dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jeste¶ zalogowany!       

DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Kasiek  
09-11-2007 15:15
[     ]
     
Kochana myszeczko pisze do Ciebie ten list, bo chyba to jedyna możliwo¶ć skontaktowania sie z Tob±. Koruniu dzi¶ skończyła¶ 11 lat- Twoje pierwsze ziemskie -na¶cie. Pierwszy raz od tylu lat nie będzie tortu, imprezy dla Twoich znajomych, nie będzie uscisków, szapmana, prezentów! Pierwszy raz nie mogę Cię przytulić i powiedzieć jak bardzo Cie kocham i złozyć życzeń.Dokładnie pamietam imperezę w tamtym roku. Pierwszy raz kiedy tort był kupiony. Przepraszam kochanie ale wiesz Kornelek był taki jeszcze malutki i naprawdę nie miałam czasu go upiec, przepraszam ,że dzieci musiały spiewać STO LAT ciszej niz zawsze-bo Kornelek spał. Przepraszam za słowa dzieci kiedy po zdmuchnieciu ¶wieczek powiedziały, że marzenie sie nie spełni. Ja powiedziałam- spełni się napewno, ważne że zdmuchnęła¶ większa połowę Może kiedy¶, jak będziemy juz razem, powiesz mi jakie było Twoje marzenie.
Z jednego jestem zadowolona-W pamietniku napisała¶, że Twój najszczę¶liwszy dzień to dzień Twoich urodzin- dobrze ze zd±żyli¶my zrobić imprezę, za tydzień juz byłas w niebie.
Zaraz idziemy z tata na cmentarz, kupilismy kolejnego aniołka, tata zrobił piękna podpurke dla niego.Oddałabym wszytsko żebym nie musiała w ten sposób ¶wietować tego najpiekniejszego dnia w moim życiu.
Tak bardzo chcieliby¶my wszyscy za¶piewać Ci myszeczko STO LAT, STO LAT, ale już nie możemy!!!!Moge jedynie odmówić -wieczne odpoczywanie.....
Bardzo Cie kochamy myszeczko. Ty i Kornelek to najpiekniesze prezenty od Pan Boga. Szkoda , ze jeden został tak brutalnie odebrany.
To tak boli!!!!
Od samego rana niebo płacze ze mn±!!!Zawsze to był cudowny dzień, ale juz nigdy nie bedzie

¦ciskam Cie kochana Koruniu i zyczę wszytskiego naj, naj , naj....Zrób dzisiaj impezę tam na górze. 

Ostatnio zmieniony 09-11-2007 15:15 przez Kasiek

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Zbyszek  
09-11-2007 15:42
[     ]
     
(****************************************************************************************) Dla Twijego Aniołka. 
Zbyszek - tata ¦.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Teresa  
09-11-2007 16:33
[     ]
     
Największego wiecznego szczę¶cia w niebie. [*] 
T.S.

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Kasiek  
11-11-2007 20:21
[     ]
     
Kochane mamy i tato aniołków BARDZO DZIEKUJĘ za życzenia dla mojej myszeczki. Wpisanie tych paru słów przez Was spowodowało, ze zrobiło mi się troszinkę cieplej na sercu. Dziękuję za to że jeste¶cie i piszecie. Ja też niby jestem " normalna" dla ¶wiata ale tu , na forum, na naszym forum moge poczytać , cos napisać i popłakać i nie muszę się zastanawiać co kto mysli i czuje na mój "widok" , bo wiem że jeste¶my tutaj "rodzin±", rozumiejac± sie bez słów. Jeszcze raz dziękuję. ¦wietełka dla mojej Korusi i Waszych aniołkowych dzieci **************************************
Bardzo Cie kocham Korciu!!!! 


Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
basiamamalaury  
09-11-2007 16:44
[     ]
     
Sto lat, sto lat... anielskie, dla ¶licznego Anioła! Korciu dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Tak bardzo mi przykro.. To zdecydowanie najtrudniejszy dzień w roku.Dużo siły dla Ciebie.

Basia mama Laury (której urodziny obchodziłam już trzeci raz samotnie) 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Ilona  
09-11-2007 17:32
[     ]
     
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Dla Ciebie mała Korciu....Milionów ¶wiatełek tu na Ziemi i u Ciebie w Niebie... 


Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
MAMA PIOTRUSIA  
09-11-2007 20:55
[     ]
     
DLA CIEBIE KORCIU SZCESCIA TAM GDZIE JESTES.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
MARTA
KOCHAM CIE SYNKU (*)(*)(*)

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
kalinka  
12-11-2007 20:53
[     ]
     
ja też urodziłam się 9.11. tak jak twój aniołek.Jestem mam± aniołka Kiniusi , która miała dwa latka jak w tym roku w maju zginęła w wypadku samochodowym.
trzymaj sie nic innego nam nie pozostało 


Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Barbara  
09-11-2007 21:51
[     ]
     
(******)dla Twojej córeńki.
Jezeli chcesz do niej i o niej pisac, załóz sobie swojego bloga Kasiu.Zobacz mojego dla mojej coreczki,a w naglówku znajdziesz pomoc i wskazówki jak zrobic.To jest dobre.

http://ksenia-moj-aniol.blog.onet.pl/ 
Barbara

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
MAMACIUSIA  
10-11-2007 12:06
[     ]
     
dla ciebie Korciu(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
nina  
10-11-2007 22:02
[     ]
     
Dla Korci [****************] 
Hania

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
DorotaW  
11-11-2007 08:20
[     ]
     
dla Twojej Córeczki (**************)


dorota 


Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
Pysia  
11-11-2007 09:57
[     ]
     
(***)(**)(*)(***)(**)(*)



(*) 
Ada
http://www.swiatelkapamieci.pl/2007/1420-pamieci--patrycja-turzy-03052006-20022007.html
To nieprawda że Ciebie już nie ma

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
basia 30 babelek  
11-11-2007 17:31
[     ]
     
(*)(*)(*) dla anolka 
Ba¶ka

Re: DZI¦ Sˇ TWOJE URODZINY!!!!
matka  
12-11-2007 20:57
[     ]
     
(*)(*)(*) dla twojego Aniłka Korci 
Małgorzata Skorek

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora