dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
AsiaS  
19-05-2007 15:29
[     ]
     
Serce ty moje kochane to juz rok jak przyszłaś na świat, wiedziałam, że Twoje minuty są policzone...tak bardzo się wtedy bałam...Wszyscy mówili, że umrzesz zaraz po porodzie, jednak ty byłaś dzielna, czekałaś na mnie, pozwoliłaś mi na to abym mogła Cię poznać, pogłaskać, powiedzieć ci, że Cię kocham....jednak szczęście nie trwało długo żyłaś tylko 17 godz....
Minął rok wydaje się, że to bardzo długo ale serce mi pęka z rozpaczy, wiem, że cierpisz przeze mnie bo widzisz, że ja cierpię. Tak bardzo się staram być twarda, być pogodzona z Twoim odejściem ale czasami nie idzie ...po prostu nie idzie...
Może gdyby rodzina mi pomogła było by mi lżej, ale niestety nie ma jej blisko - niby to we mnie problem - może, nie wiem, ale wiem jedno, że jestem inny człowiekiem i raczej nie będę już tą dawną Asią.
Ale ty wiesz Córeczko, że poznałam twoje nowe przybrane ciocie które o Tobie pamiętają i o mnie też i wiesz?? to na nie mogę liczyć, więc proszę Cię Malwinko zaproś dzisiaj na twoją imprezkę w niebie: Tomcia, Oliwkę, Łukaszka, Dominika, Mateuszka, Adrianka (oj widzę więcej facetów - i wszystkie forumowe aniołki)
Życzę Ci kochanie z okazji Twojego święta abyś była najgrzeczniejszym Aniołkiem w niebie i aby Bóg pozwolił często Ci do mnie przychodzić chociaż w snach....bądz córeczko blisko mnie, pozwól abym czuła Twoją obecność...
Wiem, że czuwasz nad nami córeńko, dziękuję Ci za wszystko i przepraszam za to, że czasami musisz smucić się przez moje smutki.
Kocham Cię Malwinko [*] 
JoannaS

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
AgnieszkaM...H...B...  
19-05-2007 15:33
[     ]
     
Malutkiej Malwince \*/
Agnieszka mama Aniołków Michasia, Huberta i Bartka \*/\*/\*/ 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
maniula1  
19-05-2007 16:26
[     ]
     
Malwinko(*) Synku zaopiekuj sie (*) Malwinka 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
patrycja grzybowska  
19-05-2007 16:54
[     ]
     
dla ciebie kochana /*\
dla mojej kruszynki /*\
opeikujcie się mama i tata z nieba 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
hugs  
19-05-2007 21:13
[     ]
     
światełko dla Twojej małej dzelnej dziewczynki {*}
napewno bawi sie z moimi chłopcami Kubusiem I Oskarkem sa szczesliwe bo nie sa same 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
Angel  
20-05-2007 04:53
[     ]
     
Malwinko [']['][']['] 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
ANDZIK  
20-05-2007 07:45
[     ]
     
Malwince(*) 
mama aniołka Antosia 31t.c.-(*)17.03.2007

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
AsiaS  
20-05-2007 16:04
[     ]
     
Malwinko dzisiaj mija rok jak od nas odeszłaś, byłaś taka dzielna jednak o 14:25 zamknełaś swoje cudowne oczka i pofrunełaś z Aniołami do nieba...
To już rok Kochana..
Śpij Aniołku [*] 
JoannaS

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
mamafilipa  
20-05-2007 17:16
[     ]
     
Dla Ciebie Malwinko * 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
demonnik  
20-05-2007 18:28
[     ]
     
Dla Malwinki jasne światełko[*] 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
Adrianna  
20-05-2007 20:18
[     ]
     
DLA cIEBIE MALWINKO (*)
I DLA MOJEJ cÓRECZKI PATRYCJI (*)
I DLA WSZYSTKICH ANIOŁKÓW W NIEBIE (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec493.htm 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
aga555  
22-05-2007 10:40
[     ]
     
Malwinko- mam nadzieje ze Dominik sie zachowal jak na Faceta przystalo przypominalam mu ze ma pamietac o Twoim Dniu i o imprezie!!ale jak to bywa z 15-to letnimi facetami roznie moglo byc! wiec pisze w imieniu nas ziemskich znajomych Twoich rodzicow- ciesz sie niebem i Czuwaj nad swoimi bliskimi Oni bardzo Cie kochaja !!
AsiaS napisał(a):
> Serce ty moje kochane to juz rok jak przyszłaś na świat, wiedziałam, że Twoje minuty są policzone...tak bardzo się wtedy bałam...Wszyscy mówili, że umrzesz zaraz po porodzie, jednak ty byłaś dzielna, czekałaś na mnie, pozwoliłaś mi na to abym mogła Cię poznać, pogłaskać, powiedzieć ci, że Cię kocham....jednak szczęście nie trwało długo żyłaś tylko 17 godz....

> Minął rok wydaje się, że to bardzo długo ale serce mi pęka z rozpaczy, wiem, że cierpisz przeze mnie bo widzisz, że ja cierpię. Tak bardzo się staram być twarda, być pogodzona z Twoim odejściem ale czasami nie idzie ...po prostu nie idzie...

> Może gdyby rodzina mi pomogła było by mi lżej, ale niestety nie ma jej blisko - niby to we mnie problem - może, nie wiem, ale wiem jedno, że jestem inny człowiekiem i raczej nie będę już tą dawną Asią.

> Ale ty wiesz Córeczko, że poznałam twoje nowe przybrane ciocie które o Tobie pamiętają i o mnie też i wiesz?? to na nie mogę liczyć, więc proszę Cię Malwinko zaproś dzisiaj na twoją imprezkę w niebie: Tomcia, Oliwkę, Łukaszka, Dominika, Mateuszka, Adrianka (oj widzę więcej facetów - i wszystkie forumowe aniołki)

> Życzę Ci kochanie z okazji Twojego święta abyś była najgrzeczniejszym Aniołkiem w niebie i aby Bóg pozwolił często Ci do mnie przychodzić chociaż w snach....bądz córeczko blisko mnie, pozwól abym czuła Twoją obecność...

> Wiem, że czuwasz nad nami córeńko, dziękuję Ci za wszystko i przepraszam za to, że czasami musisz smucić się przez moje smutki.

> Kocham Cię Malwinko [*] 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
kurczak  
22-05-2007 19:19
[     ]
     
Malwince (*)
Emilce (*) 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
kurczak  
22-05-2007 23:40
[     ]
     
Joasiu...Malwinka zapewne bawila sie wczoraj i dzis cudownie i jutro sie rowniez bedzie bawila z moja Emilka i innymi Aniolkami...pieknie napisalas... 

Ostatnio zmieniony 22-05-2007 23:40 przez kurczak

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
ola  
23-05-2007 23:13
[     ]
     
Malwinko ciepła chmurka dla ciebie(*)i przyśnij sie mamie. 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
kurczak  
23-05-2007 23:50
[     ]
     
Malwiniu (*)
Emilko (*)
My Rodzice Wasi tyle bysmy chcieli Wam powiedziec...tyle rzeczy zrobic...Kochamy Was bardzo mocno...zalujemy, ze TO nas spotkalo ale zyjemy w glebokim przekonaniu i marzymy, ze Wy Aniolki jestescie szczesliwe, zyjecie w niebianskim raju, jest Wam cudownie, smiejecie sie cale dnie i bawicie slicznie i grzecznie na co dzien... 

Ostatnio zmieniony 23-05-2007 23:51 przez kurczak

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
AsiaS  
27-05-2007 19:19
[     ]
     
Myszko moja kochana tak bardzo mi dzisiaj ciężko i jakoś smutno....
Kocham Cię bardzo
[*][*[*[*] 
JoannaS

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
mamafilipa  
28-05-2007 13:40
[     ]
     
Malwince (*) 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
maniula1  
30-05-2007 14:05
[     ]
     
(*)Malwinko(*) 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
mama Elizy  
30-05-2007 14:33
[     ]
     
Światełko dla Malwinki (*) Pamiętam Asiu jak napisałas do mnie meila, mam nadzieje że ci choc troszkę wtedy pomogłam. Nawet nie zdawałam sobie sprawy że to już rok minął lub dopiero rok. Pozdrawiam cie goraco i życze ci odwiedzin Malwinki ... Sylwia 
mama Elizy

Re: Do mamy Elizy !
AsiaS  
03-06-2007 20:53
[     ]
     
Tak cieszę się, że się odezwałaś. Zgubiłam do ciebie maila i nie byłam w stanie ci podziękować za pomoc, ogromną pomoc.
To dzięki Tobie wiedziałam chociaż troszkę co powinnam zrobić, najważniejsze to, że przekonałaś mnie do tego jak ważne jest pożegnanie z dzieckiem. Tak bardzo się bałam tego będąc jeszcze w ciąży, miałam straszne lęki czy będę mogła zobaczyć małą i czy mi serce nie pęknie. I Sylwio dzięki tobie zrozumiałam jak bardzo to jest ważne.
Napisałam do ciebie przypadkowo a tak bardzo mi pomogłaś.
Dziękuję ci bardzo i cieszę się że znowu cię odnalazłam bo rok myślałam o tobie i twojej pomocy.
Niestety to juz przeszło 12 miesięcy jak Malwinki nie ma z nami i 18 miesięcy jak dowiedziałam się, że od nas odejdzie.
Dla naszych kochanych aniołków [*] 
JoannaS
Ostatnio zmieniony 03-06-2007 20:54 przez asias

Re: Do mamy Elizy !
mama Elizy  
04-06-2007 10:50
[     ]
     
Nie masz za co dziękować napisałam ci wtedy czego ja nie zrobiłam i będę żałowała do końca swojego życia. Ty miałaś czas by przygotować sie na odejście swojej Malwinki ja go nie miałam i pewnie dlatego popełniłam tyle błędów dlatego jak mnie zapytałać co robić to napisałam ci co ja bym teraz zrobiła mając już to doświadczenie za sobą. Mam nadzieję że powoli wracasz do równowagi, pewnie bliźniaczki nie dają ci czasu na myślenie o małej. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Przytulam mocno Sylwia. 
mama Elizy

Re: Do mamy Elizy !
AsiaS  
04-06-2007 15:09
[     ]
     
Masz rację moje córeczki pomogły mi w przejściu przez tak trudny okres, miałam kogo przytulić pocałować itd ale miałam również chwile zwątpienia i ogromnego smutku...
A dziewczynki.... do dzisiaj wspominają siostrzyczkę chociaż jej nie widziały, ciągle mówią że im się śni... Bardzo to przeżyły i chociaż starałam się je przygotować na odejście dzidziusia to nie raz płakały i się buntowały że one nie chcą mieć siostrzyczki aniołka tylko chcą mieć ją w domu. Wtedy serce mi pękało i jak im to wytłumaczyć..??
Po roku od śmierci Malwinki jest lżej a może to tylko chwilowe, sama nie wiem.
Pozdrawiam 
JoannaS

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
sylwinka  
30-05-2007 14:58
[     ]
     
Malwince (*)
mama Kacperka (*) 
-------------
Kacper 25tc(*),Marcel 17tc(*),Mikołaj 23tc(*),Okruszek 8tc(*) , Laurka ur.30.03.2011 :))

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
madziarek55  
30-05-2007 20:46
[     ]
     
(*) Dla Ciebie Aniolku (*) 
http://oscardebowski.pamietajmy.com.pl/
http://adasjuniordebowski.pamietajmy.com.pl/


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
mamafilipa  
01-06-2007 16:50
[     ]
     
Na dzień dziecka * 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
kinbon  
01-06-2007 22:02
[     ]
     
Z okazji Dnia Dziecka zapalam Płomyczek miłości dla dla Ciebie Aniołku (*)!! 
Kinga msza

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
madziarek55  
10-06-2007 17:34
[     ]
     
(*) Dla Ciebie Aniolku w Niebie (*) 
http://oscardebowski.pamietajmy.com.pl/
http://adasjuniordebowski.pamietajmy.com.pl/


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
kurczak  
20-06-2007 17:56
[     ]
     
Malwinko (*) Moja Emilko (*)
Macie wspaniałe kochające Was Mamusie. Bądźcie z nami... Bawcie się razem ślicznie Aniołeczki;) 


Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
martaimisio  
20-06-2007 18:19
[     ]
     
Malwinko dla Ciebie
(*) 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Malwinko kochana dzisiaj mija rok...
maniula1  
20-06-2007 18:20
[     ]
     
Malwinko(*) 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora