nakłoń rodziców aby odwiedzali te strony one troche pomagają można rozmawiac z rodzicami którzy przechodzą to samo i bez słów się rozumieją bo napewno nie pomoże im osoba która nie straciła dziecka bo ten ból zna tylko ten kto to przeszedł a dobre rady rodziny i znajomych typu "jakos to będzie, kwestia czasu" mnie osobiście doprowadzają do szału
Sciskam mocno
swiatełko dla Brata (*******) 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój brat...
sylwia1975  
18-08-2011 16:40
[     ]
     
wspolczuje ogromnie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, brak mi slow. sylwia mam 3 aniolkow i 2 ziemskich dzieci. 


Re: mój brat...
zurnior  
18-08-2011 20:30
[     ]
     
Paulino, jeżeli chciałabyś porozmawiać z kimś w podobnej sytuacji prześlij swój adres mailowy, przekażę go mojej córce a ona do Ciebie na pewno napisze. Mój syn, jej brat miał 20 lat i zginął 2 m-ce temu.Może będziecie mogły jakoś sobie nawzajem pomóc... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora