dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
04-02-2011 20:07
[     ]
     
Witajcie, 30.12.2010r urodziłam martwą córeczkę Julię w 38tc,mija

5tydzien połogu(zaznacze,że bardzo długo się staraliśmy z mężem o ciąże)lekarz powiedział

zebysmy się nie zabezpieczali,żeby nie przeżywać wszystkiego od początku bo teraz naszą

pustkę może szybciutko wypełnić następna ciąża.Teoretycznie pow.żeby czekać na

1miesiączkę,ale praktycznie wszystko ok i możemy już współżyć(wydaje mi się,że to już koniec

połogu jest czysto nie plamie nie krwawie)pow.,że zobaczymy co nam los przyniesie,ale tu

moje pytanie kiedy Wy drogie mamusie po porodzie zaszłyście ponownie w ciążę jak długo

czekać???pozdrawiam wszystkie mamusie
mama Juleczki ur/zm 30.12.2010r. 38tc [*][*][*] 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
kasia-m  
04-02-2011 20:32
[     ]
     
Zadałaś trudne pytanie,temat już był poruszany możesz sobie poczytać.

Bardzo mi

przykro z powodu śmierci Twej córeczki.
Moja również miała dwunaczyniową pępowinę,ale

okazało się to dopiero po sekcji.

To kiedy zajść w ciążę to indywidualna sprawa.Ja

byłam w ciąży po dwóch miesiącach od straty.Też długo nie mogłam zajść w ciążę,więc starania

zaczęliśmy od razu no i się udało.
Ciąża przebiegała prawidłowo,ale..
Moje osobiste

spostrzeżenia.
Będąc w ciąży przeżywałam żałobę po stracie córki.
Organizm nie doszedł

do siebie po pierwszej ciąży.Synek urodził się zdrowy,jednak bardzo dużo choruje (kilka

pobytów w szpitalu już mamy za sobą).Uważam,że bardzo duży wpływ na niego miało moje

samopoczucie w ciąży.
Nie żałuję oczywiście niczego,choć z perspektywy czasu chyba bym

zaczekała pół roku.

Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno po przyjacielsku przytulam. 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Kiedy następna ciąża???
Martka  
04-02-2011 20:45
[     ]
     
Moj

ginekolog powiedział mi, żeby z kolejną ciążą nie czekać dłużej niż 3 miesiące, bo inaczej

zwariujemy. Miał rację. W ciążę zaszłam 3 miesiące po porodzie (nie spodziewałam się, że tak

szybko to nastąpi ze względu na mój stan psychiczny). Mimo, że przeżywałam żałobę, to

maleństwo pod sercem dodawało mi sił. Znów miałam dla kogo żyć i moje życie nabrało sensu.

Ucierpiał jednak mój kręgosłup - mam z nim teraz duże problemy. Tak więc dla psychiki radzę

nie czekać z ciążą ale ciało może ucierpieć. A może warto poddać się zupełnie losowi?

Powodzenia 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Kiedy następna ciąża???
nina85  
04-02-2011 22:14
[     ]
     
Kochana może razem zaczniemy? :) razem byłoby nam łatwiej przejść przez ciążę... My też

usłyszeliśmy, żeby oddać się w ręce losu... boję się ale tak bardzo bym chciała zajść w

ciążę i na święta cieszyć się z narodzin maleństwa... A Twoje pytanie to strzał w 10 też

miałam założyć taki temat... Światełka dla Julci{*}{*}{*}{*}{*} i Amelki {*}{*}{*}{*}{*} i

wszystkich Aniołków {*}{*}{*}{*}{*} 
05.01.2011- Amelka[*] 33tc
http://amelkabieleckaclapka.pamietajmy.com.pl
Wiktorek 11.07.2012r 2620g i 57cm :D
Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
04-02-2011 22:27
[     ]
     
Czy razem zaczniemy ... mam nadzieje ze sie uda nam

wszystkim,szczerze mowiac to jestesmz juz z mezem po kilku stosunkach przy ktorych

absolutnie na nic nie uwazalismy,tzlko jesli jeszcze nie mialam miesiaczki to jak dlugo na

nia czekac hmmmm 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
05-02-2011 08:34
[     ]
     
Bardzo mi przykro z powodu Twojego Aniołka, naprawdę wiem, co czujesz. Ja po urodzeniu

Weroniczki zaszłam w ciążę z Ewunią po 5 miesiącach, ciąża przebiegała prawidłowo i wszystko

zakończyło się szczęśliwie, ciążę donosiłam do 39 tygodnia. Kiedy Ewunia miała 1,5 roku

zaszłam w ciążę, którą poroniłam. Po poronieniu planowaliśmy odczekać pół roku, ja myślałam,

żeby nawet dłużej, żeby odpocząć, ułożyć sobie wszystko w głowie. I mimo tego, że

uważaliśmu, po dwóch miesiącach byłam już w ciąży. Pojechałam do lekarza na wywołanie

miesiączki, bo nawet testu nie robiłam, nie przypuszczałam, że mogę być w ciąży. Lekarz

zrobił mi USG i usłyszałam pięknie bijące serduszko. Teraz wiem, że los tak chciał...i

czekam na Moją Kamilkę :) Oczywiście mój organizm jest wykończony, ciąża to jednak ogromny

wysiłek, ale dziękuję losowi każdego dnia, że dokonał za nas tego wyboru :)

Także i

Tobie życzę powodzenia i trzymam kciuki :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
Dodis  
05-02-2011 17:10
[     ]
     
Ja na twoim miejscu bym odpoczeła,przeżyła żałobę wiem że to ciężkie bo ja też od razu

chciałam być w ciąży,zaczeliśmy starania po 4 miesiącach a po 7 zaszłam tylko okazało się żę

mam podwyższona prolaktynę,która hamowała owulację,dostałam leki i zaszłam ale nie żałuję że

odpoczełam. Wyjedzcie może na kilka dni odpocznijcie sobie,dojdz do siebie. Mama Natalki

ir/zm 05.03.2010 i maleństwa pod sercem 20tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
Martynka552  
05-02-2011 18:20
[     ]
     
jeśli nie ma żadnych przeciwskazań ze strony lekarza to nie

czekaj, skoro czujesz, że możesz. ja takze bardzo szybko chciałam zajść w ciążę, ale

najpierw zrobiłam dużo istotnych badań, staralismy się po 3 miesiącach udało się po 4,

powodzania 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Kiedy następna ciąża???
mamaMateusza  
07-02-2011 09:53
[     ]
     
Ja usłyszałam te same słowa od lekarza co Ty, nie

posłuchałam Go. Zielone światło daje każdy lekarz po 6 miesiącach (po donoszonej ciąży) co

do wcześniejszego zachodzenia zdania są podzielone.
Czas ten wykorzystałam na badania i

wizyty u różnych lekarzy. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Kiedy następna ciąża???
Martka  
07-02-2011 10:33
[     ]
     
Wiecie co tak sobie myślę, że lekarza oczywiście trzeba słuchać, ale nie uzależniać tak

ważnej dla nas decyzji tylko od jego opinii. Jak widzę każda z nas ma inne zdanie w tym

temacie. Może dlatego,że inaczej przeżywamy żałobę. Ja byłam w ciąży 3 miesiące po porodzie.

Nie żałuję. Mimo, że na początku ciąży myślałam głównie o moich synach to chyba jednak

dzięki córce szybciej doszłam do siebie po stracie. 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
10-02-2011 13:30
[     ]
     
Witaj,
ja również urodziłam martwego synka w grudniu, ale 9.

Wczoraj dostałam drugi raz od porodu miesiączkę i postanowiłam, że po niej będę się starała

o maleństwo. Lekarz powiedział, że mam poczekać 3-6 miesięcy, ale wiem, że można zajść

szybciej i urodzić zdrowe dzieciątko. Mój synek udusił się pępowiną. Mam nadzieję, że tym

razem wszystko będzie ok. Tobie również tego życzę :) Mam nadzieję, że nie długo będziemy

mogły cieszyć się ciąża, a za jakiś czas pochwalimy się swoimi dzieciaczkami. Trzymam

kciuki. 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
15-02-2011 11:46
[     ]
     
28

stycznia poroniłam w 15 tc, miałam zabieg łyżeczkowania - nie wiadomo co się stało, wciaż

czekam na wyniki badań, w tym hist.pat. Bardzo mocno przezywam to , co mnie spotkało i

czuje, ze chce jak najszybciej byc znowu w ciazy...
znam bardzo dobrze swoj organizm i

wiem, ze własnie miałam jajeczkowanie (po 14 dniach od zabiegu) z zajsciem w pierwsza ciaze

nie miałam zadnego problemu. Lekarze w szpitalu mowili, ze powinno sie odczekac 3 miesiące

ale ja bym chciała juz, w nastepnym cyklu, w połowie marca
zastanawiam się jednak, czy to

bezpieczne 


Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
15-02-2011 13:03
[     ]
     
Migotka ja tez tak bardzo pragnę dziecka. Urodziłam martwego

synka 9.12, wlaśnie kończy mi się okres (2 cykl) i zaczynam. Trochę sie boję ale mam

nadzieje, że wszystko będzie ok. Tobie zycze powodzenia 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
15-02-2011 13:29
[     ]
     
Trzymam kciuki za Ciebie, Twoje starania i Udaną ciążę - to straszne, co Cie

spotkało...

nie wiem jak to jest po porodzie - czy ten czas czekania jest

krótszy/dłuższy niż po zabiegu? bo jednak ja miałam mechaniczną ingerencję. 


Re: Kiedy następna ciąża???
niuniaa  
15-02-2011 15:17
[     ]
     
także zaczełam starania po 2 cyklu lecz nie wyszlo.koNczy mi się

3 i dalej bedziemy sie starac.trzymam kciuki za wszystkie staraczki. 
http://maksymiliannarloch.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
&lt;A Href="<A Href="     
Wiesz ja poroniłam w 10 tyg.ciąży 2009 roku też miałam lyżeczkowanie

,w szpitalu kazali mi poczekać pół roku z zajśćiem w ciąże,ale mój lekarz do którego chodzi

lam prywatnie powiedział ,że powinnam się starać po pierwszej miesiączce,pozdrawiam mama

dzieciątka 10 tyg.ciąży 21.maj 2009 i Laury ur.20.11.2010,zm.25.12.2010 
mama fasolki 10 tc,21maj 2009 i Laury ur.20listopad 2010 zm.25 grudnia 2010r,okruszka19.10.2011 10tc.

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
15-02-2011 21:18
[     ]
     
ja

bym sie chciała starac po nastepnym okresie - czyli w drugim cyklu... tak w drugim, bo

wszystko wskazuje na to, ze właśnie miała owulacje, choc poroniłam przecież 17 dni temu...

ale miałam wszystkie standardowe u mnie objawy owulacji - pytanie czy macica odnowi sie na

tyle szybko? no i powinnam chyba zrobic badania... 


Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
15-02-2011 21:30
[     ]
     
Dla pewności faktycznie zrób badania. Powodzonka w takim razie w

drugim cyklu. Będzie dobrze. Musi być! 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
Janet  
15-02-2011 22:54
[     ]
     
Urodziłam 19 stycznia. Powiem szczerze że nie myślałam, że okres pojawi się tak szybko (po

3,5 tygodnia).Brałam Bromergon na zahamowanie laktacji. W przyszłym tygodniu wybieram się do

lekarza na kontrolę. Ja również chciałabym się starać o maleństwo ale boję się. Boję się, że

to wszystko może się powtórzyć.Będzie ok przez całą ciąże aż do 39 tygodnia. Jestem

rozdarta. W szpitalu położna mówiła że spokojnie po 3 mcach można zajść w następną ciążę. 


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
15-02-2011 23:33
[     ]
     
Kochane mamusie naszych Aniołków...[*]
Ja niestety nie wiem co

robić czy nadal czekac czy pójść jednak do lekarza,ponieważ czekam i czekam na 1miesiaczke i

nic nie nadchodzi jak wspomniałam ja rodziłam (moja córeczkę Julcię)30.12.2010 i czekam a tu

nic czy to normalne???ale powiem Wam kochane ,że nie zważamy tak jak lekarz nam doradził(za

długo czekaliśmy na Julię....i te następne miesiące...o nieee) po prostu kochamy się bez

żadnych zabezpieczeń szczerze mam nadzieję,że ona jednak nie przyjdzie i będą te dwie

wspaniałe kreseczki, bo powiem Wam wariuję.... tak brakuję mi mojego Aniołka...ale jak

każdej z nas ;(

Swiatełka dla naszych Aniołków [*][*][*]
Julia ur/zm

30.12.2010r.[*];( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???...ku pokrzepieniu :)
mag_p  
16-02-2011 07:39
[     ]
     
Kochane, ja w tym samym wątku opisywałam moją historię, która

pokazuje, że czas jaki minie od poprzedniej ciąży nie zawsze ma wpływ na kolejną ciążę. Chcę

jednak powiedzieć, że po każdym porodzie lub zabiegu byłam na kontrolnym USG, żeby sprawdzić

czy macica się zagoiła, bo jeśli jajeczko zagnieździ się w ranie macicy, to jest to bardzo

niebezpieczne. Najlepiej po pierwszej miesiączce pójść na kontrolną wizytę, żeby potem nie

żałować. Trzymam za wszystkie staraczki kciuki :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???...ku pokrzepieniu :)
Janet  
16-02-2011 10:51
[     ]
     
Ja niestety walczę jeszcze ze szwami, które podobno miały być

rozpuszczalne:( czy ich wyciąganie przez lekarza jest bolesne? 


Re: Kiedy następna ciąża???...ku pokrzepieniu :)
Dodis  
16-02-2011 12:50
[     ]
     
Troszkę szczypie ale nie tak bardzo,ja też miałam szwy rozpuszczalne

ale lekarka mi je szybko sciagnela bym się już z nimi nie męczyła mimo iż były

rozpuszczalne,tylko że ja nie byłam nacinana tylko pekłam. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i

maleństwa pod sercem 21tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
Rodzice_Karolka  
20-02-2011 22:22
[     ]
     
Ja urodziłam mojego aniołka w 39 tc 14.01.br. i wiem, że dla mojego

dobra i przyszłego maleństwa lepiej jest poczekać, żeby organizm doszedł do siebie. Teraz

wzięłam się za siebie codziennie ćwiczę, zajmuję się drobnymi rzeczami i próbuję się

pozbierać psychicznie. Mi lekarz powiedział żeby odczekać 5 miesięcy.Myślę o kolejnym

dziecku ale teraz nie chcę tłumić w sobie żałoby.Pozdrawiam serdecznie 


Re: Kiedy następna ciąża???
angela111102  
16-02-2011 13:27
[     ]
     
Zycze powodzenia ja jeszcze niewiem czy sie udało test zrobie 23

lutego w urodziny mojego syna dodam osiemnaste oby były dobre wieści 
mama fasolki 10 tc,21maj 2009 i Laury ur.20listopad 2010 zm.25 grudnia 2010r,okruszka19.10.2011 10tc.

Re: Kiedy następna ciąża???
Janet  
16-02-2011 13:45
[     ]
     
Ja

też pękłam, położna powiedziała, że nacinania już nie praktykują. Szkoda, że przy pierwszym

porodzie nikt mnie nie pytał o zdanie:( i jeszcze żeby trafili na szczyt skurczu.
Dziwne,

że wtedy szybciej się te szwy rozpuściły a było ich więcej. 


Re: Kiedy następna ciąża???
Dodis  
16-02-2011 15:07
[     ]
     
Może są różne rodzaje szwów nawet tych rozpuszczalnych,strasznie to dziwne. Mama Natalki

ur/zm 05.03.2010 i maleństwa pod sercem 21tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża??? do angela
el  
09-03-2011 21:58
[     ]
     
Mam do Ciebie pytanie, wolałabym napisać na maila, napisz czy mogę ksm_ela@op.pl 


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-02-2011 15:13
[     ]
     
Kochane mamusie,proszę podzielcie się kiedy i jak szybko

dostałyście pierwszą miesiączkę po porodzie???U mnie mija 2miesiące i nadal nic się nie

dzieje i nie zapowiada jak długo czekać? 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
keyt01  
23-02-2011 15:25
[     ]
     
to roznie to bywa z tą miesiączką...ja czekalam ponad 2

mce...i wkoncu przyszla,
i do Ciebie niebawem zawita:) 
mama aniołka Dawidka(*)25.12.2007 i malenstwa pod sercem...

http://dawidekhull.pamietajmy.com.pl

Re: Kiedy następna ciąża???
Dodis  
23-02-2011 17:16
[     ]
     
Ja dostałam ok 3 miesiące pózniej. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 22tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
sylwia1975  
23-02-2011 17:23
[     ]
     
drogie mamy trzeba nie zapomniec ze wraz ze strata ma sie jeszcze

szok hormonalny podwojne pzezycia,pamietam jak urodzialm sevennke to bylo placz i szczescie

razem,i nawet nie zdawalam sobie specjalnie sprawy ze mogloby byc innaczej,okres dostalam po

3 mniesiacach jak skonczyl mi sie pokarm i mnialam zapalenie gruczolow ,najpierw sporo czasu

6 tyg tak po porodzie plamilam i dali mi potem juz zelazo na wzmocnienie organizmu. 


Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
23-02-2011 19:01
[     ]
     
Ja dostałam po 4 tygodniach, ale już mi mówiono w szpitalu, że

jeśli nie dostanę od razu nie ma się czym martwić. Z każdą kobietą jest inaczej, niektóre

dostają od razu a inne później. nie martw się 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
23-02-2011 19:21
[     ]
     
Ja po ciąży z Weroniczką dostałam od razu leki na wywołanie miesiączki i zatrzymanie

laktacji, miałam tak rozchwiane hormony, że pokarm leciał mi ciurkiem z piersi, a ja wyłam,

że nie mam komu go dać... natomiast po ciąży z Ewunią dostałam okresu po dwóch miesiącach,

mimo że karmiłam. 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
nina85  
23-02-2011 19:29
[     ]
     
Ja

właśnie chyba dostaję drugiej miesiączki... nie wiem...jutro wędruję do gina bo jakoś nie

podoba mi się ten okres w 23dc...Pierwsza przyszła dokładnie po 27dniach od porodu... 
05.01.2011- Amelka[*] 33tc
http://amelkabieleckaclapka.pamietajmy.com.pl
Wiktorek 11.07.2012r 2620g i 57cm :D
Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-02-2011 19:40
[     ]
     
A powiedzcie mi drogie mamy,czy jeśli współżyjemy z mężem bez

zabezpieczeń to może...jest inny powód tego ,że miesiączka nie nadchodzi?kurcze nie

chciałabym się nakręcać,ale martwię się,że będziemy koszmar co miesięczny przechodzić na

nowo ,że ciągle będzie to jedna kreseczka ;( co do pokarmu to również dostałam od razu w

szpitalu tabl.na zatrzymanie laktacji,ale lekarz pow.,że mogę się okropnie po nich czuć

podnosi ciśnienie i trzeba uważać jeśli będzie cos nie tak odstawić i tak zrobiłam bo miałam

wszystkie skutki uboczne...do dnia dzisiejszego mam pokarm ale tylko wtedy gdy sama

sprawdzam czy jeszcze jest.Wiem,że powinno czekać się minimum do 1miesiączki,ale słyszałam

też,że właśnie po ciąży są wieksze szanse na dzidziusia,lekarz mi pow.,że mamy po prostu

współżyć i zobaczymy co los nam pokaże,ale pytam Was drogie mamusie czy znacie jakieś

przypadki gdzie udało się zajść jeszcze przed 1miesiączką i wszystko było dobrze czy też

powinnam mieć tą nadzieję?zrobić test czy czekać?




Julia ur/zm

30.12.2010r.[*][*][*]Byłaś marzeniem,zostałaś wspomnieniem...;(
Tysiące światełek dla

naszych Aniołków [*][*][*] 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
nina85  
23-02-2011 20:20
[     ]
     
Kochana- moja kuzynka zaszła w ciążę przed pierwszą miesiączką... nie dostawała miesiączki,

karmiła małego i jakoś nie chudła jak poszła do lekarza to okazało się że jest w ciąży i był

to już 16tc:) Dzisiaj ma zdrowego synka i śliczną córeczkę:)zrób test może już masz małego

lokatora pod sercem:) trzymam kciuki żeby tak było:) 
05.01.2011- Amelka[*] 33tc
http://amelkabieleckaclapka.pamietajmy.com.pl
Wiktorek 11.07.2012r 2620g i 57cm :D
Re: Kiedy następna ciąża???
kasia 3.01.09  
23-02-2011 21:05
[     ]
     
Teoretycznie powinnaś dostać pierwszą miesiączkę po 6 tyg. Ja

podobnie jak Ty nie dostałam lekarz przypisał duphaston brałam przez 10 dni i po 2 mc. w

końcu dostałam @ i zaraz potem byłam w ciąży. 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
23-02-2011 23:02
[     ]
     
Kochana ja po porodzie zaraz po miesiącu dostałam @, nie brałam

żadnych tabletek, tylko te na zatrzymanie laktacji. Później okres za 28dni jak w zegarku, a

teraz czekam na 3@, ale biorę tabl antykoncepcyjne od 21 dni i teraz mam na 7dni przestać je

brać, teoretycznie jutro powinnam dostać @, ale nie wiem jak to po tych tabl będzie. Jeśli

masz małą fasolinkę pod sercem, to życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki:) 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-02-2011 23:10
[     ]
     
TROSZECZKĘ BOJĘ SIĘ ROBIĆ TEST, BO BOJĘ SIĘ ROZCZAROWANIA...;( TAK

BARDZO BYM CHCIAŁA NIE CHCĘ CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ KOLEJNYCH MIESIĘCY,ALE CHYBA NIE BĘDĘ

CZEKAĆ NA PEWNO WAM KOCHANE NAPISZE JAKI WYNIK POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE ;)

ŚWIATEŁKA

DLA NASZYCH ANIOŁKÓW [*][*][*]
JULIA UR/ZM30.12.2010R BYŁAŚ MARZENIEM,ZOSTAŁAŚ

WSPOMNIENIEM ;( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
23-02-2011 23:19
[     ]
     
będzie dobrze zobaczysz. Pamietam jak 2@ się spoźniała i tez

wariowałam, bałam się, że to za wcześnie, spać po nocach nie mogłam, z jednej strony

chciałam już dziecka, z drugiej nie byłam jeszcze gotowa i już miałam lecieć po test, ale @

pojawiła się. Więc na razie nie denerwuj się, bo może Ci to zaszkodzic jedynie, albo komuś

jeszcze:) 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
Janet  
23-02-2011 23:19
[     ]
     
Ja

dostałam pierwszą miesiączkę 25 dni po porodzie. Również brałam tabl. na zatrzymanie

laktacji (bromergon)-paskudztwo, na początku kręciło mi się po nich w głowie, obniżały mi

ciśnienie.
Chciałabym próbować ale strasznie się boję. 


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-02-2011 23:29
[     ]
     
Janet:dzień,który napisałaś 19.01.2011r cały czas plącze się w

mojej głowie bo był to termin porodu mojej córeczki niestety...co do tabl.tez brałam te same

odstawiłam je szybko,zobaczymy co dalej będzie... jest tak ciężko myślami cały czas jestem z

córcią i moim tatusiem(który, również mnie opuścił 23.12.2010r)tak za nimi tęsknie,że

zwariuję jak nie wypełnie tej choć jednej pustki ;((( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
23-02-2011 23:32
[     ]
     
ja miałam wyznaczony termin na 12.04.2011 w tym dniu chyba zamknę sie

w szafie albo najem się proszków nasennych, żeby to przespać:( 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-02-2011 23:38
[     ]
     
u mnie dzien 19.01.2011r był dniem tabu nikt nie wspominał co to

za dzień ,ale i ja i mąż strasznie to przeżyliśmy chodz osobno każdy na swój sposób to było

straszne...bedzie dobrze głowa do góry najlepiej się czymś zająć i iść do swojego Aniołka na

grób (ja tak zrobiłam)lepeij się poczujesz. 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
23-02-2011 23:42
[     ]
     
być może masz rację, ale ja nie mam grobu córeczki, jak chodzę na grób

brata to dla niej zapalam świeczkę z aniołkiem. to też w jakimś stopniu mi pomaga. 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
24-02-2011 02:47
[     ]
     
ja

nawet nie chce mysleć co sie bedzie działo w mojej glowie 20.07.2011 - to moja data...... 


Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
24-02-2011 11:23
[     ]
     
Dzień porodu był dla mnie straszny. Cały przepłakany. Był to

jeden z gorszych dni po urodzeniu mojego Aniołka. Nie ma co ukrywać, ten dzień nie będzie

normalny, nie da się o tym nie myśleć. 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
Atram86  
24-02-2011 13:31
[     ]
     
BlackVelvet mój synek miał urodzić się 13.04.2011:( umarł tak samo jak

Twoja córeczka:(
Ja obecnie staram się o kolejne dzieciątko jestem po 2 cyklach, za 6dni

powinnam dostać trzecią miesiączke wierze że nie dostane ale bardzo boję się zrobić test

ciążowy. 

Ostatnio zmieniony 24-02-2011 13:42 przez Marta Kreft

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
24-02-2011 17:39
[     ]
     
Atram86 powiem Ci, ze ja miałam 3terminy 10, 12 i 13.04.11. i też

jestem po 2@ i tak samo ja Ty powinnam mieć za ok 6dni 3@, ale biorę tabl anty, z których

wychodzi, że powinnam już dziś dostać @, po 21dniach brania tych tabletek a tu nie mam. Ja

też chce się starać o kolejną ciążę, ale lekarz kazał mi czekać pół roku. Planuję w maju lub

czerwcu. 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
24-02-2011 17:42
[     ]
     
Atram86 a Twój synek też miał ZD czy coś innego, jeśli mogę

wiedzieć?? 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
Atram86  
24-02-2011 17:44
[     ]
     
BlackVelvet zajżyj do mojego wątku na Terminacji. 


Re: Kiedy następna ciąża???
mariola83  
24-02-2011 18:14
[     ]
     
Ja straciłam swoje dzieciątko 4 lutego 2011 więc nie dawno był to 8

tydzień ciąży jestem po zabiegu łyżeczkowania i nie ma dnia bym nie myślała o tym jak bardzo

chce być znów w ciąży lekarka mówi żeby odczekać 3m do pół roku a ja nie wiem co robić.

Narazie nie wiem nawet kiedy dostane pierwszy okres po zabiegu. Bardzo proszę o odpowiedz

kobiet w podobnej sytułacji.
"Śpij słodko mój Aniołku" 
Mariola

Re: do Mariola
migotka  
24-02-2011 21:21
[     ]
     
ja straciłam

ciaze (16 tc, zabieg) 28/29 stycznia 2011
we wtorek będzie miesiąc
owulacje miałam z

niewielkim poślizgiem (owulacje potwierdził mi lekarz na usg, ale była ciut później niz

normalnie) przeliczyłam to na nowo i mi wyszło, ze okres powinnam dostac w przyszłym

tygodniu - ale dostaje zgodnie z planem czyli właśnie sie zaczyna
ja mam 26-ścio dniowe

cykle 


Re: Kiedy następna ciąża???do mariolajn
sylwia1975  
24-02-2011 18:23
[     ]
     
rozumniem pragnienie,ale juz kiedys byla mowa o tym na forum i

cialo musi sie zregenerowac i psychika chociaz troche pol roku to ja sadze chociaz kazdy

jest inny nie duzo.Pozdrawiam sylwia 


Re: Kiedy następna ciąża???
Atram86  
24-02-2011 20:07
[     ]
     
Po śmierci mojego synka bardzo pragnełam być w ciąży odrazu następnego

dnia. Zdecydowałam że odczekam pełne 2 cykle i obecnie zaczełam starania o ciąże bez

konsultacji lekarskiej. Jakiś czas temu doczytałam się wypowiedzi lekarza który twierdzi że

po stracie dziecka można zacząć starania o kolejną ciąże odrazu uzasadnij swą wypowiedz tym

że trzeba wierzyć naturze bo ona wie co robi. Myśle że poczęcie kolejnego dzieciątka to

indywidualna sprawa i każda z mam wie kiedy jest na to gotowa. 


Re: Kiedy następna ciąża???
Atram86  
24-02-2011 20:08
[     ]
     
 

Ostatnio zmieniony 24-02-2011 20:14 przez Marta Kreft

Re: Kiedy następna ciąża???
malgoska  
25-02-2011 16:13
[     ]
     
Witajcie!
Kiedyś już pisałam te słowa więc przepraszam, że się powtarzam. Ile szkół, ilu

lekarzy tyle opinii na jeden temat. Jeden z moich lekarzy powiedział trzeba odczekać choć

pół roku, a drugi żeby odczekać tylko czas połogu. Ciężko jest sprecyzować kiedy zdecydować

się na drugą ciążę. Kiedyś koleżanka powiedziała mi bardzo mądre słowa, na pytanie kiedy

będę gotowa na drugą ciążę po śmierci Piotrusia, odpowiedziała nigdy... chodzi mi o stan

psychiki. Bo przecież my mamy aniołkowe nigdy nie zapomnimy o naszych małych skarbach,

zawsze ciąża będzie już dla nas czasem radości ale i ogromnego strachu. Będą też chwile łez

i smutku, bo przecież nie da się nie myśleć o maleństwach w Niebie. Myślę, że ważne jest

zdrowie fizyczne, bo psychika czy to będzie miesiąc, rok czy dwa nie zapomni o tym że już

kiedyś ktoś ważny mieszkał w naszym brzuszku... Ja zaszłam w drugą ciąże 4 miesiące po

śmierci Piotrusia. Nie powiem nie było łatwo, w głowie tyle myśli, łzy, strach ale tak

szczerze to myślę, że nam nigdy już nie będzie łatwo. Myślę o wizycie u psychologa, ponieważ

czasem, a raczej często zdarza mi się płakać, w sercu ogromna radość ale również żałoba,

chciałabym być jak najlepiej przygotowana na przyjście drugiego synka.
Trzymajcie się

Wspaniałe mamy cudownych dzieci:) 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Kiedy następna ciąża???
Martka  
25-02-2011 20:22
[     ]
     
Małgoscka w 100% się z Tobą zgadzam. Podobnie jak Ty myślę, że najważniejsze to dojść do

siebie fizycznie. Psychicznie już nigdy nie bedzie jak należy niezależnie od upływającego

czasu. Ja zaszłam w ciążę 3 miesiące po porodzie. Moja córka na dziś 7 miesięcy, kocham ja

nad życie ale ciągle tęsknię za synkami. Często zdarza mi się płakać. Całą drugą ciążę

chodziłam do psychologa. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale te spotkania dawały mi pewnego

rodzaju poczucie bezpieczeństwa. Wszystkim Aniołkowym Mamom radzę (jeśli nie ma

przeciwwskazań medycznych) nie słuchajcie lekarzy, którzy mówią ile mamy czekać. To my

najlepiej wiemy kiedy jesteśmy gotowe na przyjęcie nowego życia. 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
01-03-2011 20:56
[     ]
     
Kochane mamusie,nie wiem co robić czy czekać czy udać się do

lekarza,chodzi o to ,że jak wcześniej pisałam nie zważam z mężem podczas stosunków mija

9tyg.od porodu konkretnie @jeszcze nie miałam,nawet chciałam zrobić już test,ale bardzo się

boję rozczarowania...;( dziewczyny i tu moje pytanie nic się nie dzieje mam ból podbrzusza

niby jak na @ juz od kilku dni,noszę wkładkę na wszelki wypadek cały czas czysto,a dziś rano

podczas wizyty w wc i tylko podczas podtarcia był różowy kolor(przepraszam ,że piszę w

detalach,ale zależy mi może któraś z was też tak miała)i cały dezisiejszy dzień wkładka

czysta tylko podczas wizyty w wc raz jest czysto raz różowo nie wiem co myśleć i co

robić???czekać na miesiączkę?a może to być coś innego???raz boli jeden jajnik raz drugi całe

podbrzusze...co do testu boję się kolejnych rozczarowań jak przed ciążą z Julcią,ponieważ

nie miałam owulacji brałam tabl.CLO i po nich dopiero nam się udało co myślicie co powinnam

zrobić udać się już do lekarza?wizytę mam z nim umówioną po 1-wszej @ dlatego czekam ,ale

teraz nie wiem co robić...;( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
zo  
01-03-2011 21:33
[     ]
     
zrob test,

u mnie bol brzucha jak przed @ ale brak okresu byly oznaka ciazy, nie ma co tkwic w

nieswiadomosci, a moze to juz ? :)
trzymam kciuki
zo 


Re: Kiedy następna ciąża???
Martka  
01-03-2011 22:06
[     ]
     
ja w

ciąży z Weroniką miałam podobne objawy, nawet plamiłam, więc byłam pewna że @ wkrótce

nadejdzie. A tu niespodzianka :). Niemniej rozumiem, że boisz się zrobić test. Wiem, że to

banał i tak się nie da, ale spróbuj podejść do tego z dystansem tzn nie martwić się bardzo

jeśli nie jesteś w ciąży. 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Kiedy następna ciąża???
aneta20  
01-03-2011 22:10
[     ]
     
Witaj mysle ze moglabys zrobic test zeeby sie upewnic mnie rownierz pobolewal brzuch i

dostalam plamienia i okazalo sie ze to ciaza. Wiem ze nie jest to latwe ale znajdziesz sile.

Trzymam za Was mocno kciuki !


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: Kiedy następna ciąża???
mamaMateusza  
02-03-2011 07:30
[     ]
     
Powinnaś zrobić test.
Ja pierwszą @ dostałam miesiąc

po porodzie. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
02-03-2011 08:13
[     ]
     
Dokładnie, popieram moje poprzedniczki. Przede wszystkim zrób

test, a dopiero potem wizyta u lekarza. Lekarz i tak najpierw będzie pytał o wynik testu

ciążowego. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
Ja również miałam bóle podbrzusza, byłam

pewna, że to na miesiączkę, pojechałam do lekarza bez testu a on na USG pokazuje mi pięknie

bijące serduszko ;) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
03-03-2011 12:06
[     ]
     
A więc kochane,zrobiłam test i jedna gruba krecha ;((( ale nadal

te dziwne plamienia i ból brzucha,przedwczoraj plamiłam wczoraj już nic czysto, dziś nadal

nic.Nie wiem co robić...chyba się jednak wybiorę do lekarza.Najgorsze znów czuję przede mną

monitorowane cykle tabl.CLO i robienie wszytskiego jak w zegarku dzis nie zas musimy jutro

to było straszne i chyba czeka Nas wszystko od początku...;(((




Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
03-03-2011 12:09
[     ]
     
Kochana nie zawsze test wykazuje od razu. Może to za wczesna

ciąża? Najlepiej zrób badania normy beta hcg i będziesz wiedziała na 100%. Powodzenia! 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
03-03-2011 12:15
[     ]
     
Dokładnie, mnie w poprzednich ciążach przed spodziewaną

miesiączką też wychodziły testy negatywne, dopiero z tydzień po spodziewanej miesiączce test

pokazywał dwie kreseczki. Trzymaj się!!! 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
mamaMateusza  
03-03-2011 13:05
[     ]
     
Najlepiej będzie pójść do lekarza, moim zdaniem nie ma na co

czekać i kombinować. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Kiedy następna ciąża???
BlackVelvet  
03-03-2011 19:00
[     ]
     
Juleczkai Ja test prawidłowo powinno się robić 7dni po stosunku, ale

dziewczyny mają rację tak czy siak idź do lekarza i będzie wiadomo co i jak. Trzymam

kciuki:) 
"Była jedną z wielu na tym świecie, ale dla mnie była całym światem"
Magdalena, Mama aniołkowej Nadii(21tc)+30.11.2010

Re: Kiedy następna ciąża???
Martka  
03-03-2011 20:56
[     ]
     
Wiecie co z tymi testami to różnie bywa. Kiedy staraliśmy się o pierwszą ciążę to robiłam

te testy jak głupia, bo przeczytałam, że są tak czułe, że nie trzeba czekać do terminu

spodziewanej @. No i kiedy zrobiłam go na dwa dni przed @ wyszła wyraźna, wielka i okropna

jedna kreska a jak się potem okazało byłam już wtedy w ciąży. Z tego co się orientuję to

najpewniejsze są testy z krwi. Pójście do lekarza też może na razie nic nie dać, bo jeśli to

bardzo wczesna ciąża to na usg może nie być jeszcze widać. To chyba od sprzętu zależy. 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



czy zacząć starania...
migotka  
03-03-2011 22:25
[     ]
     
bije sie

z myślami czy zacząć starania - czy teraz czy jednak czekać
z jednej strony badania,

które zrobiłam nic nie wykazały - rodzaj mojego poronienia wyklucza przyczyny poronienia

wczesnego
moja macica jest zagojona, obkurczona, miałam juz owulacje i jeden

okres-normalny cykl jak u mnie, normalna długość - jedyna różnica to to, ze nie miałam bóli

pierwszego dnia okresu, jak to zwykle bywało

psychicznie bardzo chce byc w ciazy,

choc to moze sie wydawać dziwne po ledwo 5 tyg

boje sie jednak, ze to moze za

wcześnie, moze cos tam jednak nie doszło "do siebie" ?? zastanawiam sie jakie mogą

byc konsekwencje ewentualnego zajścia w ciąże (moze sie uda moze nie, ale jeśli zacznę to

trzeba sie z tym liczyć)

sama nie wiem 


Re: czy zacząć starania...
Dodis  
03-03-2011 22:45
[     ]
     
ja

powiem ci że po porodzie jak dostałam swój pierwszy@ to też mnie nic nie bolało jak zwykle.

Możliwe że twój organizm po poronieniu działa inaczej niż przedtem. Ja myśle że jesli jest

ok. to możesz zacząć starać się o maleństwo. Naprawde warto nie czekać z tym długo,no chyba

że psychicznie nie czujesz się jeszcze gotowa. Tak to nie widzę by coś stało na

przeszkodzie. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 23tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...
migotka  
03-03-2011 22:51
[     ]
     
psychicznie to czuje ze CHCE
bardzo pragnę dziecka, nie potrafię przestać o tym

myśleć
zastanawiam się jednak czy to jest bezpieczne... 


Re: czy zacząć starania...
agnes75  
03-03-2011 22:56
[     ]
     
A co twój gin na to,czy też mówi,że już możesz zacząć starania o

maleństwo?



----------------------------------------------------
Kocham was

moje wspaniałe córeczki... 


Re: czy zacząć starania...
migotka  
03-03-2011 23:28
[     ]
     
ide

do niego w poniedziałek
na poprzedniej wizycie powiedział, zeby nie zachodzić w ciąże

dopóki nie wykluczy infekcji
no ale nic nie wyszło - w sumie wiele zależy od tego co mi

powie w poniedziałek... 


Re: czy zacząć starania...
mag_p  
04-03-2011 07:45
[     ]
     
Jeśli infekcji nie ma, a macica jest zagojona, to nie widzę przeciwskazań :) Głowa do góry

:):):) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: czy zacząć starania...
Dodis  
04-03-2011 11:06
[     ]
     
No

to jak gin tak mówi to go posłuchaj a do poniedziałku niewiele zostało i tulić się jak

najwięcej do męża,nie do gina:) Żart. Wiosna tuż tuż,bociany zlatują z niespodziankami:)

Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 23tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...
aneta20  
04-03-2011 13:04
[     ]
     
To

jedynie zalezy od Ciebie jesli czujesz sie gotowa to nie ma na co czekac :) Ja dopiero po

roku zaszlam w ciaze i nie zaluje chociaz pragnelam drugiego dziecka odkad urodzilam

Maje.... Czuje sie wpelni gotowa i psychicznie w miare doszlam do siebie. Kazda z nas w

innym czasie jest do tego gotowa, dlatego wsluchaj sie w siebie dobrze i podejmij dobra

decyzje. Trzymam kciuki zeby sie udalo!


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 13:32
[     ]
     
Dzięki dziewczyny za odpowiedź - zobacze jeszcze co gin powie i jesli nie zleci mi żadncyn

badań, do ktorych nie mozna byc w ciązy to pojdziemy na całość.
NA jakims forum

przeczytałam historie dziewczyny, ktora zaszła zaraz po zabiegu i w drugiej ciazy odkleiło

jej sie łożysko - ale czy przyczyną tego mogł byc zabieg???

zauważyłam, ze tak jak

zachodząc w pierwszą ciaze nie myslałam o żadnych negatywnych sprawach, tak teraz mam taki

strach i takie wizje, że jesli uda się zajśc to chyba zamieszkam w szpitalu ....

moja

koleżankę w ciązy po poronieniu pielęgniarki w szpitalu po pewnym czasie witały słowami : o

znowu pani, co tym razem? 


Re: czy zacząć starania...
aneta20  
04-03-2011 13:44
[     ]
     
Teraz to normalne ze ciaza nie bedzie tak beztroska co pierwsza mi samej do glowy

przychodza takie mysli ze az strach... Jesli chodzi o odklejenie lozyska nie wiem czy to

moglo miec wplyw ale moja kolezanka zaraz po poronieniu zaszla w ciaze i tez miala problemy

z lozyskiem ale naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Duzo chyba zalezy od organizmu.

Ale zawsze trzeba byc dobrej mysli! Inaczej czlowiek by zwariowal...



Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 14:15
[     ]
     
A czy

moze byc tak, ze w jenej ciazy nie było problemów z łożyskiem a w drugiej są? czy to nie ma

na to żadnej reguły? ja mam takie mysli, ze szkoda gadac.... ale z tego co wiem, to po

poronieniu kiedy by się nie zaszło to i tak będzie strach 


Re: czy zacząć starania...
aneta20  
04-03-2011 16:44
[     ]
     
Niestety moze tak byc ale nie mozna tak myslec trzeba byc dobrej mysli. Strach juz zawsze

bedzie nam towarzyszyl. Musimy byc silne i odganiac od siebie te zle mysli. Mi samej nie

zawsze to wychodzi ale bardzo sie staram. Musimy wierzyc ze bedzie dobrze i nie dac sie

strachu. To jedyne rozwiazanie


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 17:02
[     ]
     
wiesz,czasem zazdroszcze facetom - oni jakos szybciej to wszystko ogarniają ida w działanie

i odcinaja od tego co było... a my to wszystko dźwigamy 


Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 13:27
[     ]
     
Doris

;)) ))

Gin mało przytulankowy - mało sexi :P 


Re: czy zacząć starania...
Dodis  
04-03-2011 16:41
[     ]
     
Z

tego co się orientuję to może tak być ale to przypadek 1 na 200,u mnie mała zmarła przez

przedwczesne odklejenie się łożyska ale to są bardzo rzadkie przypadki. Wiem to od lekarzy

ze szpitala,myśle że nie masz o co się martwić.Wiadomo mąż bardziej sexi:) Mama Natalki

ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 23tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 17:05
[     ]
     
nigdy

nie byłam panikarą ani fatalistką a teraz to mam wrazenie, ze wszystkie plagi ciązowe mnie

czekają - wiem, ze tak nie mozna myśleć, no ale jak przestać?

tak sobie pomyslałam,

ze jakby zaszła w tym cyklu to by sie mogło urodzić na urodziny mojego taty i moje - ale by

było :) 


Re: czy zacząć starania...
aneta20  
04-03-2011 17:50
[     ]
     
Nie

da sie przestac jedynie probowac jakos to odgoniac od siebie. Trzymam kciuki zeby szybko sie

udalo ujrzec dwie kreseczki!


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 17:54
[     ]
     
przede wszystkim muszę zamknąć internet na kłódkę, bo nie wiem po co czytam o tchy

wszystkim zagrożeniach. 


Re: czy zacząć starania...
aneta20  
04-03-2011 18:04
[     ]
     
to

jest wlasnie najgorsze czlowiek czyta i sam niepotrzebnie sie nakreca, ale sama nie lepsza

jestem choc teraz bardziej staram sie unikac czytania o chorobach...


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 19:12
[     ]
     
a czy

znacie przypadki szybkich ciąz po zabiegu, które zakończyły sie sukcesem? 


Re: czy zacząć starania...
Dodis  
04-03-2011 21:25
[     ]
     
Moja koleżanka po zabiegu zaszła 2 miesiące w ciąże i zakończyło sie sukcesem. Ale nie

planowała tak szybko zajść w ciąze,wiem tylko tyle że jesli masz wszystko zagojone i nie ma

rany zadnej to możesz sie starać,jednak gdy bedzie tam jakas ranka i zagniezdzi sie w rance

to jest duże ryzyko poronienia. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 23tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...
migotka  
04-03-2011 22:04
[     ]
     
powiem lekarzowi zeby zrobił mi usg jeszcze raz - gdy robił przed okresem

to użył słów: wszystko zagojone, nie ma śladu po zabiegu

mówisz , ze koleżanka nie

planowała tak szybko.... ja chyba jestem w gorącej wodzie kąpana - słowo

"cierpliwość" to dla mnie tylko słowo ;) 

Ostatnio zmieniony 04-03-2011 22:04 przez migotka

Re: czy zacząć starania...
migotka  
08-03-2011 13:07
[     ]
     

wczoraj lekarz powiedział, ze u mnie nie ma na co czekać - powiedział, żeby dac sobie

jeszcze z miesiąc tak pro forma i zachodzić w ciaze

badania, ktore robi się przy PROM

wyszły bez zarzuty, dal mi jeszcze jakies badania ale to bardziej dlatego, ze jak to

okreslił :widzę, ze pani ma potrzebe się badać ;) POwiedział, ze rodzaj poronieni,

regularnośc cykli etc wykluczaja wiele przypadków u mnie

powiedział mi, ze tydzien

temu miał na klinice podobny przypadek do mnie - PROM w 19 tc - wymazy wszystko w nalezytym

porzadku, zakładają wade samego pęcherza, ciaza nieuratowana :(((


kurcze z tego

zadowolenia, ze "w moim organizmie nie ma juz sladu ciąży" byl seksik bez

zabezpieczenia - choc postanowiłam jednak poczekac ten miesiac dodatkowo.... 


Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
Juleczkai Ja  
08-03-2011 13:29
[     ]
     
Nie ma się nad czym zastanawiać,skoro wszystko ok z Tobą fizycznie

i psychicznie.Życzę owocnych przytulanek i trzymam kciuki,że już niedługo pochwalisz się nam

wszystkim o II kreseczkach.Powodzenia



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
Dodis  
08-03-2011 14:15
[     ]
     
Działaj jak wszystko jest ok. Ja też po porodzie chciałam zaraz się

starać o dzodziusia,jeden lekarz mówił 2,3 miesiące drugi po pół roku blokował mnie tylko

mąż :) Skoro masz wszystko zagojone myśle że nie ma na co czekać no chyba że jesteś

cierpliwa i poczekasz ten miesiąc. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 24tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
migotka  
08-03-2011 14:33
[     ]
     
Dzieki dziewczyny :) u mnie cierpliwość to mało znana przypadłość :P mam

juz oznaki zbliżającej sie owulacji i po prostu żal mi zmarnowac, pytałam sie lekarza jakie

sa konsekwencje szybkiej ciązy - on mowi, ze w moim przypadku to bardziej chodzi o komfort

dla organizmu a nie o jakies konsekwencje, bo fizycznie to juz jest wszystko ok. MOj mąz

powiedział, ze działamy... ja w sumie mam słabą silną wole, zeby nie robić :P 


Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
Juleczkai Ja  
08-03-2011 14:38
[     ]
     
Więc....trzymamy kciuki.;) 
JuleczkaiJa

Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
Dodis  
08-03-2011 18:29
[     ]
     
TO DZIAŁAJCIE :) Zróbhbcie sobie kolacje przy świecach żeby

wprowadzić trochę romantyzmu do sypialni a fasolka sama przyjdzie. Mama Natalki ur/zm

05.03.2010 i synka pod sercem 24tc 
D.Czekaj

Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
migotka  
08-03-2011 23:08
[     ]
     
wstyd się przyznać ale ja mało romantyczna jestem ;) moge ominąć kolację

;)

dobra, podbudowana waszymi kciukami chyba nie bede czekac na kolejny cykl ;) 


Re: czy zacząć starania...DO MIGOTKI
Dodis  
09-03-2011 23:32
[     ]
     
E tam wstyd to działaj namiętnie. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i

synka pod sercem 24tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
18-03-2011 13:57
[     ]
     
Witam Mamusie,jestem po wizycie u swojego gina,co do @ której w

dalszym ciągu nie mam to będzie już 3m-c powiedział,że to może być normalne każda z nas

indywidualnie wraca do formy.Zbadał mnie i zrobił USG ponoć wszystko ok.Macica,jajniki i

widzi ,że @ się zbliża mam czekać do końca m-ca chyba ,że dokuczają mi hormony i jestem nie

do wytrzymania ;) zapisał mi DUPHASTON i mam wziąć 5dni po 2 tabletki na wywołanie @,tu moje

pyt.czy któraś z Was brała ten lek na wywołanie bo zazwyczaj czytałam o tym leku na

podtrzymanie ciąży co też mi właśnie powiedział,że w razie czego te tabl.mi nie

zaszkodzą...a miałam taką cichutką nadzieję,że @ nie mam z innego powodu,że coś zobaczymy na

USG,ale niestety pustka,ale nie poddaje się myslę,że jeśli nie dostanę do poniedziałku wezme

już te tabl.żeby móc jak najszybciej starać się o dzidzi,a po @ w 10dc mam iść do niego i

zobaczymy czy znowu będę musiała brać CLOSTILBEGYT na owulację czy samo wszystko ruszy,bo

przed 1 ciążą musiałam łykać 9cykli i dopiero się udało,a ja bym chciała żeby się udało tym

razem szybciutko bo zwariuję im dłużej tym gorzej nie umiem radzić sobie z tą pustką moja

córcia kończyła by 3m-ce teraz ;(((




Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
18-03-2011 20:37
[     ]
     
Często lekarze dają Duphaston lub Luteinę, kiedy nie są pewni czy ciąża jest czy nie...u

mnie tak było, lekarz na USG nic nie widziała, @ nie było, więc przepisał Luteinę.

Powiedział: albo wywoła @, albo podtrzyma ciążę. Po dwóch tygodniach na USG zobaczylam

pieknie bijace serduszko. 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???do mag
Juleczkai Ja  
18-03-2011 22:54
[     ]
     
Czy uważasz,że mógł nie zobaczyć jeszcze może istniejącej

ciąży?czy mówisz o tym,że w między czasie teraz może się pojawić?bardzo bym

chciała..;(



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???do mag
mag_p  
19-03-2011 13:24
[     ]
     
Tak, ponieważ dopóki ciąża nie zagnieździ się w macicy, to

lekarz nie jest w stanie jej zobaczyć :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???do mag
Dodis  
19-03-2011 14:45
[     ]
     
Zgadzam się z Mag całkiem możliwe że jesteś w ciąży i może ona jest

zbyt wczesna. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 26tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???do mag
dorciaition  
19-03-2011 15:36
[     ]
     
Wybierz się może na badanie beta hcg i będziesz widziała na 100 %

czy jesteś w ciązy.
Powodzenia 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???do mag
Agata88  
20-03-2011 09:13
[     ]
     
Ja osobiście miałam taki przypadek jak byłam w ciąży i poszłam po

tygodniu od spóźnienia @ to na usg nic nie było widać.Wtedy jeszcze macica była pusta,a za

tydzień na lepszym sprzęcie już było maleńkie serduszko.Trzymam kciuki. 
Agata88

Re: Kiedy następna ciąża???do mag
Juleczkai Ja  
20-03-2011 16:44
[     ]
     
Jutro chcę zacząć brać duphaston mam brać 5 dni po 2 tabletki i

zobaczymy co będzie dalej...tylko tak sobie myślę,że jak @ się nie pojawi po tabl.co robić

od razu udać się znowu do gina? 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???do mag
mag_p  
21-03-2011 07:39
[     ]
     
tak, ponieważ jak teraz przez 5 dni będziesz brała Duphaston,

to po tym czasie lekarz powinien już coś konkretnego zobaczyć. 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-03-2011 11:54
[     ]
     
Witam kochane mamusie,mam do Was pytanie...mianowicie, zaczęłam od

poniedziałku brać tabl.Duphaston na wywołanie @,tu moje pytanie jak długo po ich braniu mam

czekać na @ zapomniałam spytać mojego gina, w piątek mam skończyć ich branie biore po

2tabl..Ile mam czekać na @ po skończeniu???



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
kasia 3.01.09  
23-03-2011 12:20
[     ]
     
Ja równierz brałam na wywołanie @, przez 10 dni po jednej tabletce.

Zaraz po skączeniu pojawiła się @ i w tym samym miesiącu zaszłam w ciążę, czego gorąco Ci

życzę. Cykl mi się troszkę poprzestawiał i dni połodne miałam w okokicach 3 tyg po @ . 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
23-03-2011 12:34
[     ]
     
Czyli rozumiem ,że po zakończeniu brania tabl.powinna zaraz

pojawić się @???Chciała bym żeby już wszystko zaczęło normalnie funkcjonować bo bardzo

chciałabym mieć pod serduszkiem fasolkę pozdrawiam mamusie i piszcie o swoich

doświadczeniach z tymi tabletkami.



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???- cc
Agnieszka Olszak  
24-03-2011 18:59
[     ]
     
Mam ten sam dylemat- nasza Córcia żyła 10,była ślicznym,

donoszonym noworodkiem, odeszła do nieba 12 dni temu...Nie chcę czekać z kolejnym dzieckiem

długo, bo wiem, że po tym, co przeżyliśmy i tak już zawsze będzie cień obawy...Jedyne co

mnie martwi to fakt, że nasza Dzidzia urodziła się przez cc. Czekam,co powie mi mój lekarz

odnośnie kolejnej ciąży. Gdzieś w necie znalazłam link do rozmowy na ten temat.Może któraś

będzie zainteresowana...

Href="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/04/2010.04.27.adm.mp3"

target="_blank">http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/04/2010.04.27.adm.mp3
 
WSZYSTKO JEST ŁASKĄ

www.agnieszkamamaani.blogspot.com
Aniusia, ur.2.03.2011, zm.12.03.2011

Re: Kiedy następna ciąża???- cc
basia2010  
24-03-2011 19:57
[     ]
     
ja tez miałam cc i lekarz kazał mi czekać 6 m-cy. 


Re: Kiedy następna ciąża???- cc
Juleczkai Ja  
24-03-2011 20:14
[     ]
     
Ja akurat rodziłam siłami natury co było straszne ,ale lekarz

powiedział ,że możemy od razu starać się o dzidzie tyle,że jeszcze nie miałam @ po porodzie

30.12.2010 i dlatego biorę teraz Duphaston jutro kończę brać tabl.jak zalecił gin 5dni po

2tabl.i będę czekać teraz na @ potem mam w 10dniu pójść na zbadanie pęcherzyków czy będzie

owulacja czy na nowo zmaganie się z tabl.CLO i co miesięcznym monitoringiem,dziś jest 4dnien

jak zażywam Duphaston i pobolewają mnie jajniki nie wiem czy to na @ bardzo bym chciała żeby

nam się tak szybko udało ,w co wątpię i to mnie dobija...;( to czekanie jest dla mnie

katorgą,teraz w rodzinie rodzą się u nas dzidzie zdrowe i piękne i choć nie powinnam to

serce mi pęka i nie mam odwagi iść ich powitać :(



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???- cc
Agnieszka Olszak  
25-03-2011 10:05
[     ]
     
No właśnie, bo czasem podobno każą i 2 lata czekać...Boję się

takich słów z ust mojego lekarza...W takim wypadku bierzemy z mężem pod uwagę adopcję, która

z resztą zawsze była opcją w naszych sercach.. 
WSZYSTKO JEST ŁASKĄ

www.agnieszkamamaani.blogspot.com
Aniusia, ur.2.03.2011, zm.12.03.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
dorciaition  
25-03-2011 13:43
[     ]
     
Ja rodziłam naturalnie 9 grudnia i w tej chwili jestem w 6 tyg

ciąży. Czyli niecałe 3 miesiace. Niektórzy mówili, że 3 inni, że 6. 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża???do dorciaition
Juleczkai Ja  
25-03-2011 14:07
[     ]
     
Gratuluję maleństwa pod sercem,ojjj wszystko bym

dała żeby dołączyć do Twojego grona...;(((



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???juleczka
dorciaition  
25-03-2011 14:50
[     ]
     
Dziękuję kochana :* Na pewno nie długo też będziesz się cieszyła

z maluszka po sercem. Trzeba wierzyć- wiara czyni cuda! Powodzenia! Trzymam kciuku. 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi.
emka  
29-03-2011 19:10
[     ]
     
Dziewczyny, błagam was nie śpieszcie się z drugą

ciążą,bo chociaż ginekologicznie wszystko jest w porządku to wasz organizm musi się

zregenerować po ciąży.Długość tej przerwy zależy od długości ciąży.Im dłużej trwała ciąża

tym dłuższa powinnna być przerwa.Pisze z własnego doświadczenia. Straiłam Jasia w 38 tc. Ból

pustych ramion był straszny. Chciałam jak najszybciej zajść w następną ciążę. Po 4

miesiącach byłam w następnej ciąży. Często się przezębiałam, miałam anemię.To wszystko

odbiło się na Juleczce.Jest dzieckiem niedowidzącym.okazało się,że w czasie ciąży miała

wylew, przez co miała niskie napięcie mięśniowe.Była rehabilitowana. Zaczęła siadać gdy

skończyła rok, chodzić gdy miała rok i 10 miesięcy.Nie znaleziono żadnej przyczyny dla

której moje dziecko urodziło się chore. Nie miałam zakażenia wewnąrzmacicznego, to nie

kwestia genetyki. Po prostu mój organizm był za słaby, nie gotowy na kolejną ciążę.Nie

zdołąłam ochronić mojego dziecka. W tej chwili Julka dogoniła rozwojem rówieśników, ale na

zawsze będzie dzieckiem niedowidzącym. Oczywiście jestem szczęśliwa,że Juleczka jest z

nami.Jest dla nas 8 cudem świata, ale mam wyrzuty sumienia,że przez mój egoizm jest

dzieckiem niepełnosprawnym. Moje drugie dziecko jest zupełnie zdrowym chłopcem mimo iż

urodziłam go w wieku 37 lat. Ale do tej ciąży przygotowałam się starannie: zdrowo się

ożywiałam, brałam kwas foliowy.I jeszcze jeden przykład. Pracuję w przedszkolu. Pamiętam 2

przypadki rodzeństw urodzonych rok po roku.W obu przypadkach młodsze dzieci były słabsze

fizycznie i gorzej się uczyły. Oczywiście to pewnie nie jest regułą, ale planując ciążę

lepiej wiedzie więcej niż mniej.
Pozdrawiam i trzymam kcuki za wasze obecne i przyszłe

ciąże. 
mama Jasia(*+ 20.04.06), Julci(*26.05.07)i Adasia (*23.09.10)

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi.
Dodis  
29-03-2011 19:38
[     ]
     
Słyszałam o tym że organizm jest słabszy i że

najlepiej poczekać pół roku,mój mąż zdecydował się po 4 miesiącach a zaszłam 3 miesiące

póżniej czyli 7 miesięcy po porodzie. W sumie to od niego dowiedziałam się że właśnie tak

jak ty piszesz że to zalezy ile ciąża trwała bo mojego szwagra żona ma pochowanych dwóch

braci. Jej matka poerwsze dziecko straciła w zaawansowanej ciąży i po dwóch miesiącach

lekarz powiedział że mogą się starać, znów straciła kolejną ciąże i znów pogrzeb kolejnego

dziecka,lekarz powiedział że było za wczesnie bo organizm był za słaby nie znam się na

medycynie bo jedni lekarze mi mowili ze moge starac sie zaraz po połogu a drudzy że muszę

odczekać pół roku ale może też byc to po 5 miesiacach. Choć znam osoby,które mają dzieci po

rok po roku i jest wszystko ok. wydaje mi się że niektórych znas organizm regeneruje się

szybko a niektórym znacznie wolniej i ciężko to przewidzieć a szkoda bo wiem jaka jest

wielka chęć posiadania dziecka a zwłaszcza po stracie. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka

pod sercem 27tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi.
dorciaition  
29-03-2011 19:40
[     ]
     
Myślę, że każdy organizm jest inny!

Dlatego wierzę, że choć zaszłam w kolejną ciążę po prawie 3 miesiacach, że wszystko będzie

dobrze! 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi.
Dodis  
29-03-2011 19:42
[     ]
     
Dokładnie każdy organizm jest inny. 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
29-03-2011 21:28
[     ]
     
Kochane mamusie,tak jak piszecie,każdy jest inny i nie można

twierdzić,że każda z nas może stracić kolejną ciążę czy urodzić dziecko niepełnosprawne bo

było za szybko może się to przydarzyć a nie musi...a teraz kochane z innej beczki nie wiem

co robić, jutro mija mi równe 3 m-ce po porodzie do tej pory nie miałam jeszcze @,w piątek

skończyłam zażywać duphaston na wywołanie @,wczoraj pobolewały mnie jajniki i podbrzusze jak

na @ dziś rano lekkie krwawienie i koniec znów czysto...co mam o tym myśleć czy zaliczać to

do @ czy jak?myślałam,że może to dzidzia już jest,bo pisałyście wyżej ,że mogła być nie

wkryta przez gina ostatnio.Ile mam czekać na tą prawidłową @ mija dziś 4dzień po odstawieniu

gdzieś wyczytałam,żeby czekać do 10dni , nie wiem co robić już wariuję z chęci posiadania

maleństwa.Dlatego zdecydowałam się na wywołanie @ po to ,żeby móc starać się jak

najszybciej...to czekanie mnie dobije czy któraś z was miała podobne problemy z @ po

porodzie?



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża??? Juleczka
dorciaition  
30-03-2011 10:34
[     ]
     
Kochana nie miałam takiego przypadku, ale może faktycznie pozekaj

do tych 10 dni, a jak @ się nie pojawi wybierz się do gina. Trzyma kcikuki żebyć szybko

została mamusią ziemską 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi - do dorciaition
kasia 3.01.09  
29-03-2011 22:40
[     ]
     
Ja zaszłam w ciążę również po 3 mc. Miałam co prawda

problemy z donoszeniem (niewydolność szyjki macicy). Staś urodził się na przełomie 35/36 z

wagą 3220g i 54 cm, więc zdecydowanie duży chłopak. Jest okazem zdrowia, raz miał katar i

jednej nocy niewielką gorączkę która zniknęła już nad ranem, fizycznie rozwija się jak

najbardziej ok. Więc głowa do góry i tak jak dziewczyny piszą każdy organizm jest inny. 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.
Ostatnio zmieniony 29-03-2011 22:41 przez kasia 3.01.09

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi - do kasia
dorciaition  
30-03-2011 10:29
[     ]
     
Dziękuję Kasiu, że to

napisałaś. Jest mi trochę lepiej, bo nie ukrywam,że wczoraj sie zestresowałam. Nie spałam w

nocy... 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi -nie stresujcie się!
emka  
30-03-2011 11:39
[     ]
     
Dziewczyny!
Napewno urodzicie

zdrowe, piękne dzieci.Napisałam to tylko po to byście decydowały się na kolejne ciąże

świadomie.Gdybym wtedy miała taką wiedzę pewnie poczekałabym jeszcze 2 miesiące.I jeszcze

jedno. Wszystko zależy od tego ile trwała poprzednia ciąża. Jeżeli np; 24 tyg to organizm

jest gotowy już po 3-4 miesiącach, jeżeli dziecko zmarło w okolicach planowanego terminu

porodu to ten czas powinien być dłuższy. Nie piszę tego by wam odradzać ciąże.Moje dziecko

było by zdrowe gdybym nie zachorowała na zapalenie gardła. Być może nie zachorowałabym gdyby

mój organizm był silniejszy, ale pewności nie mam. Trzymam kciuki.Dbajcie siebie i nie

przeziębiajcie się. 
mama Jasia(*+ 20.04.06), Julci(*26.05.07)i Adasia (*23.09.10)

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi -nie stresujcie się!
MajSa  
30-03-2011 12:38
[     ]
     
Witam Was serdecznie. Jezeli nie

macie nic przeciwko wlacze sie do rozmowy.
Jezeli chodzi o krwawienie na poczatku ciazy

to zdazylomi sie to 3 razy. W trzeciej ciazy krwawilam tylko troche przez jeden dzien i

myslalam ze to @ wiec o wszystkim dowiedzialam sie miesiac pozniej.
Czy ktoras z Was zna

moze przypadek zakazenia sie listeria w czasie ciazy? Wczoraj dowiedzialam sie ze dwa

tygodnie temu mialam objawy na to wskazujace! Dzwonilam do mojego gin. i wcale mnie nie

uspokoil. Wizyte mam dopiero za 5 dni i bardzo sie denerwoje.
Tym ktore staraja sie o

ciaze zycze szybciutko dwoch kreseczek. A tym ktore juz sa w ciazy spokojnej i radosnej

kontynuacji.
Pozdrawiam serdecznie
Anita 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: Kiedy następna ciąża??? Nie śpieszcie się chociaż serce krwawi -nie stresujcie się! do MAjSa
zo  
30-03-2011 19:10
[     ]
     
Witaj kochana, co masz na mysli

mowiac ze mialas objawy wskazujace na listerie? mialam z nia przykre doswiadczenia to moze

moge pomoc
pozdrawiam
zo 


Re: do Zo
MajSa  
31-03-2011 11:00
[     ]
     
Witam Zo ! Jestem w 20

tc i dwa tyg. temu mialam 38.3 stopni goraczki, bol gardlaa i rozwolnienie. Dowiedzialam

sie ze prawdopodobnie to typowe objawy zarazenia sie ta bakteria i dodam ze jadalam

pasztety, wedzone wedliny itp... Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz. 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: do MajSa
zo  
31-03-2011 12:49
[     ]
     
MajSa rzeczywiscie objawy

sa typowe, ale trzeba tez pamietac ze goraczka i bol gardla to moze byc zwyczajne

przeziebienie. u mnie wystapily jeszcze dreszcze i wczesniej mialam objawy zapalenia

pecherza, ale to prawdopodobnie byla juz listeria. jesli teraz czujesz sie dobrze to nawet

jesli to byla ta choroba to juz minela, ja na twoim miejscu poprosilabym lekarza o dokladne

usg, zeby zobaczyc co z dzieckiem. listeria moze prowadzic do uszkodzenia plodu ALE NIE

MUSI. zrezygnowalabym tez z wszelkiego rodzaju serow, surowej wedlíny i surowych ryb. jesli

sie nie myle mieszkasz we Francji a tam jest duzo serow z niepasteryzowanego mleka.

generalnie nie trzymalabym zadnych serow w lodowce, bo to cholerstwo moze rozwinac sie w

takiej temperaturze i przejsc na inne produkty. nie panikuj idz za kilka dni do lekarza i

zobacz co ci powie. on moze zrobic badania z krwi ale jesli choroba minela to i tak nic one

nie wykaza. ja bym prosila o wymaz z pochwy, a w przyszlosci w razie jakichkolwiek objawow

przeziebienia i rozwolnienia od razu do lekarza po antybiotyk. lepiej jeden za duzo niz

jeden za malo. takze glowa do gory, nawet jesli to byla listeria to wszystko bedzie dobrze.

dbaj o siebie i daj sie zbadac, ale bez paniki, trzymam mocno kciuki za Was. Poglaszcz

brzuszek ode mnie ;)
zo 


Re: do MajSa
zo  
31-03-2011 12:54
[     ]
     
Przed chwila przeczytalam

w twoim starym poscie ze czujesz ruchy dziecka, to bardzo wazne, bo to znaczy ze z Mala jest

pewnie wszystko w porzadku :D:D:D:D 


Re: do Zo
MajSa  
31-03-2011 14:05
[     ]
     
Dziekuje Ci bardzo za

szybka odpowiedz. Myslalam na poczatku ze to zwykle przeziebienie dlatego nie poszlam do

lekarza. Rozwolnienie mialam tylko jeden dzien i pomyslalam ze to od mleka z miodem. Sery

jem tylko pasteryzowane ale nie wiedzialam o pasztetach i wedlinach.
A czy wiez w jaki

sposob moglas sie tym zarazic? Mam nadzieje ze dobrze sie to dla Ciebie skonczylo?

Przepraszam ze tak pytam ale niestety nie znam Twojej histori. Bardzo sie boje bo o ile

dobrze wiem jezeli nie wzielam antybiotyku to z dzieckiem napewno bedzie cos nie tak! 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: do MajSa
zo  
31-03-2011 14:36
[     ]
     
Z dzieckiem wcale nie musi

byc zle.Niedlugo pojdziesz do lekarza to dobrze. I wcale nie wiadomo czy to byla listerioza,

moze to tylko przeziebienie i zwykla biegunka. I jesli twoja cora sie rusza to z bardzo,

bardzo duzym prawdopodobienstwem wszystko jest w porzadku. Nerwy niczemu nie sluza. Na pewno

wszystko bedzie ok
Pozdrawiam
zo 


Re: do Zo
MajSa  
31-03-2011 15:07
[     ]
     
Dziekuje Ci z calego

serca. Niestety stresu nie da sie wykluczyc. Ruchy dziecka czuje dobrze. W poniedzialek ide

do lekarza i mam USG 2 trumestru ale nie sadze zeby moznabylo cokolwiek zobaczyc po 2 tyg.

od zarazenia. Mam nadzieje ze moze bedzie mozliwe jeszcze zrobic badanie krwi zeby chociasz

sie upewnic. 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: do Zo
MajSa  
31-03-2011 15:10
[     ]
     
Dodam tylko jeszcze ze

niestety we Francji listeria wykrywana jest najczesciej wlasnie w tych produktach, ktore

jadlam. 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: do MajSa
zo  
31-03-2011 15:19
[     ]
     
No to juz wiesz czego nie

mozesz jesc:) moim zdaniem wszystko jednak wyglada dobrze. moj Filip zmarl ok 15 godzin po

pierwszych objawach infekcji, jesli twoja cora po 2 tygodniach fika w brzuszku a ty nie masz

juz zadnych objawow tzn ze jestescie obie silne baby :) i najgorsze macie za soba. a teraz

to juz z gorki, dbaj o siebie i pozostan czujna, wszystko bedzie dobrze
zo 

Ostatnio zmieniony 31-03-2011 15:20 przez zo

Re: do Zo
MajSa  
31-03-2011 15:52
[     ]
     
Bardzo mi przykro z

powodu Twojego Aniolka Fillipka. To okropne ze tego typu bakterie istnieja na tym swiecie.


Sciskam Cie bardzo mocno 
_______________________________
Mama anioleczkow Maylis (31/08/03 26tc) Sacha (3/11-7/11/06 30tc)kruszynki(28/07/10 5tc) oraz ziemska mama Matteo ur. 23/06/05

Re: do MajSa
zo  
12-04-2011 20:36
[     ]
     
MajSa, bylas u lekarza?

co powiedzial? daj znac prosze
zo 


Re: do MajSa... odnosnie listerii
milupa1  
12-04-2011 20:23
[     ]
     
schizuję... jestem w 6 tyg. nie jem serów pleśniowych, pasztetów itp.,

ale zdarzyło mi się zjeść kilka razy ostatnio lody ponieważ byłam kilka dni w Barcelonie.

nie jadam owoców morza, surowych mięs itd., ale zjadłam kanapkę z kanapkowego fast fooda i

sałatkę również. wczoraj miałam delikatne dolegliwości żołądkowe. nie biegunka, ale....

zaczęłam świrować. nie mam temp ani innych grypopodobnych objawów. jednak w tych jelitach

bulgoce mi trochę.... jak myślicie, czy to ten objaw może nieść za sobą to co najgorsze?

chcę sobie zrobić jutro badanie krwi, ale z tego co widzę w necie nie mogę się doszukać

prawidłowej interpretacji wyników, jakiś norm. podobnież wiele lekarzy też o wynikach mało

wie.... co radzicie? 
milupa
mama Aniołka. Kocham Cię córeczko!

Re: do MajSa... odnosnie listerii
zo  
12-04-2011 20:35
[     ]
     
milupa, ja na twoim miejscu zrobilabym badania kalu, w kale tez wychodzi z tego co wiem, na

wyniki badan krwi trzeba czekac kilka dni. tzn j poszlabym do dobrego laboratorium albo

nawet wczesniej zadzwonila i zrobila badania kalu. i tel do twojej gin niech powie co o tym

mysli. ale to moze byc i pewnie jest zwykla biegunka. bylas w innym kraju, tam jest inne

jedzenie a organizm nie jest do tego przyzwyczajony. to jest tak jak u normalnych ludzi nie

w ciazy, bol glowy jest w 99% zwyklym bolem glowy. :) pozdrawiam i spokoju zycze
zo 


Re: do MajSa... odnosnie listerii
milupa1  
12-04-2011 20:53
[     ]
     
też tak myślę. tym bardziej iż innych objawów nie mam. a to nawet nie

była biegunka tylko , no jak już tak szczerze piszę :) bardziej luźny stolec niż zwykle.

miewałam biegunki i zazwyczaj z ubikacji nie wychodziłam. a bulgotanie dzisiaj to pewnie z

nerwów bo ciągle o ty myślę. nie mam temp, ani żadnych grypopodobnych rzeczy. dokładnie jak

piszesz... trochę zmiana jedzenia. zrobię sobie badania z kału jak piszesz. czy też się

długo czeka? w sanepidzie. i jak wyglada wtedy wynik? po prostu jest napisane czy listeria

jest czy trzeba profesora żeby odczytał? 
milupa
mama Aniołka. Kocham Cię córeczko!
Ostatnio zmieniony 12-04-2011 21:08 przez milupa1

Re: do MajSa... odnosnie listerii
zo  
12-04-2011 23:16
[     ]
     
nie

mam pojecia ile sie czeka na wyniki badania kalu i czy laik tez zinterpretuje wyniki. moze

zadzwon do laboratorium/sanepidu i zapytaj. na pewno wiedza. moj lekarz pierwszego kontaktu

tez sie nie znal i do nich dzwonil. pozdrawiam
zo 


Re: do MajSa... odnosnie listerii
milupa1  
13-04-2011 10:51
[     ]
     
ok. a czy mogę zapytać w jakich okolicznościach Ty się zaraziłaś? i

jak sie ujawniła listerioza u Ciebie i po jakim czasie jeżeli jesteś w stanie to

stwierdzić? 
milupa
mama Aniołka. Kocham Cię córeczko!

Re: do MajSa... odnosnie listerii
zo  
13-04-2011 11:36
[     ]
     
nie

wiem jak i nie wiem kiedy, i lekarze tez nie wiedza. choroba rozwijala sie bardzo szybko,

pierwsze objawy po poludniu: dreszcze i temperatura, kilka dni wczesniej biegunka, ale na

poczatku to wcale nie skojarzylam ze to trzeba razem rozpatrywac. wieczorem szpital i

antybiotyk, a rano nastepnego dnia moj Filip juz nie zyl. jakies 1,5 miesiaca wczesniej

zapalenie pecherza. mozliwe ze listeria siedziala juz od ok 2 mcy w moim organizmie ale nie

dawala znakow. ale tego tez do konca nie wiadomo. Listeria to taki syf z ktorym nigdy nic

nie wiadomo, ciezko ja wykryc. eh co tu gadac trzeba miec szczescie.
pozdrawiam i

spokojnej ciazy, bez chorobsk
zo 


Re: do MajSa... odnosnie listerii
milupa1  
13-04-2011 11:50
[     ]
     
taaaak mi przykro. bardzo. piszą w necie że objawy jelitowe pojawiają

się maksymalnie 12 godzin po zakażeniu, a u Ciebie w sumie to zupełnie inaczej wyglądało....

rzeczywiście okropna podstępna choroba.
w sumie niewiadomo czy dzisiaj jutro albo za

miesiąc się tym nie zakazimy. albo już przy zajściu w ciąże jesteśmy chore. generalnie co

tydzień powinnyśmy się badać :( piszą też że bardzo często nie ma żadnych objawów a Ty w

sumie miałaś całe spektrum. od biegunki po dreszcze i zapalenie pęcherza...
jutro idę do

mojej lekarki i porozmawiam o mojej schizie. to moja pierwsza wizyta w tej ciąży - niech

doradzi czy krem, czy kał i czy będzie umiała zinterpretować wyniki. 
milupa
mama Aniołka. Kocham Cię córeczko!

do dorciaition
emka  
30-03-2011 12:33
[     ]
     
Przeczytałam Twoją historię. Aż mnie dreszcz przeszedł, bo jest prawie taka jak moja.Mój

Jaś też zadusił się pępowiną.Przytulam Cię z całego serca. Byłaś w ciąży krócej niż ja więc

pewnie Twój organizm szybciej się zregenerował. Ja byłam w 38tc więc 4 miesiące to moglo być

za mało. Poza tym teraz jest cieplej więc się nie przeziębisz.Napewno urodzisz zdrowe,

cudowne dziecko.Nie chciałam Cię zdenerwować.Przepraszam. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje

dziecko. 
mama Jasia(*+ 20.04.06), Julci(*26.05.07)i Adasia (*23.09.10)
Ostatnio zmieniony 30-03-2011 12:49 przez MarlenaK

Re: Kiedy następna ciąża?
Juleczkai Ja  
30-03-2011 13:03
[     ]
     
Kochane mamusie,tak jak piszecie,każdy jest inny i nie można

twierdzić,że każda z nas może stracić kolejną ciążę czy urodzić dziecko niepełnosprawne bo

było za szybko może się to przydarzyć a nie musi...a teraz kochane z innej beczki nie wiem

co robić, jutro mija mi równe 3 m-ce po porodzie do tej pory nie miałam jeszcze @,w piątek

skończyłam zażywać duphaston na wywołanie @,wczoraj pobolewały mnie jajniki i podbrzusze jak

na @ dziś rano lekkie krwawienie i koniec znów czysto...co mam o tym myśleć czy zaliczać to

do @ czy jak?myślałam,że może to dzidzia już jest,bo pisałyście wyżej ,że mogła być nie

wkryta przez gina ostatnio.Ile mam czekać na tą prawidłową @ mija dziś 4dzień po odstawieniu

gdzieś wyczytałam,żeby czekać do 10dni , nie wiem co robić już wariuję z chęci posiadania

maleństwa.Dlatego zdecydowałam się na wywołanie @ po to ,żeby móc starać się jak

najszybciej...to czekanie mnie dobije czy któraś z was miała podobne problemy z @ po

porodzie?

MAMUSIE ŻADNA Z WAS NIE MIAŁA NIC PODOBNEGO? MARTWIĘ SIĘ CZY JA W TAKIM

RAZIE JESTEM JAKAŚ INNA...???


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail


Href="http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detai

l
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża?
Justyna_82  
30-03-2011 13:38
[     ]
     
Plamienie to nie miesiączka. Może warto zrobić test? Albo wybrać

się na badanie z krwi. 


Re: Kiedy następna ciąża?
Dodis  
30-03-2011 13:51
[     ]
     
Z

tym plamieniem to różnie bywa bo moja siostra też plamiła 1 dzień i potem zrobiłyśmy test

okazało się że nie jest w ciąży tylko za pare dni okazało się że to ja jestem:) Potem okres

jej się kolejny spózniał i okazało się że jest w ciąży a na usg nawet wykazało że to

plamienie to była zwykła skrócona miesiączka. A potem znów plamiła i dostała luteinę na

wszelki wypadek a plamienia występowały jej na terminy@ i jak tu nie zgupieć. Jak nawet

podobne objawy mogą świadczyć dla każdej z nas co innego,może faktycznie zrób test po tych

10 dniach tak jak dziewczyny piszą. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 27tc 
D.Czekaj

Re: do emka
dorciaition  
30-03-2011 17:34
[     ]
     
Wiem, że nie chciałaś nikogo urazić, tylko ostrzec, żeby się nie spieszyć. Ja czułam się

fizycznie dobrze, więc wierzę, że wszystko będzie dobrze. Przykro mi z powodu Twojej

córeczki. 
Dorota, Mama Aniołka Alanka 09.12.2010- 30.t.c. i córeczki Lenki 16.11.2011

Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
31-03-2011 21:42
[     ]
     
Kochane,więc chyba wywołałam wilka z lasu ;) od wczoraj dostałam

już pierwszą od porodu @ i leci ze mnie jak za przeproszeniem ŚWINIAKA.To drugi dzień w 10dc

mam lecieć do gina na monitoring czy prawidłowo rosną pęcherzyki jeśli nie,to znów czeka

mnie faszerowanie CLO na wywołanie owulacji,mam taką nadzieję,że może by się przy pierwszym

cyklu udało...hmmm marzenia.Wczoraj byłam u mojej córci na grobie i tak się tam rozwyłam

emocje pusciły,które dusiły się we mnie od dawna,a wczoraj skończyła by 3m-ce...to takie

trudne patrzeć na spacerujące szczęśliwe mamusie z wózkami ;(((( mam nadzieję,że szybko uda

mi się tą ogromną pustkę zapełnić.Pozdrawiam Was kochane i DZIĘKUJĘ ,że jesteście bez Was i

tego forum całkowicie bym już zwariowała .


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail


Href="http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detai

l
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Nefre  
12-04-2011 21:14
[     ]
     
U

mnie to cała historia.Franek urodził się martwy 23 sierpnia 2010 (cc) i najpierw była

rozmowa,że możemy zacząć się starać jak zwalczę ogromną anemię (straciłam dużo krwi), potem

że luty b.r a teraz lipiec. Pewnie pójdę w czerwcu na kontrolę i usłyszę wrzesień...sama nie

wiem co mam o tym myśleć 


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
13-04-2011 13:28
[     ]
     
Witam,jestem po wczorajszej wizycie u gina jest 15dc i niestety u mnie powtórka z rozrywki monitorowanie ... ;( idę znowu za dwa dni żeby mieć pewność,postawionej diagnozy sprzed 1ciąży czyli znowu CLO i faszerowanie się i walka o ciąże,ale czego się nie zrobi dla pięknych dwóch kreseczek ;)


http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
13-04-2011 18:12
[     ]
     
To nie pozostaje nic innego jak mocno trzymaj za Ciebie kciuki :) I oby jak najszybciej

pojawiły się te wymarzone dwie kreseczki :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
mag_p  
13-04-2011 18:15
[     ]
     
To nie pozostaje nic innego jak mocno trzymaj za Ciebie kciuki :) I oby jak najszybciej

pojawiły się te wymarzone dwie kreseczki :) 
***************************
Moje Skarby - Weroniczka (*+30.08.2007r. 27tc) i Dawidek (*+08.05.2010r. 12tc) oraz Ewunia ur.2008 i Gabrynia ur.2011


Re: Kiedy następna ciąża???
Dodis  
13-04-2011 18:50
[     ]
     
Ja również życzę mocnych czerwonych kreseczek. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod

sercem 29tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
14-04-2011 21:23
[     ]
     
Witam mamusie,no i niestety ;( diagnoza potwierdzona 16dc i nic

się nie dzieje(pęcherzyki nie rosną) czekamy na nastepna @ i od 5dnia znowu clostilbegyt i

monitorowanie...;( mam nadzieję,że nie potrwa to tak długo jak z Juleczką(9m-cy brania clo

monitorowania i walki o ciążę).


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
17-05-2011 16:11
[     ]
     
Witajcie kochane mamusie,proszę o rady z waszym

doświadczeniem,mianowicie u mnie to już drugi cykl wywołany duphastonem w tym cyklu brałam

od 5dnia przez 5 dni Clostilbegyt licząc w necie w kalendarzykach mam teraz dni płodne

wykorzystujemy to z mężem ,ale tak się boję,że nic z tego nie będzie,że znowu będę walczyć z

tymi tabl.i moją owulacją...;( czy któraś z Was brała te tabl.Clo na owulkę?ile to u Was

trwało,z moją Julcią po Clo zaszłam dopiero po 9m-cach nie chcem teraz tak długo czekać bo

tak bardzo pragnę mieć dzidzie przy sobie.Pozdrawiam kochane i liczę na wasze wsparcie i

wypowiedzi.



Href="http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detai

l


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
TyszAnka  
17-05-2011 16:42
[     ]
     
Ja brałam Clo przed zajściem w ciążę z Miłoszkiem.
W kwietniu 2009 r.,wzięłam pierwszy

raz Clo w piątym dniu cyklu przez pięć dni.W maju już nie wzięłam bo byłam w ciąży. Nie wiem

dlaczego tak szybko zaszłam po Clo.
A w zeszłym roku jak dali mi w pracy wypowiedzenie,

to brałam Clo przez trzy cykle, ale nie zaszłam w ciążę :(
Nie wiem od czego to

zależy??? 
Ania mama Aniołka Miłoszka *+02.01.2010r, oraz Sebastiana 11 lat i Przemka 9 lat...oraz wyczekiwanego synka Olafka ur.03.11.2011 godz 10:35
http://www.youtube.com/watch?v=uuskbA5Qx

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
17-05-2011 16:50
[     ]
     
Tyszanka,czy w obecną ciążę zaszłaś po Clo?miałaś problemy z

owulacją? Życzę Wam dużo zdrówka i powodzenia ;)



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
08-06-2011 19:13
[     ]
     
Witajcie mamusie widzę,że temat ucichł....;(
U mnie bez zmian

czyli tamten cykl z clo i nic...;(
Ale w tym miesiącu się cieszę bo dostałam już @

naturalnie bez żadnych tabl.(duphastonu)i znowu clo na owulke mam cichą nadzieję,że tym

razem się uda tym bardziej ,że dostałam naturalnie w czasie bez żadnych opóznień,co u Was

mamusie jak z waszymi staraniami?pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i wysyłam tysiące

światełek dla naszych Aniołków ((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Dodis  
08-06-2011 20:32
[     ]
     
Niech te wakacje zaowocują fasolką w brzuszku. Może jakiś urlopik z mężem. Mama Natalki

ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 37tc 
D.Czekaj

Re: Kiedy następna ciąża???
MamaSebnisia  
08-06-2011 21:42
[     ]
     
U mnie nadal nici i smutek na sercu bo tak bardzo pragnę dzidzie

że szok:((
Dostałam krwawienie w 23 dniu cyklu ale na drugi dzien przemienilo sie w @

:((( 
http://maksymiliannarloch.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
&lt;A Href="<A Href="     
U

nas też nadal cisza, ale odpuszczamy. W lipu jedziemy nad morze jak wrócimy będziemy dalej

walczyć, a teraz kompletny luz. 
05.01.2011- Amelka[*] 33tc
http://amelkabieleckaclapka.pamietajmy.com.pl
Wiktorek 11.07.2012r 2620g i 57cm :D
Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
09-06-2011 16:50
[     ]
     
Witajcie mamusie,cieszę się,że się odzywacie i dzielicie Waszymi

rozterkami,pomysłami na dalsze życie i starania.Dodis:wybieramy się z mężem na urlop dopiero

niestety w sierpniu do Świnoujścia,ale mam wielką nadzieję,że urlop będzie już z fasolką,a

jeśli nie?to na pewno nie odpuścimy bardzo bym chciała wiem,że to banalne bo każda z nas

tutaj bardzo by chciała!!!czego życzę sobie i Wam wszystkim. Mamusie piszcie co u Was co

mówią Wasi lekarze,każda z Nas ma inną historię i przypadłości,które czasami można

porównywać do swoich.Pozdrawiam wszystkich, a Tobie Dodis szczęśliwego rozwiązania i duuuużo

zdrówka dla maleństwa i Ciebie!!!!

Tysiące światełek dla Naszych Aniołków

(*)(*)(*)(*)(*)(*) Tęsknię córeczko ;(


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
20-06-2011 14:49
[     ]
     
Witam mamusie :)
No ja już ten cykl po monitoringu i tabl.Clo

był jeden piękny pęcherzyk,dziś byłam ostatni raz w tym cyklu i lekarz oznajmił,że już po

owulacji i teraz czekamy na efekt....hmmm mam taką cichą malutką nadzieję,że tym razem się

już uda...
A jak u Was???Pozdrawiam wszystkie mamusie i wysyłam tysiące światełek dla

naszych Aniołeczków (*)(*)(*)(*)(*)(*)



Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail


Href="http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detai

l
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
30-06-2011 14:28
[     ]
     
Witam Was kochane mamusie!!!
Ja już wariuje i rozmyślam,3lipca

powinnam dostać @ mam taką mała nadzieję,ale wątpię,że się uda od wczoraj boli mnie

podbrzusze jak na @,choć czytałąm ,że taki objaw może też być przy ciąży.Niewiem już co

myśleć nie chcę się nastawiać ,ale tylko tak się mówi wiadomo,że zawsze jest ta nadzieja,a

potem rozczarowanie i płacz (tak to jest w moim przypadku).Nie chcę na razie robić testu

czekam chyba do tego 3.07. jak się nie pojawi to na pewno nie wytrzymam.(nie pamiętam już

jak to było przy Julci te pierwsze dni przed testem?)jak to u Was było?czy jednak ten ból

nie musi świadczyć o zbliżającej się @.
Moja kruszyneczka skończyła by dziś pół roczku ;(

właśnie idę do niej zapalić lampkę i pomodlić się o pomoc od niej w tych trudnych chwilach

bez niej ;(

Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail


Href="http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://ryszarddruzynski.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detai

l
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
sarra2008  
30-06-2011 20:18
[     ]
     
wiataj Juleczkoija nie wiem czy dużo Ci pomogę..ale ja 3l temu straciłam córke i potem

byłam 3l na antykoncepcji(poprostu bałam się zajśc w ciąże bałam sie ze to sie wszystko

powtórzy może potzrebny był nam ten czs załoby itd).25lutego pozbyłam sie antykoncepcji..I

równe 3m-ce po tym zaszłam w ciąze..A otóz powinnam dostac okres teraz 22

czerwca--cisza..wariowałam nakupiłam aż 5 testów.robiłam test 23czerw,wyszedł

negatywnie,nastepny 24czerc.negatywnie..25czerwc,zrobiłam aż dwa testy gdyż pojawiła sie ta

2 kreseczka blada,drugi pokazał to samo.a dzien wczesniej przed tymi testami okropnie bolal

mnie lewy jajnik całe podbrzusze myślałam ze to @..ale na 2 dzien bóle minely...I juz byłam

pewna ze to ciąza.W tamtej ciąży miałam tak samo tyle że ból prawego jajnika.To jest mylące

właśnie bo równie dobrze może to byc na okres a równie dobrze oznaka ciąży..Mam nadzieje że

u Ciebie tez będzie oznaczało ciąże.ja dopiero zaczęłam 5tc więc boje sie strasznie by

wszystko tym razem się poukładało..Zycze wszystkiego dobrego oby marzenie się Twoje spełniło

daj znac pozdrawiam

ur.zm.Dominiczka 40tc (*) 
sarra2008

Re: Kiedy następna ciąża???
Bruce  
30-06-2011 20:28
[     ]
     
ja podobnie, dwie ciaze poprzedzaly za kazdym razem bole jak na okres z tym ,ze przed moim

faktycznym okresem nigdy wczesniej nie mialam boli (teraz mam)....zycze powodzenia :) 


Re: Kiedy następna ciąża???
mali2  
30-06-2011 20:32
[     ]
     
A moze

beta-HCG z krwi? Bedziesz miała pewny wynik? 


Re: Kiedy następna ciąża???
sarra2008  
04-07-2011 14:12
[     ]
     
witaj JuleczkaiJa i co tam?w porzadku?czekamy na wieści..trzymam kciuki oby się

udało.pozdrawiam

Dominiczka +04.05.2008 (*) 
sarra2008

Re: Kiedy następna ciąża???
Kamgata  
04-07-2011 16:54
[     ]
     
Ja zaszłam po stracie coreczki w nastepna ciaze jakies 3 miesc

:) 
Mama Aniołka Oliwki */+ 24.11.2010 i Mama Ziemskiej Coreczki Asi ur 10-12-11

Odeszłaś tak cicho,że nie słyszał nikt
Zgasłaś za szybko,by oswoić nas z tym
Miłośc nam Ciebie zabrała,lecz żalu zabrać nie chciała


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
05-07-2011 14:41
[     ]
     
Witam mamusie!!!
A więc...równiusieńko 3.07 co do dnia dostałam

@ więc już wiem co oznaczały te bóle teraz będę czekać na brak bólu przed @ to będzie

nadzieja równe 3dni przed zaczął boleć mnie brzuch całe 3dni bez przerwy więc nic z tego

kolejny miesiąc rozczarowania i płaczu ;((( taką miałam nadzieję .A nadzieja matką

głupich.Dziękuję Wam,że jesteście wiem ,że się powtarzam ale bardzo dziękuję bo kto inny

zrozumie jak nie Wy...pozdrawiam 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
sarra2008  
05-07-2011 20:54
[     ]
     
Witaj,nie załamuj się nie płacz..nadzieję trzeba miec zawsze.napewno się uda.organizm tez

potrzebuje czasu by sie zregenerowac i ustabilizowac.Ale widzisz juz cykl Ci się normuje

więc wszystko na dobrej drodze :)) musi byc dobrze i musisz w to wierzyc.Napewno się

uda.powodzenia i wszystkiego dobrego trzymam kciuki o kolejny m-c :)) 
sarra2008

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
06-07-2011 12:06
[     ]
     
Juleczka - mocno przytulam
odpuśc sobie troszke kochana bo sie zameczysz
zobaczysz

jeszcze bediesz miała swoją dzidzię :) 


Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
06-07-2011 21:46
[     ]
     
Łatwo powiedzieć ODPUŚć ;( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
sarra2008  
07-07-2011 18:06
[     ]
     
a

ja mysle byś walczyła i wierzyła..swoje już wycierpiałyśmy też więc musi w końcu dla Nas tez

zaświecic słonce...Musi się udac...mnie się udało teraz strach by wszystko sie powiodło

dobrze..Zycze dużo siły wytrwałości ..nie zniechęcaj sie i nie poddawaj trzymam kciuki za

Was :) pozdrawiam 
sarra2008

Re: Kiedy następna ciąża???
Ana  
24-07-2011 23:48
[     ]
     
Zaszłam

w ciążę dokładnie w 6 miesięcy od dnia porodu mojej córeczki. Myślę, że w tamtym momencie

właśnie nadzieja, że urodzę jeszcze dzieciątko uratowała mnie z rozpaczy. Miałam od tej pory

powód, żeby o siebie dbać. I urodziłam zdrowego synka! Ta ciąża była jednak zupełnie inna,

była nieustannym strachem i usilnym nie myśleniem o przyszłości. Dzisiaj mój synek ma prawie

dwa latka. Radość jaką czuję jest niezależna od bólu, który towarzyszy mi codziennie. Niech

strach nie odbierze wam szansy na wielkie szczęście.
Chciałabym dodać otuchy i sił

wszystkim poranionym mamom. 
Ana

Re: Kiedy następna ciąża???
migotka  
08-07-2011 10:47
[     ]
     
nie, wcale nie jest łatwo powiedziec, bo sama tez sie zmagam z tematem, ale wiem, ze musze

sobie odpuscic bo inaczej w tym stresie i nakreceniu moge sie starac latami i nic - dlatego

trzeba w sobie znaleźc siłe, zeby nad tym galopem w głowie zapanowac - i wierz mi, nie ejst

łatwo.... 


Re: Kiedy następna ciąża???
jagodaslazak  
08-07-2011 12:54
[     ]
     
Msz racje nie da sie nie myslec sama sie przekonalam pamietam jak

zaszlam w ciaze z moim Aniolkiem staralismy sie i nic az tu nagle jak okazalo sie ze musze

brac antybiotyki i powiedzialam sobie ze tym razem nie uda sie przez leki okazalo sie ze

jestem w ciazy. Przyjdzie czas kiedy sama stwierdzisz ze na sile sie nic nie da i zadne

slowa nic nie zmienia to nasze umysly musza to zrozumiec. 
Mama Aniołka Nikoli ur.20.04.2011 zm.21.04.2011

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
27-07-2011 22:02
[     ]
     
U mnie chyba znowu nic czuję już na 6dni spodziewanej @ bóle

podbrzusza i jestem załamana teraz w niedzielę wyjezdam na urlop ,ale to nie te dni pojadę

tam z @ i wcale nie chce mi sie jechac!!! a jak u was mamusie?


Href="http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail"

target="_blank">http://juliabozenatumidajewicz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&

a=Detail
 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
04-11-2011 11:53
[     ]
     
Hej dziewczyny,długo mnie nie było i nie zaglądałam tu do

Was,której z Was się udało,która z Was dalej walczy o następną ciążę...ja nadal walczę i nie

wiem co o tym myśleć kochane proszę o waszą opinie....mianowicie- ostatnią @ miałam

31września a zaznaczę,że @ dostawałam co do dnia i co do godziny od czasu porodu więc

wyliczam,że powinna @ przyjść 31pazniernika dziś mamy 4 list.czyli 5dni podbrzusze mnie

pobolewa i przestaje cały czas latam do wc sprawdzać czy @przyszła bo czuję wilgotność w

majtkach.Zrobiłam też wczoraj wieczorem test i jest gruba okropna krecha ale jedna dziś rano

na niego spojrzałam i tak jakby przebijała druga nie wiem już co o tym myśleć czy się

nastawiać czy nie? popoł.kupię jeszcze jeden test i go powtórzę bo pamietam jak była z Julą

codziennie to mocniejsza krecha była a na pierwszym też słabiutka...co sądzicie dziewczynki

pomóżcie swoimi opiniami.Boże jak bym chciała zeby to się jednak wydarzyło i żeby zobaczyć

tą drugą kreseczke.Ale co z tym podbrzuszem nie moge sobie przypomnieć czy z Julą też tak

mnie bolało ogólnie żadnych objawów jak to niektóre dziewczyny mówią w poprzedniej ciąży też

nie miałam żadnych objawów przez 1trymestr takze wogole sie nie spodziewalam napiszcie

kochane bardzo mi zalezy.Pozdrawiam Was.


Jaśniutkie światełka dla naszych

Aniołeczków (*)(*)(*)
Jula ur/zm 30.12.2010. 37tc 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
04-11-2011 14:28
[     ]
     
Dziewczyny proszę napiszcie cokolwiek z własnego doświadczenia co

o tym sądzicie cioooo??? :( 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Joannap  
04-11-2011 15:21
[     ]
     
Wiesz tak na dobrą sprawę to testu ciążowego nie powinno się odczytywać po dłuższym czasie.


Z drugiej strony pamiętam jak było u mnie z Patusią. Zaraz po zrobieniu testu była tylko

jedna gruba krecha a ta druga pojawiła się po jakimś czasie i była bardzo słabiutka. Test

powtórzyłam po 2 dniach i wtedy już ta druga była wyraźniejsza. Ciąże ostatecznie

potwierdziło badanie krwi.
Także uzbrój się w cierpliwość (choć wiem jakie to trudne) i

za dzień lub dwa powtórz test.
Co do objawów - to zarówno z Lilianką jak i Patuchą byłam

przekonana, że okres lada chwila się pojawi bo czułam się tak jakbym miała go zaraz

dostać.
Trzymam kciuki!!! 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Kiedy następna ciąża???
Mimbla7  
04-11-2011 19:48
[     ]
     
Pobolewanie w podbrzuszu jak najbardziej może być. Ja w obu ciążach miałam tak, jakbym

zaraz miała mieć okres. Zrób jeszcze jeden test, tyle że odczytywanie po kilku godzinach nie

ma zbytnio sensu, ważne jest to co na początku. Zyczę powodzenia i daj znać! 
Mimbla7

Re: Kiedy następna ciąża???
Juleczkai Ja  
06-11-2011 14:29
[     ]
     
Hej dziewczyny,powtórzyłam wczoraj wieczorem test i nie wiem co

dalej o tym myśleć na początku jak pisała dziewczyna wyżej test pokazał 1kreske a dziś rano

znów jak na niego patrzę to przebija delikatnie druga kreska....@ nadal nie mam to juz

tydzień po terminie ból podbrzusza nadal jest jak na okres w środę dopiero przyjmuje mój

lekarz gin i jak do środy nie dostanę to do niego polece co sie dzieje testy negatywne a @

nie ma ??? co Wy o tym myślicie?powtórzyć jeszcze raz test? 
JuleczkaiJa

Re: Kiedy następna ciąża???
Joannap  
06-11-2011 20:18
[     ]
     
a

może zbadaj jutro betę...wynik powinien być w tym samym dniu... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Kiedy następna ciąża???
mmbb  
07-12-2011 17:13
[     ]
     
Mnie na początku też wychodziły negatywne testy, później dopiero delikatna druga kreseczka więc wszystko możliwe że jest ciąża tylko jeszcze bardzo wczesna i test jej nie wykrywa na razie. Zyczę powodzenia:) 
"z miłości zrodzony, miłością pozostaniesz"

Re: Kiedy następna ciąża???
Gosspel  
08-12-2011 00:49
[     ]
     
Jak tam ?? 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora