dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

prosze o zmakniecie tematu
ewa123  
10-02-2008 11:55
[     ]
     
prosze o zamkniecie tematu "ile trzeba poczekac"na forum "terminacja ciazy".znalazlam juz podobne tematy i uwazam ze niepotrzebnie poruszylam to po raz kolejny.dziekuje z gory i mocno pozdrawiam cala administracje oraz wszystkich forumowiczow 
Ewa mama Piotra Amelki i Ani- Aniolka
http://aniapodsadecka.pamietajmy.com.pl/

Re: prosze o zmakniecie tematu
Amtrak  
10-02-2008 22:48
[     ]
     
Witam.

Temat zamknięty. 
--
Amtrak

Re: prosze o zmakniecie tematu
Green Tea  
11-02-2008 21:04
[     ]
     
Tylko, że ten temat Ewy został poruszony na zamnkiętym forum Terminacja i chyba takiego "u nas" nie ma, a ci?ża po poronieniu, ci?ża po stracie zdrowego dziecka a ci?ża po terminacji ci?ży ze względu na wady letalne wi?że się z czym? innym. Uważam jako moderator (to moje tylko skromne zdanie), że ten w?tek należałoby ponownie u nas otworzyć, tym bardziej, że dotyczy niewielkiej grupy mam dzieci z wadami letalnymi i znalazł żywy odzew.

Poza tym, jako mama po terminacji, oczekuj?ca obecnie zdrowego dziecka, nie czytałam podobnych tematów na forum ogólnym, bo my naprawdę walczymy z inn? "przeszło?ci?", innym rodzajem strachu i jeste?my obci?żone innymi przeżyciami. Dlatego większo?ć z nas nie pisuje w ogóle na innych podforach.
Pozdrawiam 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)
Ostatnio zmieniony 11-02-2008 21:07 przez BeataN

Re: prosze o zmakniecie tematu
Amtrak  
12-02-2008 18:28
[     ]
     
Green Tea napisał(a):
>Uważam jako moderator (to moje tylko skromne zdanie), że ten w?tek należałoby ponownie u nas otworzyć, tym bardziej, że dotyczy niewielkiej grupy mam dzieci z wadami letalnymi i znalazł żywy odzew.


Witam.
Temat został zamknięty na życzenie autora.
Autor tematu może zmienić zdanie i temat mogę otworzyć na nowo ;) 
--
Amtrak

Re: prosze o zmakniecie tematu
ewa123  
13-02-2008 11:16
[     ]
     
w takim wypadku bardzo prosze o otwarcie tego tematu na nowo.myslalam ze temat byl juz poruszany i ze dziewczyny nie beda chcialy sie wypowiedziec.ku mojemu zaskoczeniu(bardzo pozytywnemu)jest inaczej.
pozdrawiam goraco
Ewa 
Ewa mama Piotra Amelki i Ani- Aniolka
http://aniapodsadecka.pamietajmy.com.pl/

Re: prosze o zmakniecie tematu
Amtrak  
13-02-2008 17:06
[     ]
     
ok ;] 
--
Amtrak

Re: otworzyłam ponownie
Green Tea  
13-02-2008 17:10
[     ]
     
otworzyłam 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora