dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Mam dzisiaj doła...
Smutasek  
21-07-2008 14:43
[     ]
     
Mam

dzisiaj doła... Gdyby wszystko poszło tak jak sobie planowaliśmy to byłabym teraz w drugim

miesiącu ciąży i pomimo tego, że byłoby pewnie ciężko, to było by bliżej (może bo to nic nie

wiadomo) do spełnienia marzeń. A tak to ciągle coś, cały czas mi coś dolega. Jak ze strony

ginekologicznej wszystko ok (chociaż też do końca jeszcze nie wiadomo, bo czekam jeszcze na

wynik toxoplazmozy i cytomegali) to się co innego przyplątało z innej strony. A ja po prostu

nie mogę! Tak bardzo bym chciała mieć dziecko. Jeszcze niedawno się głęboko zastanawiałam

nad tym czy faktycznie chce, ale teraz już wiem. Przed wczoraj przebierałam ciuszki dla

dzidzi bo część była pożyczycznona i trzeba było oddać... Boże! Masakra jakaś! Niedługo

chyba zwariuję! Nigdy z tych moich planów nic nie wychodzi, nigdy! 
Ola mama Zuzi Aniołka

Re: Mam dzisiaj doła...
kasia-m  
21-07-2008 14:53
[     ]
     
Wiem

jak Ci ciężko...dlatego przytulam Cię tak bardzo mocno...


Wiem również, że nie

będzie łatwo ale powinnaś spróbować myśleć pozytywnie. Musisz uwierzyć, że się uda.Bo się

uda:)
Zmień punkt widzenia.To będzie dobry początek...!


"Kto nie ma

odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki....."

Niech ten cytat będzie dla

Ciebie czymś co sprawi, że się nie poddasz, że będziesz wstawać rano z nieśmiałym uśmiechem

na twarzy chcąc walczyć o swe marzenia.Tego Ci życzę... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Mam dzisiaj doła...
Smutasek  
21-07-2008 15:01
[     ]
     
Nie potrafię myśleć już pozytywnie - za co się nie zabiorę to wszystko się wali. Jedyne co

mi się udało to wychodować jednego marnego kwiatka, który i tak chyba przeżył nie dzięki

mnie, tylko przez to, że był silny. Ale ten kwiatek daje mi chociaż odrobinę nadzieji... W

każdym razie... Kurde... Mogę sobie pomarzyć o dzieciątku w przyszłym roku... Czas ucieka, a

ja nie chcę rodzić dziecka latem, za wszystko podobne do poprzedniej ciąży by to było. Boże,

siedzę i rycze cały dzień dzisiaj! 
Ola mama Zuzi Aniołka

Re: Mam dzisiaj doła...
kasia-m  
21-07-2008 15:13
[     ]
     
Jednak

coś Ci się udało.Kwiatek rośnie...:)
I może nie dzięki temu, że jest silny tylko dzięki

Tobie, bo o niego dbasz... Dużo wiary Ci życzę...

Ja jestem w ciąży w tym samym

czasie i jakoś sobie radzę.Nie jest lekko, ale bardzo się staram.Uważam, że należy walczyć o

szczęście...


Ściskam Cię... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Mam dzisiaj doła...
alikro  
21-07-2008 17:38
[     ]
     
wiesz

mi tez sie nic ostatnio nie udaje, do czego sie nie doktne to sie wali. boje sie tego bo za

4 mc biore slub i boje sie ze i w ten dziec cos sie stanie. ja staram sie juz myslec

pozytywnie bo chce zajsci w ciaze a moj stres we wszystkim przeszkadza. trzymaj sie 
mama Dawidka ur 09.01.08 zm 10.01.08 http://dawidekmlynikkrol.pamietajmy.com.pl/index.php

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora