dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
26-11-2006 20:36
[     ]
     
Minęło całe 5lat od tego dnia,kiedy wydawało mi sie,że moje życie się skończyło.W wypadku zginęły moje ukochane Córeczki i mąż.Zostałam SAMA,tak nagle,niespodziewanie...Czarna rozpacz,ogromny Ból,ból,którego nie mozna opisać.Tęsknota,tęsknota i ból.Jednak dalej żyje,adoptowałam Córeczke,mam dla Kogo żyć.Nigdy nie pogodzę się z tą stratą,Ból nie złagodniał,ale nauczyłam się z Nim Żyć,oswoiłam go.Chetnie porozmawiam z osobami majacymi podobne,bolesne przeżycia.Może mogłabym Komuś pomóc.Zapraszam. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
AgnieszkaU  
27-11-2006 17:48
[     ]
     
Musisz być silna. Nie wyobrażam sobie jak żyje się po stracie trzech najważniejszych osób w życiu. Ja straciłam maleńką córeczkę. Jeszcze nie zdążyłam jej dobrze poznać, a moje życie legło w gruzach. Nie wiem, co mogę Ci napisać. Pozdrawiam Agnieszka 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
Teresa  
27-11-2006 19:09
[     ]
     
Często zastanawiam się skąd biorą się w nas siły żeby żyć? Tak bardzo Ci współczuję i z całego serca podziwiam za siłę i odwagę. Może rzeczywiście czas pozwoli na oswojenie się ze stratą i przyzwyczajenie do bólu jaki już na zawsze w nas pozostanie. Mam nadzieję, że kiedyś też będę silniejsza. Ja często tu zaglądam i próbuję coś zrozumieć, ale narazie nic z tego... Pozdrawiam gorąco 
T.S.

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
27-11-2006 21:27
[     ]
     
Tereso,życzę Ci dużo siły i wiary,że można dalej żyć.Ja też NIC z tego nie rozumiem,ale ciągle sobie tłumaczę,że robię to też dla Moich Dziewczynek,żeby nie musiały się o mnie martwić.One są takie wrażliwe.Od trzech lat znowu jestem Mamą adoptowanej Marysi i dla Niej też muszę się starać.Pozdrawiam.Iwona 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
27-11-2006 21:34
[     ]
     
Dziękuję Agnieszko.Jak widzisz po takiej tragedii ''można'Żyć,a trzeba dla Nich-Naszych Dzieci.Pozdrawiam.Iwona 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
basiamamalaury  
04-12-2006 14:19
[     ]
     
witaj, ja też straciłam w przeciagu bardzo krótkiego czasu cała swą rodzinę. Córeczka zginęła tragicznie, mąż odszedł... Teraz dopiero powoli uczę się oswajać tą nową sytuację. I mam nadzieje, że kiedys w końcu odnajdę swój sens do dalszego zycia.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Tak bardzo jest mi bliskie to co piszesz... 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
04-12-2006 20:26
[     ]
     
Jeżeli masz ochotę porozmawiać ze mną.Mój numer na GG4965422.Zapraszam i pozdrawiam.Mam na imię Iwona. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
basiamamalaury  
08-12-2006 11:04
[     ]
     
Napiszę, bardzo chętnie...:) gg4748820 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Soffija  
05-12-2006 19:33
[     ]
     
Przytulam Cie mocno. NIE JESTEŚ SAMA. Ja straciłam Córeczkę Zosię. Żyła tylko 3 dni. ... 

Ostatnio zmieniony 07-02-2007 16:03 przez Soffija

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
07-02-2007 18:56
[     ]
     
Dziękuję. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
asia122  
13-02-2007 12:20
[     ]
     
Jesteś w moich myślach i modlitwie. Zawsze będę Ci wdzięczna za słowa otuchy... bo jeżli Ty żyjesz, idziesz do przodu, to i my musimy. Tyle wycierpiałaś i jesteś taka dzielna. Przesyłam Ci ciepłe słowa i ściskam mocno. Mama dwóch Aniołków (***) 


Re: Życie po stracie moich Córeczek do Iwonki
matka  
15-08-2007 17:52
[     ]
     
czy mogłabys sie odezwac do mnie moje email mskorek@widzew.net lub gg4556332 tak juz ci zostawiłam wiadomosc pozdrawiam gosia 
Małgorzata Skorek

Re: Życie po stracie moich Córeczek do Iwonki
asia122  
15-08-2007 21:38
[     ]
     
Iwonko, pozdrawiam Cię gorąco... odezwij się. Czy u Ciebie wszystko dobrze????
Zapalam światełka dla Twoich bliskich (***) 


Re: Życie po stracie moich Córeczek do Iwonki
IZA  
16-08-2007 08:54
[     ]
     
Kochana Iwonko
Bardzo Cię podziwiam za siłę, odwagę , i dobre serduszko to coś wspaniałego ,że adoptowałaś córeczkę , jestem mamą 5 letniej Zuzi , która zmarła w wyniku wypadku 9 lipca 2007 roku , walczyła 10 dni w szpitalu pod respiratorem, jest mi bardzo ciężko, ból jest nie do zniesienia , brak mi celu w życiu , nie umiem znaleźć sobie miejsca , nie mogę wejść do jej pokoju pełnych zabawek ............światełko dla twoich bliskich(***) 


Re: Życie po stracie moich Córeczek do Iwonki
Iwopaw  
04-11-2007 21:23
[     ]
     
Izo!Dziekuje za cieple slowa.Dawno nie wchodzilam na forum.Jak sobie radzisz?Pozdrawiam. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek do Iwonki
Iwopaw  
04-11-2007 21:25
[     ]
     
Witam.Dawno tu nie zagladzalam.Male problemy.Staram sie jak moge.Pozdrawiam goraco. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
weraamela  
23-09-2007 17:43
[     ]
     
Droga Iwono,chciałabym tylko napisać ,że podziwiam Cie strasznie,dla mnie jesteś przykładem na to że mimo bólu i niewyobrazalnego cierpienia jakie Cię spotkało po odejściu najblizszych Ci osób, nadal funkcjonujesz i masz córeczke którą sie opiekujesz i której dałaś swoją miłość. Ja moją córeńke straciłam zanim jeszcze sie urodziła i nie mogę do dziś sie pozbierac. Robie niski ukłon w Twoją strone.Pozdrawiam Cię serdecznie.Asia 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Życie po stracie moich Córeczek
nina  
26-09-2007 19:13
[     ]
     
Droga Iwono. Bardzo Cię podziwiam. Jesteś wspaniałą osobą. Zapalam światełka dla Twoich bliskich **********. 
Hania

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Marias  
28-09-2007 17:45
[     ]
     
Pozdrawiam Cię i podziwiam. Ja też 5 lat temu straciłam swoją jedyna córeczkę - była prawie dorosła. Mój swiat się zawalił i do dzisiaj nie moge się pozbierać.Też chciałam adoptować dziecko ale tak długo czekałam i w końcu zdecydowałam się na 2 starsze co nie wyszło nikomu na dobre.Cieszę się że ci się udało z adopcją i masz dla kogo żyć. Kiedy tego nie ma częst nie chce się pokonywać każdego dnia. Twoje słowa dodają sił.Dzięki i trzymaj się dzielnie dalej. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
Iwopaw  
04-11-2007 21:28
[     ]
     
Witam.Bardzo dziekuje za tak cieple slowa. 


Re: Życie po stracie moich Córeczek
mamaW  
26-09-2007 19:45
[     ]
     
Jesteś bardzo dzielną kobietą,współczuję i podziwiam.Swiatełko dla twoich najbliższych(****************) 
marzena

Re: Życie po stracie moich Córeczek
Pysia  
27-09-2007 07:36
[     ]
     
To dla twoich bliskich (*)(*)(*)
I dl Ciebie moja kruszynko (*)
I dla wszystkich aniołków (*************) 
Ada
http://www.swiatelkapamieci.pl/2007/1420-pamieci--patrycja-turzy-03052006-20022007.html
To nieprawda że Ciebie już nie ma

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora