dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

wypadku i to do tego bracia?
marlus_{87  
18-11-2006 09:49
[     ]
     
siedzac w niedziele w domu dostaje wiadomosc na gg ze zginal moj kolega najpierw odebralam to jako zart i nie dowierzalam ale jednak to byla prawda zginelo 2 mlodych chlopakow w wypadku samochodowym i to byli bracia rodzeni chodz jechcala ich 4 to dwoje przezylo i walsnie umarl ten wspanialy czlowiek od kilku dni staram sie o tym nie myslec al enie potrafie bo te rany we mnie sa jeszcze swierze po za tym slysze wiele plotek na ich temat a oni poprostu omijali zwierzeta na drodze i zgineli :(( przez to nie wiem czy to tak Pan Bog chcial bo nie mam na to zadnego wyjasnienia tylko dlaczgo w ich domu ( slyszalam to od znajomych) ze telefon ktory lezal w szafce od kilku lat ktory nie dziala sam potrafi dzwonic albo komputer ktory nie dziala tez sam sie wlacza :((( dlaczgo jak juz ktos dlaczego musialy odejsc 2 osoby naraz bliski odejdzie to czuje sie jeszcze jego obecnosc po smierci. Ogolnie slyszlaam taki przesad ze dusza po smierci blaka sie 30 dni niewiem czy to prawda ale w glebi duszy wczesniej nie balam si ezmarlych a teraz podeszlam do tego chyba zbyt emocjonalnie i nie umiem sie z tym poogodzic poprostu sie zaczelam bac z esama moge ich zobaczyc i takie tam co mam robic:((( 


Re: wypadku i to do tego bracia?
danusia48  
18-11-2006 10:28
[     ]
     
To bardzo przykre uslyszec taka wiadomosc...dwoje mlodych ludzi ...przed nimi tyle niespelnionych zamierzen, utraconych marzen rodzicow...
A co do Twoich obaw...nie boj sie...przeciez oni ci krzywdy nie zrobia..."tylko zywi moga jeszcze zrobic przykrosc ...umarli nigdy...
A Ty pozostaw sobie tylko dobre wspomnienia... 


Re: wypadku i to do tego bracia?
AgnieszkaU  
18-11-2006 16:13
[     ]
     
Każdy z nas wie, jak kończy się nasza podróż po tym świecie. Jednak staramy się nie myśleć o niejśm, bo ona nas przeraża. Jest czymś nieodwracalnym, wielki "koniec". Dopiero, gdy umiera ktoś, kogo dobrze znaliśmy, ktoś bliski, zaczynamy uświadamiać sobie, że życie jest krótką chwilą. Myślę, że właśnie uświadomiłaś sobie to, że ludzie na prawdę umierają i tego się boisz. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora