dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
28-02-2012 19:43
[     ]
     
Witam wszystkie Aniołkowe Mamy! Jeszcze mnie tu nie było,do tej pory przebywałam na forum "strata dziecka". 6 marca mija 5 miesięcy jak nasza kochana Zuzia przyszła na świat w 22 tyg ciąży,żyła 25 min aż 25 min. Tak naprawdę nie wiedzieliśmy z meżem kiedy bedzie ten czas właściwy aby zacząć sie starać o nasze kolejne dzieciątko,ale jak wiadomo właściwy czas nie istnieje!!! Chęć posiadania dziecka jest tak wielka że w słowach tego człowiek nie opisze. Zastanawiałam się czy Zuzia była by zadowolona z tego że chcemy być po raz drugi rodzicami!Ale w głębi duszy czuje,że nie chciała by abyśmy życie spędzali tylko we dwoję. Od lutego zaczęliśmy starania ale niestety @ przyszedł jak w zegarku.Boję sie że to bedzię trwało zbyt długo i popadnę znów w obsesję a z tym wiąże sie blokada psychiczna. O Zuzię staraliśmy sie cale 9 miesiacy a gdy odpuściliśmy sobie ujrzałam 2 kreski.Wiem że ta ciąża będzie najtrudniejszym okresem w moim życiu, nie wiadomo co sie zdaży. Przy niewydolności ciśnieniowej jest bardzo trudno nie obędzie się bez szpitala i leżenia.Ale my kobiety zrobimy wszystko aby dotrzeć do końca.
Jestem ciekawa jak wam sie udało zachodzić w kolejną ciąże po stracie . Ja mierze temp i błagam żeby tylko rosła........Musimy być wytrwali i czekać na cud.......

Śpij słodko moja stokrotko Kocham Cię Bardzo Mocno
Pamiętaj!!!!!
zuzannaturkowska.pamietajmy.com.pl/index.php 

Ostatnio zmieniony 12-02-2013 17:33 przez Tami

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Elżbieta2701  
29-02-2012 11:16
[     ]
     
Uda się napewno, trzeba wierzyć:) tylko nie myśl za dużo, nie stresuj się, choć to trudne wiem, to odpręż się na chwilę a uprawianie miłości niech sprawia przyjemność:)

Trzymam kciuki i powodzenia życzę! 
Ela, mama Gracjanka 8 lat, Aniołka Dominika(35tc)24.11.2010 oraz Franka ur.19.03.2012r
http://dominikpliszczak.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
demonnik  
01-03-2012 08:46
[     ]
     
Tami - PEWNIE ze sie uda! i tym razem bedzie wszystko dobrze. Ja tez mam niewydolnosc szyjki i tez pierwszego synka urodziłam w 23tc zył 1 godz 15 minut . O drugiego synka walczylismy w szpitalu miałam szew na szyjce i jakos udało sie dotrwac do 36 tc i urodzic sn pieknego synka ktory za 17 dni skonczy 4 latka:). Co do staran to wiem ze to jest trudno tak,ale nie myslcie o tym,niech miłosc sie dzieje,spontanicznie wtedy szybciej ujrzysz 2 kreseczki niz Ci sie wydaje:). Ja miałam isc na wyrwanie zeba @ sie spozniała wiec zrobiłam dla pewnosci test ktory wyszedł niespodzianie mega pozytywny:) - Zycze Tobie kochana tego samego z calego serca!:) 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Asiczka  
01-03-2012 13:58
[     ]
     
Tami-trzymam mocno kciuki,napewno się uda,tylko myśl pozytywnie,ja też miałam niewydolność szyjki,a dowiedziałam się podczas kontrolnej wizyty w 20tc (USG 3D)że skraca się i założono mi szew,a poźniej leżenie i oszczędzający tryb życia.Dotrwałam tylko albo aż do 29tc,urodziłam wcześniaczka z wagą 1480g,naszczęście wszystko skończyło się dobrze i dzisiaj Kacperek ma 20 m-cy i jest zdrowym dzieckiem.
Powodzenia!!!!! Pozdrawiam :))
********************************************************* 
Mama Aniołków +04.09.2004 (8tc),+09.09.2009 (18tc).....i Kacperek(29tc) ur.22.06.2010r.

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
21-03-2012 20:49
[     ]
     
Dziś miałam wizytę u swojej gin. Jest malutka nadzieja że może w tym cyklu sie uda,lecz gin powiedziała że nadziei nie daje ale być może....
czekamy do @ jeszcze 7 dni:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
21-03-2012 21:04
[     ]
     
trzymam kciuki :) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
26-03-2012 21:09
[     ]
     
Nadchodzi wielkimi krokami @ temp niestety spada.........
Kolejny misiąc i nic. Czekamy teraz!Cel badania i luteina. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
02-05-2012 22:36
[     ]
     
Niestety nadal nic. Badania wykazały za wyskoki poziom prolaktyny oraz TSH! Wykryto tarczyce! A podobno przy nie leczonej tarczycy nie ma szans na zapłodnienie. Tylko jak udało mi sie zajść w ciąże z Zuzią? Oj wiec wizyta u endokrynologa= leki i badania. Biorę również bromergon. Jak nie uda sie w tym cyklu to znów wizyta u gin. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?Sandruska
Tami  
24-05-2012 20:27
[     ]
     
Rada dobra rzecz, nie masz za co przepraszać. Ja wiem że jak człowiek myśli to i tak lipa bedzię z tego, tylko jak nie myśleć!!! W tyg robiłam ponownie badania TSH wynik mam juz 2 super spadło. prolaktyna również spadła z 42 na 9,68:) Robiłam również TG oraz TPO i raczej też wynik jest ok. Tą temp mierze juz tak długo że weszło mi to w krew. lekarz kazał mi kontrolować. Ale może i masz rację ! Powinnam jeden miesiąc tak bez myślenia,kontroli
i stresu pożyć to może coś sie uda:) Zawsze warto spróbować. Dziewczynki dałyście mi okruszek nadziei że ten test sie pomylił. Cykle mam ogólnie
30 dniowe dziś mam 29 dzień cyklu i temp wyższą niż zawsze w tym dniu. Ale jak to mówią czas pokaże. Dziękuje bardzo za wsparcie.

Mama Aniołka Zuzi (*) 06.10.2011 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
24-05-2012 06:49
[     ]
     
Dziś mam 29 dzień cyklu temp urosła chwila nadziei i nie wytrzymałam i zrobiłam test! Oczywiście czego ja chciałam się spodziewać:( Negatyw:( Ręce opadają:(:( 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
DarMa  
24-05-2012 10:40
[     ]
     
A nie jest tak ze test zrobiłaś za wcześnie? Mi przy drugiej ciąży pokazał negatywny wynik w 28 dc, a w 34 dc już były dwie kreseczki... 


Aniołek Adaś (*+ 27.05.2010 r. 38tc)
Aniołek (+21.12.2011 r. 9tc)
Aniołek (+29.09.2012 r. 10tc)
Pola (*27.11.2013 r. 39tc)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
demonnik  
24-05-2012 10:59
[     ]
     
Ja przy drugim synky robiłam test - ciaza był plnowana i według OM był to 5-6 tc a test nie pokazał nic. teraz w obecnej ciazy - ciaza nieplanowana;) test zrobiłam bedac rowniez miedzy 5-6 tc według OM i wyszły odrazu momentalnie 2 mocne czerwone krechy...wiec moze jeszcze jest nadzieja:)?bo roznie to bywa :)3 mam MOCNo ksiuuki! 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Tami
sandruska  
24-05-2012 11:49
[     ]
     
chyba troszeczke za bardzo chcesz to kontrolowac nie mierz tej temp daj sie ponieść. przepraszam jesli cie uraze albo cos ale jesli bedziesz tak dokladnie tego pilnowac przywiazywac wage kiedy sa dni plodne kiedy owulacja kiedy okres to to nie wypali. powiem ci tak po stracie synka staralam sie o dziecko i nic przez kilka miesiecy az tu nagle walentynki chwila zapomnienia butelka wina i wyszlo. niestety ciazy nie donosilam ale spojrzmy dalej wyszlo mi to samo co u ciebie tarczyca niedoczynnosc za duze tsh bralam leki. wtedy tez nie planowalam dziecka do poki nie bede pewna ze tarczyca jest ok. tsh spadlo na 1,5 i co sie okazlo? jestem w 4 tc. kompletnie sie nie spodziewalam zwlaszcza ze sie zabezpieczalismy bo teraz nie planowalam ciazy. i choc dziewczyny z forum mowily mi: sandra nie mysl o tym spontan, to mi ciezko bylo tak zrobic, ale w koncu sie przemoglam, zachowywalam sie normalnie czyli imprezy zero stresu i zero kontroli nad cyklem staralam sie nie liczyc gdy chcialam zajsc w druga ciaze, i zaszlam. a teraz w ogole nie myslalam bo nie planowalismy i tez jest. zobaczymy jak sie bedzie rozwijac i czy bedzie ok. mam nadzieje ze tak
a taka rada od serduszka. spontan spontan jeszcze raz spontan i dzidzius murowany a tym tsh sie nie przejmuj ani sie nie obejrzysz i spadnie. a powiedz przeciwciała ft 3 i 4 w normie?? pozdrawiam i trzymam kciuki rzecz jasna 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)
Ostatnio zmieniony 24-05-2012 11:51 przez sandruska

Re: Sandruska
Tami  
24-05-2012 20:28
[     ]
     
Rada dobra rzecz, nie masz za co przepraszać. Ja wiem że jak człowiek myśli to i tak lipa bedzię z tego, tylko jak nie myśleć!!! W tyg robiłam ponownie badania TSH wynik mam juz 2 super spadło. prolaktyna również spadła z 42 na 9,68:) Robiłam również TG oraz TPO i raczej też wynik jest ok. Tą temp mierze juz tak długo że weszło mi to w krew. lekarz kazał mi kontrolować. Ale może i masz rację ! Powinnam jeden miesiąc tak bez myślenia,kontroli
i stresu pożyć to może coś sie uda:) Zawsze warto spróbować. Dziewczynki dałyście mi okruszek nadziei że ten test sie pomylił. Cykle mam ogólnie
30 dniowe dziś mam 29 dzień cyklu i temp wyższą niż zawsze w tym dniu. Ale jak to mówią czas pokaże. Dziękuje bardzo za wsparcie.

Mama Aniołka Zuzi (*) 06.10.2011 

Ostatnio zmieniony 24-05-2012 20:28 przez Tami

Tami
sandruska  
25-05-2012 10:46
[     ]
     
no to moze wreszcie jakis groszek jest w tobie;)
ja mialam tsh po leczeni 1,57 teraz jak sie dowiedzialam o ciazy poszlam znowu na badania i juz 3,7 w ciazy mi rosnie a jak nie bylam to sie utrzymywala, przeciwciala wszystkie w normie. dostalam leki i jod zeb dzidzius mial wystraczajaco hormonow. mam nadzieje ze bedzie ok. a za ciebie mocno trzymam kciuki. ja ci powiem ze robilam test w 21 dniu cyklu i wyszedł negatywny zrobilam w 24 albo 25 to wyszedł tak blady ze ledwo go widzialam moj chlopak nie zauwazyl jej. dzien pozniej zrobilam byla bardzo blada ale wyrazniejsza. i potem juz badania krwi i wyszło ze 2 tydzien. dlatego mysle ze test ci sie mogl pomylic. ja byl w dniu miesiaczki zrobila jeszcze jeden;) Trzymam mocno paluszki za ciebie 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Sandruska
anikia  
25-05-2012 18:00
[     ]
     
Serdecznie gratuluję II kreseczek i trzymam kciuki żebys tym razem została szczęśliwie ziemską mamą :) 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Czekam i czekam.........
Tami  
13-06-2012 20:12
[     ]
     
Ile jeszcze muszę czekać? Czy w ogóle uda nam sie chociaż w tym roku!!! Do tego cyklu podeszłam na "luzie" hm ale człowiek nie umie nie myśleć. Nie mierzę temp to już duży sukces:) W okół mnie non stop ktoś po prostu strzela w kolejną wpadkę!!! Jak oni to robią:)

Mama Aniołka Zuzi (*)(*)06.10.2011 


Re: Czekam i czekam.........
asiakuki  
13-06-2012 20:56
[     ]
     
Ja pierdziele, no i właśnie ja się obawiam, jak będzie z nami. Bardzo chcemy, a ja chyba bardziej, mieć dziecko. A tak jak piszesz, jak człowiek popadnie w obsesję, to nic z tego nie wychodzi. Trzymam kciuki za Ciebie i inne "staraczki" i niedługo za siebie też :) 
"Bóg nie obarcza nas problemami, z którymi nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić..."

http://dominikakarczewska.pamietajmy.com.pl/

Re: Czekam i czekam.........
Tami  
13-06-2012 20:57
[     ]
     
A Kochana po co czekasz? 


Re: Czekam i czekam.........
Tami  
20-06-2012 07:34
[     ]
     
Kolejny miesiąc, kolejna nadzieja. W sumie bardzo źle sie czuje. Zawroty głowy bóle brzucha mdłości kłucie jajników. Nie wiem czy sama sobie wmawiam czy naprawdę jest coś nie tak. Dziś 26 dzień cyklu!! Czekam, okaże się co czas pokaże..... 


Re: Czekam i czekam.........
mag_p  
25-06-2012 21:14
[     ]
     
Mocno trzymam kciuki :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Czekam i czekam.........
Tami  
02-07-2012 12:05
[     ]
     
Dziś znów jest mi przykro i to bardzo.
Dowiedziałam się że moja koleżanka z pracy jest w ciaży. Ale to boli:(((((( Nie mogę się opanować. Dziś wizyta u lekarza! Jestem ciekawa.... 


Re: Czekam i czekam.........:(:(
Tami  
22-07-2012 21:29
[     ]
     
Już nie daję rady. Jest mi cięzko i zle. w tym cyklu okres spoźnił mi sie 3 dni jest nadzieja, jajniki nie bolą, maż pobiegł po test próbuje go wykonać a patrzę jest ,,,,, dostałam okres. o losie... czemu tak sie dzieję ze sie nie udaję.. Wszystko nie tak. Chodzę smutna płakać sie chce. liczę dni płodne mierzę temp i nie i co miesiąc od nowa... ile jeszcze?????Czemu inni maja tak prosto w życiu.... 


Re: Czekam i czekam.........:(:(
maigka  
23-07-2012 20:54
[     ]
     
przykro mi :( wiem co czujesz bo sama co miesiąc mam @ zamiast II kreseczek. Nie poddawaj się - wierzę, że i nam się uda !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Czekam i czekam.........:(:(
lirene22  
24-07-2012 20:16
[     ]
     
też czekałam.. i się nie doczekałam... @spóźniła się 1dzień- miałam nadzieję i już po nadziei @ przyszła... ale kiedyś musi się udać... 
lirene22
Mama Aniołka Damianka 22.03-25.03 2012 [*] Kocham Cię Syneczku, i Aniołka 5tc (*)oraz Ziemskiej Nadusi ur. 27.08.2013 w 38tc.

Re: Czekam i czekam.........:(:(
MamaAdasia  
15-10-2012 13:33
[     ]
     
Nie maja prosto- my o Zuze rok sie staralismy, az w koncu sie udalo :)
O Zosie, hmmm nie staralismy sie w ogole ;) ot wpadka mala ( w sumie juz nie taka mala, niedlugo wagowo i wzrostowa starsza siostre przeskoczy :) )
Nos do gory ! 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
13-08-2012 06:18
[     ]
     
Ile jeszcze? Jak długo jeszcze? Kolejny miesiąc kolejna nadzieja i jak zawsze nic..... Cykl zaczął się spokojnie nie mierzyłam temp jakoś mi sie nie chciało tylko leki brałam. W niedziele 22 dzień cyklu i co dostałam okres.... Dlaczego? 10 dni za wcześnie... i po co te starania w dni płodne kolejny miesiąc i nic:( Ręce opadają.... Czy ja zajdę kiedyś w ciąże ...........
Brak sił, tylko płakać sie chce:(:(

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 (*)(*) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
kiniusia1730  
13-08-2012 08:21
[     ]
     
Tam może wybierz się do lekarza, ja dwa razy miałam taką sytuację, że dostałam @ 10 dni wcześniej i okazało się, że mam dwa torbiele na jajniku, torbiele, które powstały z niepękniętych, przerośniętych pęcherzyków Graafa, a wiadomo jak pęcherzyk Graafa nie pęka, to nie uwalnia jajeczka, więc nie ma owulacji, a jak nie ma owulacji to szans na ciążę również nie ma.
Może lepiej to sprawdzić u lekarza, chociażby dla własnej spokojności?
Ściskam!
I trzymam kciuki za upragnione dwie kreseczki! 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
13-08-2012 09:34
[     ]
     
Do lekarza chodzę co dwa miesiące. Teraz pójdę do lekarza w 11 dniu cyklu. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
julia29  
13-08-2012 12:32
[     ]
     
Ja przeżywam to samo co Ty. Co miesiąc rozczarowanie.Od 2 cykli chodzę do lekarza na monitoring owulacji. Pierwszy raz było wszystko ok, owulacja była ale niestety się nie udało, w następnym cyklu już nie było owulacji. Przez to, że mam torbiel na prawym jajniku (która jest spowodowana endometriozą) ten jajnik może nie pracować. Lekarz przepisał mi luteinę i clostibegyt. na ten cykl. W tym tygodniu idę na monitoring i zobaczymy. Trochę boję się clo bo już kiedyś miałam torbiele po nim ale lekarz mówi, ze po takiej małej dawce nie powinno się nic stać. Wahałam się ale w końcu muszę zaufać lekarzowi. A Ty dostałaś jakieś leki??
pozdrawiam 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
13-08-2012 13:11
[     ]
     
Ja od marca biorę luteinę i bromergon i leki na tarczyce bo ostatnio wykryto. Teraz mam przyjść w owulację na monitoring i Pani Doktór powiedziała że będziemy działać zastrzykami. Torbieli nie mam jak na razie owulacja jest jajniki kłuja a czemu nic nie wychodzi..... 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
julia29  
13-08-2012 13:30
[     ]
     
Też biorę euthyrox na tarczycę bo miałam podwyższone tsh. Dlaczego się nie udaje nie wiem ale musimy wierzyć, że kiedyś się uda. Ja staram się od lipca 2011r W listopadzie 2011 udało mi się zajść w ciąże ale niestety okazało się, że jest to puste jajo płodowe,po łyżeczkowaniu macicy miałam 3 mce przerwy w staraniach i zaczełam od marca i tak już 6 cykl mija bez efektu. Często mam chwile zwątpienia ale wierzę, że się uda bo przecież musi. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
23-08-2012 23:17
[     ]
     
Wczoraj byłam na kolejnej wizycje u gin. Nie stwierdzono dla czego dostałam @ w 20 dniu cyklu, wszystko jest w porzadku nie ma torbieli a ni nic. Wraz z Panią Doktór stierdzilismy ze nie ma na co juz czekac. Zaczelismy stymulować lekami
zapłodnienie. Dostałam kilka leków które maja pomuc w zapłodnieniu. Ale niestety musze poczekac do kolejnego cyklu bo leki zaczynam brac od 5 dnia cyklu. Jestem ciekawa czy te leki beda skuteczne dla mnie. Pozostało czekać i byc dobrej mysli.
Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 (*)(*) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Madyik  
24-08-2012 13:20
[     ]
     
Musisz być dobrej myśli, choć wyobrażam sobie co musisz czuć. Ja staram się dopiero drugi cykl, a już wydaję mi się to wiecznością. Wreszcie jak się zdecydowałam, to teraz mam wizję, że minie rok i nic...kiedyś się nad tym nie zastanawiałam, a teraz mi się wydaję, że śluzu za mało, że zła pozycja, że może w ogóle nie mam owulacji...ehhh, tak bardzo bym chciała znów być w ciąży...tylko żeby finał był szczęśliwszy...
Magda (mama Filipa *11.10.2012 (23 tydz.) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
24-08-2012 17:37
[     ]
     
Ja też idę do lekarza w następnym tygodniu. Chcę sprawdzić czy wszystko jest w porządku - 7 cykli starań za nami a nadal nic :( Tami - jeśli możesz napisz jakie leki masz zalecone. Z każdym miesiącem mniej wierzę, że się kiedykolwiek uda... 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
26-08-2012 01:43
[     ]
     
Teraz mam brać jak zwykle luteine od 16 do 25 dnia cyklu, bromergon co dziennie, Clostibegyt mam brać od 5 do 9 dnia cyklu oraz jakiś lek na "G" Jakieś globulki do pochwowe nie mogę doczytać na recepcje i te globulki mam brać w 9 i 12 dniu cyklu. A jak u was wyniki TSH czyli tarczycy? 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
26-08-2012 21:12
[     ]
     
Ja nie robiłam jeszcze tsh. Na wizycie w ten wtorek chcę ustalić listę badań/leków które powinnam zrobić. Jak zaczynaliśmy starania w styczniu nie sądziłam, że będą problemy i nie widziałam potrzeby badań. Teraz jednak chcę się badać/wspomagać żeby choć mieć świadomość, że coś się dzieje, że nie ominęłam jakiejś szansy. Zobaczymy co powie mój lekarz.Powodzenia dla Was. 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Alisza  
30-08-2012 08:57
[     ]
     
Tami czy próbowałaś kiedyś brać luteinę od 16 dnia cyklu do momentu pojawienia się @ ? To jedna z metod naturalnego wspomagania poczęcia. Ja przez dwa lata leczyłam się bromergonem, wyniki hormonów miałam niby w normie, ale nie zachodziłam w upragnioną ciążę, dopiero gdy ginekolog zastosowała u mnie tą metodę od razu zaszłam w ciążę z Olivierkiem. Tylko jak @ się nie pojawi to trzeba nadal brać luteinę przynajmniej do końca 12 tygodnia ciąży. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
30-08-2012 20:00
[     ]
     
Droga Alisza.
Luteine biorę już od kilku lat tak samo przed pierwszą ciązą bralam od 16 dnia cyklu do okresu tak jak baralm w ciazy bardzo dlugo. Tak samo teraz biore luteine od poczatku starań o dzidzie. I jak widać nic nam nie nie dziala:( 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
06-09-2012 20:04
[     ]
     
Dziś Mam urodziny a jednocześnie Zuzia skączyła by 11 miesięcy. Jakie ja mogę mieć życzenia w dniu urodzin? Na pewno to żeby nigdy już nie spotkała nas taka tragedia i oczywiście aby móc zajść w ciąże!!!
Mam nadzieje że za rok będę mogła iść na cmentarz do Zuzi z jej rodzeństwem. Tak bardzo tego pragnę! 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
06-09-2012 20:39
[     ]
     
Tami - najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie - Kochana niech spełni się Twoje marzenie - niech w Twoich ramionach jak najszybciej znajdzie się zdrowe rodzeństwo Zuzi. Niech los się odmieni i niech w Twoje życie zawita radość i spełnienie :) Dla Zuzi światełka i buziaki (*)(*)(*) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
06-09-2012 21:37
[     ]
     
Maigka Bardzo Bardzo Dziękuje za Życzenia. Mam nadzieję że sie spełnią. Pozdrawiam:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
deli  
06-09-2012 22:15
[     ]
     
...niech się spełni Twoje marzenie, życzę Ci z całego serca by tak było. Trzymaj się mamo Zuzi, pozdrawiam. 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
01-10-2012 19:49
[     ]
     
:( Jest mi zle. Od piątku badź czwartku bardzo boli mnie dół brzucha az nie moge chodzic. W sobote pojawiły sie poranne wymioty ból brzucha cały aż mi na puchł i nie wiem co mam myśleć. Do tego mam goraczkę. W niedziele to samo dzis myslalam ze mi przejdzie juz a tu to samo,lecz do pracy poszłam ale niestety nie dałam rady bo żle sie czyuła. Poszłam na pogotowie i wsumie nic ciekawego sie nie dowiedziałam. Lekarz stwierdził ze to może być ciąża skutki uboczne leków. Ze może to być wątroba itd. Nie wiem co mam myślec. Nigdy tak mnie jajniki nie bolały do tego po 20 dniu cyklu. Boje się lecz w głebi mysle ze sie udało ze te leki ktore biore zadziałały, tylko najgorszy w tym jest czas!!! Bo nie mogę jeszcze zrobi testy mam dzis dopiero 21 dzień cyklu. Oj:( Brzuch boli goraczka jest nie wiem co robic!!! 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
ReniaR  
01-10-2012 20:23
[     ]
     
ja na twoim miejscu poszla bym jeszcze do lekarza niech cia pozadnie zbada niema co tego tak zostawic 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
ReniaR  
01-10-2012 20:30
[     ]
     
a i jeszcze dodam czy mialas wyrostek wycinany bo ja mialam takie obiwy i wyszlo mi zapalenie wrostka ale niechce straszyc 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
01-10-2012 20:41
[     ]
     
w 2011 miałam usuwane kamienie z pęcherzyka żółciowego. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Nefre  
02-10-2012 09:04
[     ]
     
Tami idź do lekarza i nie wychodź póki Cię porządnie nie zbada!Nie ma na co czekać! I daj Nam znać jak już będziesz wiedziała co i jak 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
02-10-2012 09:56
[     ]
     
Byłam u lekarza. Powiedziała mi ze to może byc wirus badz skutki uboczne clostibegyt. Kazała leżec i dała mi leki lecz powiedziała że dopiero mogę je wziąść jak bede miała pewność ze nie jestem w ciąży. :( Ale musze jeszcze długo czekać... 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Nefre  
02-10-2012 10:41
[     ]
     
to chociaż coś wiesz-mało bo mało ale zawsze coś...zrób sobie dobrej herbaty, wejdź pod koc i obejrzyj jakiś lekki ale wesoły film :) (np."To właśnie miłość") :) i dawaj znać jak się czuesz 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
kiniusia1730  
02-10-2012 10:47
[     ]
     
Nie wiem czy no-spa Ci pomaga, ale możesz ją bezpiecznie brać nawet jeżeli jesteś w ciąży. 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
02-10-2012 13:52
[     ]
     
Dziękuję dziewczynki za wsparcie, bardzo tego potrzebuje:)


Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 (*)(*) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
02-10-2012 20:14
[     ]
     
Tami - szkoda mi Ciebie ale mam nadzieję, że szybko ten koszmar zamieni się w dobrą nowinę :) trzymam kciuki mocno !!! Wypoczywaj 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
04-10-2012 18:28
[     ]
     
Tak mi żlę :( Boję sie że znów się nie udało. Dziś mam 24 dzien cyklu jeszcze musze czekać czy leki zadziałały i pomogły. Tak bardzo pragnę być w ciązy oj tak bardzo.... Nadal mam temperaturę podwyższoną. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
ReniaR  
04-10-2012 19:55
[     ]
     
wiem co czujesz bo ja tez pragne byc znowu w ciazy ciagle o tym mysle i mam to w glowie mam nadzieje ze dane nam bedzie jeszcze cieszyc sie bo ja ostatnio na nic niemam ochoty nic mnie nie cieszy czesciej zdaza mi sie plakac z tej bezsilnosci trzymaj sie dzielnie 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
migotka  
04-10-2012 23:41
[     ]
     
trzymam kciuki, zeby się udało ! 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
09-10-2012 20:20
[     ]
     
Nie mam sił:( Wszystko nie tak. Wali sie pali sie tam gdzie nie trzeba. Dosyć że człowiek stara sie o dziecko walczy i tak nie nie wychodzi to i tak musi coś sie rozwalic. Czy jedna osoba musi dzwigać wszystkie problemy na sobie. Jakie te życie jest okrutne. Dziś 29 dzień nadal czekam na efekty temp wzrosła nic nie boli oczywiści test zrobiłam i co z tego jak jest negatywny:(:( tylko daje nadzieje................ 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
11-10-2012 20:04
[     ]
     
Dziś 31 dzień cyklu okresu nie ma czekam i czekam spóżnia sie daje nadzieje i co. Zrobiłam juz dwa testy i oczywiście negatywne:(:( Napewno przyjdzie @ jutro. Ale po co ta nadzieja... To naprawdę boli:( 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Magija  
11-10-2012 20:24
[     ]
     
Łączę się z Tobą, też ta nadzieja, ale testy zrobione, negatynwe, okresu nie ma. Wiem, że już nic z tego nie będzie, ale w głębi serca nadal mam nadzieję.
Trzymaj się, mocno trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie mamy starające się. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
11-10-2012 20:37
[     ]
     
Tami - bardzo mi Cię żal bo wiem co czujesz - też jestem na tym etapie, na którym każdy miesiąc przynosi nadzieję ... Kochana - może teścik z krwi - wtedy szybciej jest odpowiedź i do tego pewniejsza. Dopóki jest nadzieja - mocno trzymam kciuki !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
12-10-2012 20:00
[     ]
     
Nigdy w życiu tak jeszcze nie miałam że brak okresu aż w 32 dniu cyklu a testy wychodzą negatywne. Jak zaszłam Zuzią to zrobiłam w dniu spodziewanej i odrazu były dwie kreski. A teraz nic. I w sumie co jest że nie przychodzi. Dziś temp mi spadła wiec może sie okazać że jutro przyjdzie @. Ale jak nie przyjdzie jutro i bedzie wysoka temp to pojadę na krew i wszystko sie wyjaśni. Lecz w sumie wiem że i tak przyjdzie bo te testy negatywne i wogóle temp spada i rośnie a z drugiej strony nadal jest nadzieja a może doszło do zapłodnienia tak późno że poziom hcg był na tyle niski że nic nie wychodzi. Sama nie wiem:( Jutro się okaże wszytko...... Fajnie że jest te Forum zawsze lżej człowiekowi jak ktoś cię rozumie. Dziekuje:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
migotka  
13-10-2012 12:33
[     ]
     
Tami, przytulam, trudne to wszystko.

A czemu bierzesz clo? masz PCO?
pękają CI te pęcherzyki ? bo moze clo to błedny trop, moze trzeba sie zabrac za hormony i prolaktynę? 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
kiniusia1730  
13-10-2012 12:48
[     ]
     
Tami ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki, wchodzę teraz codziennie sprawdzić czy może jednak nie ujrzałaś dwóch kreseczek. Mojej znajomej test wyszedł pozytywny dopiero tydzień po terminie @ więc może jest jeszcze nadzieja? Ściskam kciuki! 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
15-10-2012 19:46
[     ]
     
Jednak jest tak jak przypuszczałam. Okres przyszedł jak zwykle!!! Nie wiem czemu z takim opóźnieniem aż dużym,ale czuje że wszytko przez te leki....Czekałam zrobiłam 3 testy i co i po 5 dniach spóźnienia jest ........:( Ale co nadal trzeba walczyć nie ma wyjścia trzeba działać, Od środy znów zaczynam stymulację lekami. Pozdrawiam was Dziewczyny:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
15-10-2012 21:32
[     ]
     
Tami - oby kolejny cykl się udał!!! Kciuki nadal zaciśnięte:) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Magija  
15-10-2012 21:43
[     ]
     
Ja też kciuki trzymam mocno mocno :) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Nefre  
15-10-2012 22:34
[     ]
     
Ja też trzymam kciuki i wierze,że i Ty doczekasz się tego cudu! 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
15-10-2012 22:49
[     ]
     
Jesteście wspaniałe. Dziękuje wam że jesteście:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
11-11-2012 13:15
[     ]
     
Właśnie mija 11 miesiąc starań. Dziś mam 30 dzień cyklu temp podwyższona wiec zrobiłam test ale czego ja sie spodziewałam oczywiste że negatywny, czyli znów spóźni mi sie z 4 lub 5 dni i kolejny miesiąc stymulacji lekami nie udany. I co teraz? Za miesiąc kolejne świeta które spędzimy sami!:( Nie wiem czemu mi sie nie udaję, nie mam już sił. Stwierdziłam że do końca roku daje sobie na luz,bez leków i lekrzy. Spontan! Zoabczymy co wyjdzie. Kolejną walkę podejmiemy od Stycznia. Ręce opdaja a do tego jest superancko jak sie dowiaduje non stop że ktoś znowu jest w ciazy:(:( 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Magija  
16-11-2012 21:02
[     ]
     
Ja się łączę z Tobą, próba numer dwa spalona, ja wiem, że to nie 11. Ale boję się ostatnio musiałam brać leki, robiłam monitoringi i dopiero wtedy sie udało. Boję się, że teraz też tak będzie.

A jak u Ciebie, na razie naturalnie czy próbujecie czegoś dodatkowego teraz? 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
17-11-2012 15:53
[     ]
     
Teraz przez 2 cykle brałam clostibegyt globulki luteine i bromergon biorę zawsze ale jak widać ta stymulacja nie działa na mnie. A ty co brałaś? 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Magija  
17-11-2012 20:01
[     ]
     
Dostawałam Duphaston. Miałam mieć sprawdzaną drożność i w razie czego udrażniane jajowody. Chyba się mój organizm przestraszył, bo cykl przed tym szałam w ciąże.
A teraz boję się, że bez tego sie nie uda.

Z pierwszym synem udało się za pierwszym razem. Z drugim miałam nadzieję, że też tak będzie. Ale nie było. Ehhh dlaczego kobiety musza przechodzić to wszystko?
Teraz mam jakieś takie uczcie, że strata dziecka powinna być wynagrodzona i tym bardziej czuję jakiś taki żal, że się nie udało.

A ty jak się czujesz? 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
17-11-2012 22:43
[     ]
     
Dokładnie po tylu złych chwilach i po walce samej ze sobą aby jakoś funkcjonować wciąż idziemy pod wielką górę Dlaczego ? Nie wiem? Bóg nie traktuje nas moim zdaniem w porządku. Teraz czuję się zmęczona tym wszystkim tą kontrola tymi lekami. Dla tego muszę dać sobie na luz do stycznia aby naładować sie do dalszej walki.

A ty jak funkcjonujesz na co dzień? 

Ostatnio zmieniony 17-11-2012 22:45 przez Tami

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
14-01-2013 17:23
[     ]
     
Och tak się boję, Okres spóźnia mi sie 3 dni ale ostatnio to dość normalne zrobiłam test i chyba są dwie kreski! Ale czy napewno jestem w ciąży. Boję sie że to nie prawda albo test się pomylił albo sama nie wiem, modlę sie aby jutro okres nie przyszedł to zrobię jeszcze jeden test. Ale jak dostanę to bedę znów bardzo załamana i tak od nowa. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
niaguska  
14-01-2013 18:36
[     ]
     
Kochanie moze zrob test beta? prywatnie gdziekolwiek nawet podjedz do szpitala powinni zrobic wyniki w szybkim tempie cena okolo 20-30 zl, jesli oczywiscie chcesz, ja wlasnie w taki sposob potwierdzilam druga bladziutka kreseczke na tescie 

Szymon ur/zm 20.03.2012 - 38 tc
www.zawszepamietam.blog.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
14-01-2013 20:32
[     ]
     
Tami - nie zastanawiaj się dłużej tylko zrób badanie z krwi - wszytko będzie jasne :) Jeśli widzisz już dwie kreski to super :) Trzymam mocno kciuki !!! Przekaż mi trochę dobrych fluidów Kochana bo ja właśnie jestem w drugim dniu kolejnego cyklu i trochę się podłamałam wczoraj:( 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
15-01-2013 05:53
[     ]
     
oj wiem że powinnam zrobić bete tak zrobiłam wcześniej ale teraz mam na rano do pracy i nie mam możliwości wypadu do ośrodka. Oj ale z tego co czuję to i tak przyjdzie........... 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
MamaAdasia  
15-01-2013 08:36
[     ]
     
Nie przyjdzie, nie przyjdzie, nie przyjdzie ....
Daj znac :)
trzymam mocno kciuki ! 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
zgrywus  
15-01-2013 11:22
[     ]
     
Myślę, że nie przyjdzie, że wreszcie się udało. Ale rozumiem, że nie chcesz sobie robić nadziei. Jeszcze kilka dni i będziesz miała pewność. Trzymam kciuki 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Alisza  
15-01-2013 12:24
[     ]
     
Pamiętam to uczucie po dwóch latach starań gdy zobaczyłam na teście drugą bladą kreskę, też miałam wątpliwości czy na pewno jestem w ciąży, czy to nie przewidzenia ;) ale dwa dni później na kolejnym teście druga kreska już była wyraźniejsza. Czuję, że u Ciebie będzie podobnie :) Trzymam mocno kciuki ! 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
15-01-2013 17:10
[     ]
     
Tami - daj znać od razu jak powtórzysz testowanie - trzymam kciuki z całych sił !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Gosspel  
16-01-2013 00:55
[     ]
     
Musi się wreszcie udać :) Trzymamy mocno zaciśnięte kciuki :) 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
16-01-2013 06:21
[     ]
     
Jest Jest!!! Udało sie !!!! Zrobilam bete jestem w ciązy:) Wow nie dochodzi to do mnie. Tyle starań tyle walki i jest udało się jak odłożyłam leki wszystkie. Jak ja się boje dziewczyny tak bardzo. Bolą mnie jajniki dzwoniłam do ginekolog aby zapisać sie na wizytę- Poniedziałek, powiedziała że mogą boleć jajniki że to normalne. Wczoraj wieczorem miałam coś brązowego ale już tego nie ma. Mam nadzieje że to oczyszczanie było. Normalnie nie dociera to do mnie. Mam nadzieję że moja Zuzia nie będzie zła za to że jestem w ciaży!Podczas czytania waszych wpisów poleciały mi łzy. Dziękuję że jesteście!!!!:)

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011(*)(*) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Joannap  
16-01-2013 06:49
[     ]
     
Trzymam kciuki...powodzenia!!! 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Alisza  
16-01-2013 09:03
[     ]
     
Tami to cudowna wiadomość. Cieszę się razem z Tobą :) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
niaguska  
16-01-2013 09:13
[     ]
     
Tamus a jakie bralas leki? bo ja tez biore sterte lekow moze powinnam to wszystko odstawic w cholere? Gratuluje, kibicuje Ci mocno jak kazdej z osobna, przeczytalam pierwszy Twoj post - i masz racje kobiety sa tak skonstruowane, ze sie nie poddaja i draza i walcza, dawaj znac na biezaco 

Szymon ur/zm 20.03.2012 - 38 tc
www.zawszepamietam.blog.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
16-01-2013 10:13
[     ]
     
Oj Dziewczynki to jest dla mnie jak cud w którego jeszcze nie bardzo wieże. Leki Brałam luteine bromergon clostibegyt leki na tarczycę. I w listopadzie powiedziałam że potrzebuje przerwy bo psychika mi pada i odłożyłam wszytko. I jest szok.Patrząc na mnie to myślę ze każdemu się uda, napewno!!! Tylko drażni mnie to że te jajniki mnie kłują boję sie tego. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
JustynkaK  
16-01-2013 13:51
[     ]
     
musi być dobrze!!! Będę mocno trzymała kciuki!!!
gratuluje i pozdrawiam 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
maigka  
16-01-2013 18:38
[     ]
     
Tami - gratulacje i uściski :) Wszystkiego najlepszego na kolejne miesiące - nich wszystko układa się tak jak sobie wymarzysz !!! i oczywiście nie zapomnij o dobrych fluidkach dla takich starających jak ja ;) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
17-01-2013 06:30
[     ]
     
Nie wytrzymałam wczoraj pojechałam do szpitala aby sprawdzić czemu tak mnie to boli. Powiedziano mi że jeszcze nie widać pęcherzyka ciążowego ale Pani doktór powiedziała ze to normalne jest bo to dopiero 4 tydzień ale tak to wszytko oki kazała mi wykonać jeszcze raz dziś bete aby sprawdzić czy rośnie. Dała mi luteinę dopochwową na wszelki wypadek. Jestem trochę spokojniejsza ale jest ewentualność że może się okazać ciążą pozamaciczną. Ale mam nadzieję że dziś ta beta pokaże piękny skok. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Joannap  
17-01-2013 20:30
[     ]
     
Tami spokojnie...u mnie w 5 tygodniu też nic nie było widać a już 2 tygodnie później widziałam pulsujące serduszko...
Powodzenia i trzymam kciuki... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
23-01-2013 12:09
[     ]
     
Jutro dzień sądu! Kolejna Beta jak rośnie to wspaniale a jak nie.... to :( Oj do tego przeziębiłam się i nic nie mogę brać,oj ledwo co żyję. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
niaguska  
23-01-2013 12:31
[     ]
     
Amolem sie nacieraj :) 

Szymon ur/zm 20.03.2012 - 38 tc
www.zawszepamietam.blog.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się?
Tami  
28-01-2013 19:15
[     ]
     
I otóż mamy juz 7 tydzień. W Piątek byłam na usg nareszcie było widać pęcherzyk ale nie ma jeszcze serduszka. Lekarz powiedział że jak dla niego to za wcześnie bo z jego wyliczeń mogłam zajść dopiero w styczniu bo mam bardzo długie cykle.Ale i tak się jeszcze bardzo martwię o to serduszko. Jak powtórzyłam bete to wynik był 4100. 11 lutego wizyta już nie moge sie doczekać. Na razie chodzę do pracy i czuję sie bardzo osłabiona przeziębienie mnie trzeba. 


Re:Jest piękne Serduszko.
Tami  
12-02-2013 17:32
[     ]
     
Wczoraj miałam wizytę już widać serduszko. Wszytko jest dobrze. Od pon idę na zwolnienie muszę leżeć a potem szew itd. Bardzo się boje i może dlatego nie widać po mnie szczęścia ale bardzo się boje że coś złego się wydarzy. Jest to niesamowite ze nam się wreszcie udało. Teraz muszę zrobić wszytko żeby było tylko dobrze. Mam nadzieję że Zuzia nam pomoże. 


Re:Jest piękne Serduszko.
Alisza  
12-02-2013 18:01
[     ]
     
Będzie dobrze, trzymam mocno kciuki :) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re:Jest piękne Serduszko.
Dodis  
12-02-2013 19:26
[     ]
     
Super,jak serce bije to jest zycie i ten maly cud. BOZE CZUWAJ. Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re:Jest piękne Serduszko.
fiszka  
12-02-2013 19:27
[     ]
     
I ja trzymam bardzo mocno.
Gratulacje Tami :) 
-----
Moja Oleńka (41tc) *+21.09.2012

Re:Jest piękne Serduszko.
maigka  
12-02-2013 20:06
[     ]
     
Tami - teraz kciuki zaciskam także dla Ciebie. Życzę by ciąża przebiegała spokojnie i żeby spełniły się Twoje marzenia :) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re:Jest piękne Serduszko.
JustynkaK  
13-02-2013 08:24
[     ]
     
tez trzymama kciuki za tę Waszą Malutką Istotkę :-) 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
niaguska  
13-02-2013 13:33
[     ]
     
Tami bardzo mocno Ci kibicuje, mysle i czuje ze sie uda, obserwowalam Twoje posty i wyczekiwanie na ciąże, jestes dla mnie wsparciem i przykladem ze trzeba czekac i nie poddawac sie, 3/4 sukcesu za Toba teraz tylko jeszcze 1/4 i spelnione marzenie, informuj prosze nas na biezaco 

Szymon ur/zm 20.03.2012 - 38 tc
www.zawszepamietam.blog.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
14-02-2013 05:51
[     ]
     
Jesteśmy w kontakcie. Dziękuje za wsparcie. :) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
anikia  
14-02-2013 19:57
[     ]
     
Gratuluję serduszka i trzymam kciuki za szczesliwe narodziny dzidziusia 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
jolek  
07-03-2013 20:18
[     ]
     
Trzymam kciuki :) 
mama Kasieńki

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
10-03-2013 20:49
[     ]
     
Już nie mogę się doczekać usg 3d genetycznego które mam 18 marca jeszcze tyle czasu już głupieje chciała bym już zobaczyć swoje maleństwo na monitorze i dowiedzieć się że wszytko jest Oki. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
natka1609  
11-03-2013 15:49
[     ]
     
Jeszcze tylko tydzień, zleci! :) ja tez tak czekam od usg do usg i już połowa za nami :)Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści!!! 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
17-03-2013 19:26
[     ]
     
Jutro Wielki Dzień:) Mam nadzieje że wszytko jest dobrze i na usg zobaczę mojego Aniołka pięknego i zdrowego:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
natka1609  
18-03-2013 17:32
[     ]
     
trzymam kciuki,jestem z Tobą myślami, wiem, że będzie dobrze :* 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
18-03-2013 19:13
[     ]
     
Ależ dziś był stresujący dzień. Ale na szczęście zakończył się wspaniale. Zobaczyłam moja Niunie na monitorze jak fika ( Już znamy płeć:) Mamy druga Kobitkę:):) dla mnie wspaniale:) ) Jest piękna, wszystkie parametry są odpowiednie do tego tyg nie ma żadnych niepokojących rzeczy. Dostałam super Zdjęcia i filmik. Czuję sie taka szczęśliwa mam nadzieję że ten stan nie minie. Ale oczywiście znów mnie dopadło przeziębienie:(

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 i Aniołka w brzuszku :) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
kiniusia1730  
18-03-2013 20:53
[     ]
     
Gratuluję :) Świetne wieści :) Twoja Zuzia też doczeka się siostrzyczki już wkrótce :) 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
natka1609  
19-03-2013 10:43
[     ]
     
super, że wszystko dobrze :) U mnie tez nie obylo sie bez przeziębień, no ale to normalne :/
Na kiedy termin? 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
19-03-2013 11:56
[     ]
     
A z tym terminem to różnie. Z okresu 19 Wrzesień a z usg 21.Wrzesień a mój lekarz stwierdził że termin jest na 29 Września:) Więc na pewno Wrzesień:) 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
niaguska  
19-03-2013 13:56
[     ]
     
Tami Tami odezwij sie do mnie natalia82@tlen.pl 

Szymon ur/zm 20.03.2012 - 38 tc
www.zawszepamietam.blog.pl

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
24-03-2013 19:13
[     ]
     
Troszkę sie martwię bo od wczoraj trochę twardnieje mi brzuch. I nie wiem co to jest biorę no-spę. ale oj a może to coś złego..... 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Alisza  
25-03-2013 12:01
[     ]
     
Ja też miałam mniej więcej w połowie ciąży twardnienie brzucha, lekarka zaleciła mi dużo polegiwać na boku by odciążać macicę i brałam luteinę. Takie twardnienie to zwykle nic groźnego ale jeśli utrzymuje się u Ciebie długo a no spa nie pomaga to skontaktuj się koniecznie ze swoją ginekolog. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
10-04-2013 19:54
[     ]
     
Dziś zadzwoniłam do gabinetu swojej Ginekolog aby dopytać czy jest juz wynik posiewu. I o tuż nadal nie ma, ale recepcjonista powiedziała ze zadzwoni do laboratorium i do mnie oddzwoniła, i mam bakterię :( Coli!!!! Kazała mi przyjechać po recepte na leki. Boję sie że to może zagrozić dzidzi ale Pani Dr. Powiedziała że bedzie wszytko w porządku. Ale... Znów przesunie sie termin założenia szwu:(
Mam taka nadzieję ze bedzie tylko dobrze.

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 (***) i Skarbeczka w brzuszku. 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Joannap  
10-04-2013 20:08
[     ]
     
Tami powodzenia...trzymam kciuki... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
zgrywus  
10-04-2013 22:11
[     ]
     
Trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka.
Spytaj lekarkę czy możesz brać lactovaginal, może to wypędzi tamtą bakterię.
Pozdrawiam 


Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Alisza  
11-04-2013 11:24
[     ]
     
Zgadzam się ze zgrywuską, że warto brać w ciąży lactovaginal. Ja biorę od początku ciąży co 2-3 dni i dzięki temu z daleka ode mnie trzymają się wszelkie infekcje, a tego bałam się najbardziej po poprzedniej ciąży, w której przyczyną przedwczesnego porodu była właśnie infekcja. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! Ale czy uda się? - Mamy Serduszko :)
Tami  
11-04-2013 11:30
[     ]
     
Własnie biorę laktovaginal i jeszcze inne takie leki. Musze to świństwo wyleczyć. W pierwszej ciąży urodziłam przed wczesnie ale bakterii nie stwierdzono. 


Re: Zaczynamy! - Mamy Serduszko :)17 tydz:)
Tami  
15-04-2013 11:16
[     ]
     
W środę mam wizytę. Już nie moge sie jej doczekać. Chcę wiedzieć czy wszystko dobrze że nasze małe serce biję mocno. Dziś robiłam badania krwi jutro wyniki.

Mama aniołka Zuzi 06.10.2011 (*)(*) i Aniołka w brzuszku. 


Re: - Mamy Serduszko :)17 tydz.
Tami  
17-04-2013 20:45
[     ]
     
Juz po wizycie. Serduszko bije ślicznie, dzidzia fika:)
W czwartek za tydz idę do szpitala muszę przyjąć dożylnie antybiotyk dla pewności czy ta bakteria coli już nie przyjdzie. Od razu założą mi szew. Muszę natychmiast iśc do endokrynologa i zwiększyć dawkę leku bo tsh bardzo mi wzrosło. Trzymajcie Proszę za mnie kciuki aby wszystko sie udało, bo tak bardzo się boję :(

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 i Skarba w Brzuszku. 17tydz. 


Re: - Mamy Serduszko :)17 tydz.
Alisza  
18-04-2013 13:19
[     ]
     
Cieszę się bardzo z tych wiadomości i trzymam mocno kciuki ! 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: - Mamy Serduszko :)17 tydz.
maigka  
18-04-2013 19:02
[     ]
     
Tami - kciuki mocno zaciskam - niech wszystko układa się jak w najpiękniejszym śnie :) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: - Mamy Serduszko :)17 tydz.
fiszka  
19-04-2013 13:26
[     ]
     
I ja się przyłączam do trzymania kciuków :) 
-----
Moja Oleńka (41tc) *+21.09.2012

Re: - Mamy Serduszko :)17 tydz.
Tami  
19-04-2013 19:34
[     ]
     
:) 


Re: Zaczynamy! Szpital!!! 18/19 tydzień
Tami  
27-04-2013 11:30
[     ]
     
Od czwartku przebywam w szpitalu w celu założenia szwu. Już po zabigu bardzo sie bałam ale nie było najgorzej. Podobno wszytko sie udało. Dziś dopiero pozwolili mi zejść z łózka.Muszę tu być do pon, Trzymajcie za nas kciuki:) 


Re: Zaczynamy! Szpital!!! 18/19 tydzień
Joannap  
27-04-2013 13:04
[     ]
     
Trzymam!!! 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! Szpital!!! 18/19 tydzień
maigka  
28-04-2013 08:51
[     ]
     
Tami - bardzo się cieszę, że się udało. Niech szew trzyma tak jak powinien i niech reszta ciąży mija spokojnie i z uśmiechem :) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! 19 tydz,
Tami  
29-04-2013 18:59
[     ]
     
Już w domku. Wszytko dobrze lecz zalecenia leżakować i sie nie stresować. Dzidzia waży 281g:) 


Re: Zaczynamy! 20 tydzień
Tami  
06-05-2013 14:47
[     ]
     
Wczoraj byłam w szpitalu bo od Soboty coś bolały mnie jajniki dość dziwnie. Szew sie trzyma szyjka twarda i dluga. Mam leżeć i wstawać tylko do wc. Jestem juz bardzo zmęczona tym wszystkim, czemu ten okres"Błogosławiony" jest taki ciężki dla mnie :( 

Ostatnio zmieniony 06-05-2013 14:48 przez Tami

Re: Zaczynamy! 20 tydzień
kiniusia1730  
06-05-2013 15:39
[     ]
     
Kochana ja też tak leżałam w ciąży z Łucją..lekko nie było...ale dasz radę, będzie dobrze! 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! 20 tydzień
sandruska  
12-05-2013 13:51
[     ]
     
bo okres poporodowy i macierzyństwo bedzie najlepszym na swiecie;) powodzenia kochana! trzymamy kciuki! polowa za toba;* 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Zaczynamy! 20 tydzień
maigka  
12-05-2013 16:55
[     ]
     
Kochana Tami - wyobrażam sobie jak Ci ciężko tak leżakować bo sama w ciąży z Igorkiem przeleżałam trochę i kiedyś jak się uda znowu mnie to czeka. Pociesz się, że wstajesz chociaż do toalety bo bywają przypadki gdzie nawet tego nie można. Trzymaj się dzielnie - życzę by czas biegł wyjątkowo szybko do samego szczęśliwego finału :) Pozdrawiam mocno 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! 22 tydzień
Tami  
17-05-2013 21:58
[     ]
     
Dziś miałam usg połówkowe. Wszytko jest prawidłowo. Ola waży 437 gram:) Szew trzyma sie dobrze. Dokładnie w tym tyg urodziłam Zuzie!!!
Mam nadzieję że będzie tylko dobrze.....


Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 i Skarba w brzuszku 


Re: Zaczynamy! 22 tydzień
zgrywus  
17-05-2013 22:11
[     ]
     
Życzę Ci żeby było tylko dobrze. Trzymaj się zdrowo. Dzieciątko teraz zacznie przybierać i z każdym tygodniem będzie bezpieczniej. Trzymam kciuki. 


Re: Zaczynamy! 22 tydzień
Joannap  
18-05-2013 17:50
[     ]
     
:)))
Trzymam kciuki... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! 22 tydzień
maigka  
20-05-2013 20:03
[     ]
     
trzymam kciuki - niech będzie tylko dobrze !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: - Mamy Serduszko :) 25 /26 tydz
Tami  
10-06-2013 20:02
[     ]
     
Kolejna wizyta za nami. Wszytko super szyjka zamknięta twarda i długaśna:) Szew sie trzyma mocno. Skarbek fika koziołki:) 


Re: - Mamy Serduszko :) 25 /26 tydz
Ewelina85  
10-06-2013 20:55
[     ]
     
Same dziewuchy ostatnio nam się na forum pojawiają ;)
Zdrówka i oby szło wszystko w dalszym ciągu tak dobrze jak do tej pory!! ;) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: - Mamy Serduszko :) 25 /26 tydz
Alisza  
11-06-2013 14:30
[     ]
     
Wspaniała wiadomość :) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! 30 tydz
Tami  
08-07-2013 20:25
[     ]
     
Dziś miałam wizytę. Wszystko w porządku. Od kilku tyg mam skurczę takie drętwienie brzucha ale od strony ginekologicznej wszytko oki. W moczu wyszła mi glukoza mam powtórzyć badanie. Kolejna wizyta 29. Mam wykonac usg. Malutka kopię lecz w sobote dała mi wielkiego stracha bo wogole sie nie ruszała ale w niedziele znów dawała o sobie znać:)
Mam odpoczywać i leżakować, niech ten czas biegnie szybciej...... 


Re: Zaczynamy! 30 tydz
Joannap  
09-07-2013 07:50
[     ]
     
Leż i odpoczywaj ile tylko się da...:) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...


Ostatnio zmieniony 09-07-2013 07:50 przez Joannap

Re: Zaczynamy! 30 tydz
kiniusia1730  
09-07-2013 09:52
[     ]
     
Glukozą w moczu się nie przejmuj mi od 25 tc cały czas wychodziła do końca, miałam powtarzaną krzywą cukrową, badania nerek i wszystko było ok, nie wiadomo skąd ta glukoza się brała, dzidzi nic nie było. Także spokojnie leżakuj ;) 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! 32 tydz.
Tami  
24-07-2013 13:45
[     ]
     
Wczoraj miałam wizytę u okulisty. Na szczeście siatkówka trzyma sie prawidłowo nie ma żadnych przeciw wskazań do porodu naturalnego. Dziś mam usg juz nie moge sie doczekać:) 


Re: Zaczynamy! 32 tydz.
Tami  
25-07-2013 13:16
[     ]
     
Wczoraj miałam usg. Ola waży 1910! Bardzo mnie to cieszy bo bałam sie że jest bardzo malutka. Z dzidzią wszystko oki, lecz problem jest z łożyskiem mianowicie mam starzejące sie łóżysko. Lekarz powiedział ze napewno nie dotrzymam do dnia porodu. W Srodę mam wizytę u sowjego gin. Wszystko sie wyjaśni co dalej.... 


Re: Zaczynamy! 32 tydz.
DarMa  
26-07-2013 08:17
[     ]
     
Dobrze, że jesteś pod opieką dobrego lekarza, który jest świadomy co do stanu Twojego łożyska. Na pewno podejmie mądrą i najlepsza dla Ciebie i córeczki decyzję.
Fajnie, że to już 32 tydzień :) u mnie dopiero 22 i jak sobie pomyślę ile jeszcze w tym czasie się nastresuję to aż strach.
Życzę powodzenia! 


Aniołek Adaś (*+ 27.05.2010 r. 38tc)
Aniołek (+21.12.2011 r. 9tc)
Aniołek (+29.09.2012 r. 10tc)
Pola (*27.11.2013 r. 39tc)

Re: Zaczynamy! 33 tydz.
Tami  
31-07-2013 19:15
[     ]
     
Juz po kolejnej wizycie.Z łożyskiem nie ma żadnych problemów dr. który robił usg powiedział że nie ma do czego się przyczepić. Niunia waży 1948:)
Następna wizyta 12.08. 


Re: Zaczynamy! 33 tydz.
Wera  
02-08-2013 10:01
[     ]
     
Super wieści, już 33tc:) jeszcze kilka chwil choć pewnie się dłuży. Trzymam kciuki:) Pozdrawiam. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Zaczynamy! 35 tydzień
Tami  
12-08-2013 13:41
[     ]
     
Dziś miałam wizytę. Wszystko jest w porządeczku. Za tydzień mam ktg a za 2 tyg kolejna wizyta plus usg oraz zdjęcie szwu. 


Re: Zaczynamy! 35 tydzień
Joannap  
12-08-2013 20:10
[     ]
     
:) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Zaczynamy! 35 tydzień
Wera  
14-08-2013 21:54
[     ]
     
Kciuki wciąż zaciśnięte:) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Zaczynamy! 35 tydzień
anikia  
16-08-2013 19:14
[     ]
     
Juz niedługo będziesz tulić maleństwo :) 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Zaczynamy! 36 tydzień
Tami  
22-08-2013 17:35
[     ]
     
Dziś miałam pierwszy raz w życiu KTG:) Wszystko jest w porządku zapis prawidłowy. Za tydzień w środę wizyta u gin a w czwartek kolejne KTG i USG w szpitalu.

Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011 i Skarba w Brzuszku :) 


Re: Zaczynamy! 37 tydzień
Tami  
28-08-2013 18:55
[     ]
     
Dziś miała wizytę malutka nisko ułożona waży 3218:) Nie spodziewałam sie takiej wagi :) Jutro rano mam mieć zdjęty szew. 


Re: Zaczynamy! 37 tydzień
Alisza  
28-08-2013 21:00
[     ]
     
Trzymam kciuki ! Już niedługo utulisz córeczkę w ramionach :) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: Zaczynamy! 37 tydzień
kiniusia1730  
28-08-2013 23:02
[     ]
     
Trzymam kciuki oby teraz już szybko poszło :) Ja się rozpakowałam w 37w3d ;) 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

Re: Zaczynamy! Szew zdjęty !!!
Tami  
29-08-2013 15:48
[     ]
     
Dziś zdjęli mi szew. Uczucie niestety :( bardzo nie przyjemne. Teraz pozostało nam czekać :) 


Re: Zaczynamy! Szew zdjęty !!!
maigka  
29-08-2013 19:45
[     ]
     
Tami - trzymam kciuki. Super, że szew spełnił swoją rolę i masz to już za sobą :) pozdrawiam 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Zaczynamy! Szew zdjęty !!!
agnes75  
29-08-2013 23:11
[     ]
     
Kciuki zaciśnięte z całych sił.



-------------------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: Zaczynamy! Szew zdjęty !!!
Tami  
30-08-2013 20:40
[     ]
     
Dziś po południ zauważyłam galaretkę stwierdziłam że to może czop śluzowy i pojechalismy do szpitala okazało sie że to był ten czop , szyjka rozwiera się mam 2 cm rozwarcia i na razie mamy czekac na skurczę., 


Re: Zaczynamy! Szew zdjęty !!!
Wera  
31-08-2013 18:08
[     ]
     
Kciuki zaciśnięte:) szczęśliwego rozwiązania! 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Zaczynamy! 38 tydz
Tami  
06-09-2013 16:16
[     ]
     
Wciąż czekamy aż coś zacznie sie dziać. Od poniedziałku zauważyłam że ciśnienie za bardzo mi wzrosło. W środę pojechałam na IP aby to sprawdzic bo wydawało mi sie również że mała coś słabiej sie rusza.Ktg wyszło prawidłowo dostałam leki na ciśnienie zlecili mi badania i kazali mierzyć. Dziś miałam kolejne KTG tez zapis prawidłowy. Już nie moge się doczekać aż malutka bedzie z nami.Czasem juz nie ma sił psychicznie za długo to trwa ta niepewność. Ale zostało już naprawdę nie wiele do terminu wiec muszę dać radę i przetrwać to wszystko. 

Ostatnio zmieniony 06-09-2013 16:16 przez Tami

Re: Zaczynamy! 38 tydz
magdaJ24  
07-09-2013 09:59
[     ]
     
Trzymam kciuki za Was!!! 


Re: Zaczynamy! 38 tydz
maigka  
09-09-2013 21:16
[     ]
     
Mocno trzymam kciuki :) Już tak niewiele zostało i będziecie się tulić po drugiej stronie brzuszka :) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Mamy Olę:)
Tami  
16-09-2013 21:56
[     ]
     
W dniu 13.09.2013. w 39 tygodniu urodziła się Oleńka :) Zwagą 3350 i 52 cm. Poród wywoływany z powodu wysokiego ciśnienie. Kochane moje bardzo Serdecznie Dziękuję Za ogromne wsparcie. Jak wiecie nie było łatwo ale daliśmy rade i teraz nasze życie zaczeło tętnić!!! 


Re: Mamy Olę:)
Nefre  
16-09-2013 22:08
[     ]
     
Świetna wiadomość!!Gratuluję kochana!!Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :) 


Re: Mamy Olę:)
Nefre  
16-09-2013 22:09
[     ]
     
czyli 13 piątek wcale nie jest pechowy :) 


Re: Mamy Olę:)
maigka  
16-09-2013 22:22
[     ]
     
Cudowny piątek :) niech od teraz Wasze życie do końca tętni z miłością i radością :) dużo zdrowia !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: Mamy Olę:)
Wera  
16-09-2013 22:35
[     ]
     
Wszystkiego dobrego, niech Oleńka zdrowo rośnie. Powodzenia. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Mamy Olę:)
magdaJ24  
17-09-2013 08:55
[     ]
     
Gratulacje;)życzę zdrówka z całego serca 


Re: Mamy Olę:)
mery.k  
17-09-2013 09:22
[     ]
     
Gratuluję i dużo dobrego dla Was obu :) 


Re: Mamy Olę:)
JustynkaK  
17-09-2013 11:36
[     ]
     
Bardzo się cieszę, gratuluję, a Malutkiej życzę duuuuuuużo zdrówka!!! 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Mamy Olę:)
Joannap  
17-09-2013 18:43
[     ]
     
Gratuluję ... Buziaki dla Oleńki 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mamy Olę:)
Alisza  
18-09-2013 11:14
[     ]
     
Gratuluję i dużo zdrówka życzę Oleńce ! A Tobie samych radości z macierzyństwa. 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora