dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Kasia26  
02-04-2007 23:00
[     ]
     
ZBLIZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE I JA Z WIELKIOM BULEM POJDE ZAPALIC SWIATELKO DLA MOJEJ CORENKI EMILKI TERAZ BARDZO TRUDNO I CIEZKO MI JEST SIE Z NIA ROZSTAWAC I WYCHODZIC Z CMETARZA.NIEWIEM CO SIE ZE MNA STALO ZAWSZE PLACZE PRZY GROBIE MOJEJ GWIAZDECZKI.NA GROB MOJEMU EMILCE ZANIOSLAM PIEKNE ANIOLY,MISIA,I TERAZ ZAJACE WIELKANOCNE MAME I TATE CHCE ZEBY MIALA SLICZNIE NA GROBIE TERAZ TYLKO TO MOGE ZROBIC DLA MOJEJ CORECZKI.ALE ZAWSZE BEDZIEMY JA KOCHAC NADE WSZYSTKO RODZICE EMILKI.TO DLA CIEBIE KOCHANIE (*) NIECH TE SWIATELKA CI OSWIETLAJA TWOJE ZYCIE W NIEBIE MAMUSIA I TATUS.KASIA26 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Asia.W  
03-04-2007 19:59
[     ]
     
Ja też czuje zarazem radość ze zbliżających się świąt oraz wielki smutek. Smutek, bo nie mogę spedzic je z moim dzieckiem, czuje sie przy tym bardzo osamotniona bo mam wrażenie że wszyscy wokół mnie zapomnieli juz o moim dziecku. Moje dziecko nie ma gróbka, dlatego idąc do kościoła rozmawiam z nim i proszę Boga by zaopiekował sie moim dzieciątkiem oraz siostry.Łzy mi wtedy lecą po policzku.
Ale to jedyne miejsce gdzie mogę się za nie pomodlić i zapalić znicza.
Mama Aniołka
Życzę wszystkim mamą Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, a dla naszych Aniołków światełka (*) 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
sasha  
03-04-2007 22:14
[     ]
     
To już drugie święta wielkanocne bez mojej córeczki, poprzednie przeżyłam tak jakby ich nie było, jakby to były zwykłe dni... wszystko wtedy było takie świeże...
A i teraz mimo, że minął rok pewnie będzie podobnie. Dla mnie żadne świeta nie będą już takie jak być powinny. Możemy zapalić świeczki, udekorować groby naszych maleństw,choć tyle... nie wszyscy mają taką możliwość.
Dla Dominisi [*]
Dla wszystkich Aniołków [*] 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Ania SD  
05-04-2007 18:45
[     ]
     
kochana siostrzyczko z okazji świąt przesyłam mojej wspaniałej chrześniaczce Emilce *te światełka niech świecą naszemu kochanemu Aniołeczkowi Emilko słonko ciocia zawsze o Tobie pamięta i będzie pamiętać Aniołku *to dla Ciebie niech nigdy nie zgasną 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
magdalenap  
05-04-2007 18:57
[     ]
     
aniołku światełko dla ciebie(*) 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
kurczak  
05-04-2007 19:23
[     ]
     
Emilce Twojej (*)
Emilce Mojej (*)
Dzis mija 7 miesiecy od odejscia Emilii... 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
demonnik  
06-04-2007 13:33
[     ]
     
Im bliżej świat tym gorzej sie czuje...tym bardziej mi smutno i cięzko -_- moj Aniołek powinien jeszcze byc w brzuchu -_- (*+19.01.07 - 23tc) [*]...Kupiłam mojemy Synkowi śliczne znicze w kształcie zółtej kaczuszki i wielkanocnych jaj...sliczne...[*] dla Ciebie Synku i dla Wszystkich Aniołeczków by radowały sie wszystkie w niebie podczas Świat i by dały nam - Rodzicom wiele siły i wiary by zyc dalej. 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
hugs  
06-04-2007 14:30
[     ]
     
to ciezki czas dla nas mam które beda spogladały na grób zamiast do łóżeczka zawsze jak jestem na cmentarzu ta mysl sprawia mi najwiecej bólu
Ksiadz powiedział mi ze Maryja tez cierpiała gdy traciła syna dlatego to jej mam ofiarowac mój ból cierpienie ona zrozumi to co czujemy bo te swiata sa czasem nadzieji i oczekiwania na zmarchwystanie moi synowie napewno sa juz tam swietełka dla naszych dzieci 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Kasia26  
07-04-2007 00:29
[     ]
     
TE SWIETA SA PONURE BO NIE MA CIE Z NAMI CORENKO WCZORAJ MINELY 3 MIESIACE JAK CIE NIE MA JUZ Z NAMI ALE TY NA NAS PATRZYSZ Z GORY WIEM O TYM I WIEM ZE PRZYJDZIESZ NAS ODWIEDZIC PRZYJDZ PROSZE I PRZYSNIJ MI SIE TAKA WESOLUTKA JAKA BYLAS MOJ ANIOLKU KOCHAMY CIE BARDZO MAMUNIA I TATUS. (*).SPIJ SLODKO KOCHANIE. 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
magdalenap  
07-04-2007 00:49
[     ]
     
Emilko(*) 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Angel  
07-04-2007 16:59
[     ]
     
Dla mnie te święta są również bardzo przygnębiające,no bo z czego mam sie cieszyć .Wiem Jezus zmartwychwstał,ale moje dzieci,moje kochane iskierki NIE.
Nie umiem sie radować ,spędzać tych świąt tak jak dawniej .
Tak jak Asia i zapewne inne mamy -moje maleństwa nie mają grobów,nie mam miejsca w którym mogłabym zapalić im znicz,zanieść Wielkanocnego zajączka,pozostaje mi tylko modlitwa i rozmowa z nimi.
Mateuszku ,Igorku to dla Was [']['][']['][']['][']['] 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Mirella  
07-04-2007 17:48
[     ]
     
Dla Emilki (*) 
MirellaW

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Mirella  
07-04-2007 17:49
[     ]
     
Dla Emilki (*) 
MirellaW

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
jolek  
08-04-2009 12:28
[     ]
     
Dla Emilki *(*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)* 
mama Kasieńki

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
Marta78  
08-04-2009 13:28
[     ]
     
Dla Emilki i wszystich naszych aniołków (*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Patryka (24tc, 12-13.02.2009)

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
patucha00  
09-04-2009 07:54
[     ]
     
światełko dla Ciebie i innych Aniołków [*]


mamusia Alanka i Cyprianka (+17.03.2009)
http://alanicyprianzawistowscy.pamietajmy.com.pl 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
mamafilipa  
09-04-2009 08:11
[     ]
     
Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie nam ukojenie naszego rodzicielskiego bólu, niech ukoji nasz matczyny płacz.
Niech Nasze Aniołeczki dodadzą Nam sił i wiary w lepsze jutro.
Wszystkim z okazji nadchodzących Swiąt Wielkanocnych życzymy z mężem wiele "radości", spokoju ducha i spędzenia tych świąt w gronie najbliższych.
Aga z mężem i Marynią 


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
kasia-m  
09-04-2009 09:30
[     ]
     


(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)
(*)(*)
(*)


"A miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy nam i ociekać szczęściem." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
miska  
25-04-2009 11:22
[     ]
     
Światełka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Ania mama Mateuszka(7tc),Julci(20tc)z ZD oraz Haneczki(13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce...

Re: ZBLIRZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE A MY MAMY ANIOLKOW BEDZIEMY PALIC SLICZNE SWIATELKA NASZYM ANIOLKOM....MAMA ANIOLKA EMILKI KASIA 26
miska  
26-04-2009 07:09
[     ]
     
Pamiętam...
(****************************************)
(**************************************)
(**********************************) 
Ania mama Mateuszka(7tc),Julci(20tc)z ZD oraz Haneczki(13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce...

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora