dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
mama milenki  
10-04-2008 11:58
[     ]
     
Ja glupia nie wytrzymalam i pochwalilam sie ze bedzie dzidzia.i

co?Zamiast gratulacji uslyszalam: Czy wy jestescie normalni?Czemu tak szybko?Minelo 6 ms dla

nich to za szybko!Kobieta ktorej zawsze ufalam powiedziala ze powinnismy poczekac 3 lata.3

lata!!!!Za 3 lata to bylabym takim dziwadlem ze niktby ze mna nie gadal!No i to haslo : Oby

nie bylo powtorki!Czemu tak bez badan?Nie zrobilam badan bo uwazam ze lekarze mi nie

pomoga.nie wiedza nawet czemu mala w piatek byla zdrowa a w niedziele martwa!!!!Zamiast

dodac mi otuchy to mnie dobili!Zla jestem na siebie ze nie potrafie powiedziec im ODCZEPCIE

SIE!!!!!!!!!MOJE ZYCIE,MOJE DZIECKO,MOJ PROBLEM!nie wiem juz czy ja wedlug nich nie

powiinnam miec juz dzieci?nie mam do tego prawa? 
zuza

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia-m  
10-04-2008 12:11
[     ]
     
Mamo Milenki masz prawo do bycia ziemską mamuśką i takową

zostaniesz!!!!
Nie przejmuj się słowami innych, sami nie wiedzą jak bardzo Cię

krzywdzą.
Chcę wierzyć, że słowa jakie padły z ich ust były z troski byś nie musiała

nigdy przeżywać tego, co przeżyłaś...
Dziwne dla mnie troszkę, że kazali czekać ci aż

trzy lata....
po pół roku spokojnie mogłaś zacząć się starać.
Ja "przez

przypadek" zaszłam w ciążę po trzech miesiącach od straty

księżniczki....

Trzymaj się kochana, głowa do góry.
Słuchaj tylko własnego

serca.... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)

Ostatnio zmieniony 10-04-2008 12:12 przez kasia-m

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia-m  
10-04-2008 12:13
[     ]
     
No

i serdecznie gratuluję:):) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
test89  
10-04-2008 13:06
[     ]
     
gratuluje ci dzidziusia nie martw sie bedzie wszystko wporzadku i nie sluchaj ludzi ktorzy

gadaja glupoty oni nie przezyli tego co my i nie wiedza o czym mowia powodzenia i trzymam

kciuki za was
Aniolowa mama sylwia(*)

Julia22.03.2007
juliabarbaragoszcz.pamietajmy.com.pl 
sylwia k-g
http://juliabarbaragoszcz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail


Do mamy Milenki
Agik  
10-04-2008 13:22
[     ]
     
Nie przejmuj się tym,

co gadają ludzie. Wiem, że łatwo powiedzieć, gorzej wykonać. Ja zaszłam w ciążę po 3

miesiącach od urodzenia córki chorej na bezmózgowie i brak kości czaszki. Wszyscy sądzili,

że to wpadka. A tak nie było. Jestem chora na niedoczynność tarczycy,Hashimoto (organizm sam

niszczy tarczycę), będę na lekach do końca życia. Mimo to, po konsultacji z endokrynologiem,

zaszłam dość szybko w ciążę. Córka urodziła się cała i zdrowa.
Ludzie czasami gadają, co

im ślina na język przyniesie. Sama nasłuchałam sie od rodziny...
Życzę Ci dużo sił i

wytrwałości. A gadanie ludzi puść koło ucha, niech jednym wpadnie, a drugim wyleci. 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.

Ostatnio zmieniony 10-04-2008 13:23 przez Agik

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
basia 30 babelek  
10-04-2008 13:49
[     ]
     
Mamo Milenki ty sie nie przejmoj ludzmi,sluchaj twojego sumienia to

twoje zycie i ty decydujesz o nim.Ja jestem po twojej stronie i zycze ci ,aby dzidzia byla

zdrowa i przyszla na swiat ,bo ty jestes i bedziesz bardzo dobra mamusia. 
Baśka

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
mama milenki  
10-04-2008 14:18
[     ]
     
Dzieki dziewczyny!podnioslyscie mnie na duchu. 
zuza

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
Ligeia  
10-04-2008 14:28
[     ]
     
Zuziu, tak to jest, że innym często wydaje się, że wiedzą lepiej.A od drugiego człowieka

generalnie oczekujemy tylko tego, aby był. Nie chcemy słuchać tych "złotych rad"

jak to powinnyśmy czekać 3 lata. A dlaczego nie 10 lat? Ile ludzi tyle opinii. Przecież z

medycznego punktu widzenia zajść w ciążę można już po 3 miesiącach. Jesli przedłużamy ten

okres, to tylko kwestia przeżywania żałoby, nasze własne obawy, czy jakieś inne powody

medyczne.
Trzymaj się dzielnie, ukochaj Dzidziusia w brzuszku, serdecznie Was ściskam 
Natalia, mama ukochanych dzieciątek: Mai 16.02.2003, Antosia Aniołka 20.02.2008(17tc) i Jakuba pod sercem; http://antosjanocha.pamietajmy.com.pl

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewa41  
10-04-2008 14:35
[     ]
     
Mamo

Milenki przede wszystkim gratulacje!!!Ja tez jestem mamą,która zaszła po 3 m-cach w ciążę i

urodziłam piekną,zdrową i mądrą córeczkę,która w tym roku skończyła 18 lat.Warto

było!!!życzę Tobie przyjaznych,życzliwych ludzi,głupimi się nie przejmuj,tak samo jak Ty

przezywałam każdą złą opinię,ale nie warto.Pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki<*> Agaty i

Kuby. 


Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
gabi  
10-04-2008 15:38
[     ]
     
jak

byłam z córeczką w ciąży to lekarz powiedział mi żebym na drugie dziecko się nie decydowała

,ponieważ mam chore serce i mogę tego nie wytrzymać,ale po stracie mojej kruszynki bardzo

chciałam mieć dziecko i nie obchodziło mnie co się ze mną stanie ,bałam się tylko żeby

dziecko było zdrowe,pocieszałam się tym że
córcia nie miała żadnych wad i gdyby nie

czekali ...,nie czekałam pól czy rok ,chociaż chciałam jak najszybciej,czekałam 2 lata ,ale

mam dla kogo żyć i to jest dla mnie najważniejsze,tylko drugim razem zapłaciłam za cesarkę i

zrobiono mi ją 2 tygodnie przed terminem.Tego nie da się zaplanować tak jak byśmy chcieli

,to BÓG wyznacza czas,
Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie i maluszka,a wszystko będzie

dobrze zobaczysz-pozdrawiam 
edyta mama Gabrysi[41tc.+*22.02.05] Sebusia i Szymusia http://gabrysias.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
mama Aniołka Huberta  
10-04-2008 18:22
[     ]
     
niektórzy jak widać na załączonym obrazku są puści

i ograniczeni, jak można Ci mówić takie durne rzeczy po tym co przeszłaś? nie przejmuj się,

wierz w to że będzie dobrze i niedługo przytulisz swą małeńką kruszynkę. Życzę Ci z mojego

całego serca! 
Ewa mama Aniołka Huberta

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
E+Am  
10-04-2008 21:00
[     ]
     
Wiesz co

jak ja zaszłam w ciążę 7 mieś po stracie Amelii to najbliższa mi osoba powiedziała

"nawet sie nie zbadaliście!!! tak jak szympansy sie zachowujecie" Szkoda że nie

powiedziała że parzymy się jak króliki! Strasznie mnie to zabolało a teraz ta osoba bawi

się z moim Arturkiem i jest on oczkiem w jej głowie także ludzie chyba nie myślą co mówią i

mają w nosie że my wiemy co robimy. No cóż trzeba ich jakoś przeżyć te głupie gadanie ludzi

którzy nigdy (i całe szczęście) nie strcili dziecka a uważają się za najmądrzejszych na

świecie bo są np starsi i wiedzą lepiej co czujemy. Ciesz się ciążą bo to stan naprawdę

przepiękny i nie warto sobie psuć humoru głupotami. Pozdrowienia od mamy która mimo wielu

przykrości które usłyszała i tak zrobiła swoje i teraz jest najszczęśliwszą zimską mamą na

świecie! 
TESKNIE

Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka  
11-04-2008 23:59
[     ]
     
co za ludzie!!!!!!!!!!!!
jaka ja jestem

zla!!!!!!!!!!!
jak oni mogli ci powiedziec takie cos.nie rozumiem takich osob oni nie aja

uczuc nie wiedza jak kobieta cierpi i jak bardzo i szybko chce ukoic troche ten

bol.
kochana trzymam kciuki i dobrze zrobilas bedzie wszysko ok.pozdrawiam
mama

Błażejka(*11.02.2008)(*)(*)(*) 


Re: mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!
igaga  
13-04-2008 13:48
[     ]
     
U nas było bardzo podobnie..tyle że znając mój charakter nikt nie odważył się powiedzieć mi

tego wprost. Zrobiłam to jeszcze szybciej..chciałam żeby to się stało jak najszybciej..stało

się po 3 miesiącach. I już maluch jest z nami:) i dopiero teraz wszyscy mówią że dobrze że

tak szybko. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora