dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Ja też chcę!
smutasek  
04-03-2008 22:34
[     ]
     
Dziewczyny, bardzo się cieszę, że Wam się udało. Może jeszcze słabo, ale patrząc na Was wierzę, że jest to możliwe, że i ja mogę się cieszyć dzidziuniem. Tak bardzo bym chciała, ale tak się boję... Dlaczego to życie musi być takie skomplikowane... 
Ola Mama Zuzi Aniołka

Re: Ja też chcę!
ania  
04-03-2008 22:52
[     ]
     
Po śmierci mojego synka Dawidka bardzo długo nie mogłam się pozbierać.Los sprawił,że zaszłam w ciżę,pełną napięcia,łez,oczekiwania i paraliżującego strachu.Urodziłam cudownego Kubusia,który niestety miał tą samą bakterię co jego braciszek.Rozpacz.,żal, gniew...Dosłownie w ostatniej chwili wyrwałam go śmierci.Na własne żądanie wypisałam go ze szpitala,w którym lekarka która odbierała oba moje porody powiedziała,że mam pecha...miał pęknięte płuco, odmę.Pneumonia to podstępna i straszna choroba...dziś ma 3 latka ,jest żywym i mądrym dzieckiem..Jeśli cuda się zdarzają, to on jest jednym z nich...mam nadzieję,że Tobie też się zdarzy.. 
Ania

Re: Ja też chcę!
Marzka  
05-03-2008 23:15
[     ]
     
Kochana ja też bym chciała ale tak strasznie się boję,a mój mąż jeszcze bardziej.Mój Miłoszek miał bardzo duże serduszko,więc kto mi zagwarantuje,że kolejna dzidzia będzie zdrowa.Jeżeli masz w Sobie dużo siły to wierzę,że Ci się uda.Trzymam kciuki.

Marzena 

Ostatnio zmieniony 05-03-2008 23:20 przez Marzka

Re: Ja też chcę!
ania  
06-03-2008 23:47
[     ]
     
Nawet najlepsi lekarze i kliniki nic nie mogą zagwarantować. Ja miałam wszystkie badania prenatalne w normie a mój Kubuś urodził się dokładnie z tą samą chorobą co jego zmarły braciszek...Wierzę,że mój Aniołek Dawidek był naszym stróżem a Wasze kochane Aniołki też nad Wami czuwają.Znam ten strach, nadzieję,cierpienie...Jeśli będziecie kiedyś gotowe to musi się udać...Głęboko w to wierzę 
Ania

Re: Ja też chcę!
smutasek  
07-03-2008 01:52
[     ]
     
Właśnie, nikt nam nic nie zagwarantuje. A szkoda, bo tak by było łatwiej... 
Ola Mama Zuzi Aniołka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora