dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

pismo przewodnie w sprawie uznania dzieci przez ojców
she28  
04-06-2007 16:32
[     ]
     
tu zwracam sie do kogos kto ma dar pisania...ja nie mam...przydałoby sie napisac krótki tekst obrazujący sytuacje prawna uznania dzieci martwych przez ojców
ten tekst z podaniem swojego nazwiska rozeslemy w okreslony dzień do wszystkich których uda nam sie zgromadzic na liście- moze to da jakis efekt
moze ktos wymysli cos sensownego
prosze o pomoc 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

Re: pismo przewodnie w sprawie uznania dzieci przez ojców
she28  
04-06-2007 17:51
[     ]
     
moze wykorzystamy ten teks emi???który jest na stronie DLACZEGO???
emi udzielisz nam pozwolenia??? 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

Re: pismo przewodnie w sprawie uznania dzieci przez ojców
natkaszczerbatka  
04-06-2007 20:18
[     ]
     
tekst emi jest trochę za długi ... nie przejedzie, nie będzie im sie chciało czytać ... niestety ... trzeba by coś przygotować żeby mieściło się na jednej stronie czcionką Times New Roman / 12 - takie teksty najchętniej czytają.

A jesli chodzi o Wasze listy to myślę, żebyście po prostu je słały gdzie się da i podpisywały swoimi nazwiskami - chodzi o to żeby w mediach zorientowali się że to jest faktycznie problem: chociażby do Wysokich Obcasów - tam jest cały dział na takie listy.

Jednym słowem - jedna sprawa to oficjalne info prasowe podpisane przez Organizacje, a druga sprawa to Wasze listy podpisane przez Was samych ... co o tym myślicie?
Info trzeba by przygotować wspólnie i mocno nad nim popracować, natomiast listy - możecie już słać ... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora