dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

strach przed kolejna ciążą
Ilona1987  
20-01-2013 11:53
[     ]
     
Wiatam chciałam sie poradzic we wrzesniu a dokładnie 16.09.2012r stracilam moja ukochana córeczke w 20tyg ciazy teraz mysle co dalej chciałabym zeby moja malutka miała rodzenstwo ale strasznie sie boje nie wiem co robic moja pani doktor mowi ze dobrze by bylo jak bym sie zdecydowili znowu ale ja sie boje ze znowu sie cos stanie ze znowu strace malenstwo moze dla mnie to jeszcze za wczesnie sama nie wiem Tak bardzo bym chciała miec dziecko...

Mama Aniołka Nicoli [*] 16.09.2012r 


Re: strach przed kolejna ciążą
sylwia1975  
21-01-2013 08:51
[     ]
     
Jak pani chcilaby zostac ziemska mamusia i zdrowie fizyczne jest oke,to nic innego nie pozostaje jak zaryzykowac, lek jedynie mojim zdaniem mozna przezwyciezyc,poprzes pozytywne myslenie ,a ze czasami nas lek zaskakuje, no coz bierna praca nad tym,chyba nikt z nas nie byl w kolejnej ciazy bez leku , ja bylam bardzo bierna w ciazy z mateuszem , odcinalam sie od negatywnych emocji co latwe nie jest. 


strach przed kolejna ciążą
mamazet  
21-01-2013 16:40
[     ]
     
Strach pozostanie na zawsze, bez względu na to czy zdecydujesz się teraz czy za rok.
Natomiast z mojego doświadczenia ani upływ czasu, ani wizyty u psychologa nie wpłyną na Twoje samopoczucie tak, jak kolejna ciąża. 
______________________________________________________________________________________
Mama Jasia (ur. i zm. 14.10.2011 r. w 22 tyg.),adoptowanej Natalki(12 lat)i Maciusia ur.w 37 tc. 28.03.2013 r. (55 cm i 4025 g) prawie 5 lat.


Re: strach przed kolejna ciążą
piotruś  
24-01-2013 21:06
[     ]
     
witam ja 26.07.2012 stracilam synka w 20 tc to juz prawie 6 miesiecy wiem ze nikt nigdy piotrusia niezastapi ale chce miec dziecko ktore bede mogla tulic i calowac nieukrywam boje sie kolejnej ciazy z jednej strony chec a z drugiej strach pozdrowionka i swiatelka dla aniolkow(*) 
aniołkowa mama piotrusia i fasolki(8tc)

Re: strach przed kolejna ciążą
Ilona1987  
06-02-2013 13:19
[     ]
     
Masz racje tez chce miec dziecko ktore przytule i wychowam ale nie chce zeby ktos myslal ze to zamiast Nicoli ona jest i juz zawsze bedzie moje pierwsza coreczka 


Re: strach przed kolejna ciążą
fiszka  
06-02-2013 22:49
[     ]
     
Na to co inni pomyślą nie będziesz mieć wpływu, bo zawsze znajdzie się ktoś kto sobie coś pomyśli...
Najważniejsze co jest w Twoim sercu. I że Twoja córeczka to wie. Ja w to wierzę, że nasze dzieci to wiedzą i chcą, żebyśmy byli szczęśliwi. 
-----
Moja Oleńka (41tc) *+21.09.2012

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora