dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

urodziłam!!
igaga  
21-03-2008 11:02
[     ]
     
16,03 po 15 minutach urodziłam zdrowego synka:)Co prawda termin miałam na koniec marcas ale po owocnych staraniach:) udało sie wyprosić synka by przyszedł wcześniej. W szpitalu lekarze zrobili mu wszelkie możliwe badania i ostatecznie zgodnie stwierdzili że maluch jest w 100%zdrowy choć dla pełnego bezpieczeństwa pozostaje pod ich co miesięczną kontrolą. Co się zmieniło w nas??kochaliśmy bardzo Kruszyne, ale go kochamy dwa razy mocniej za nią i za niego..Jeszcze tylko zapominam się zupełnie nieświadomie i czasem mówie do niego jakby był dziewczynką albo nawet nazywam go imieniem Kruszyny...Jestem najszczęśliwsza na świecie i decyzje o możliwie najsybszym zajściu w ciąże po stracie uważam za najlepszą w obilczu starty maleństwa. 


Re: urodziłam!!
edzia26  
21-03-2008 11:18
[     ]
     
GRATULACJE!!! To wam zajączek niespodziankę zrobił. Super że wasz maluszek jest już z Wami i tak już musi być na zawsze.
Życzę zdrowych , spokojnych i wesołych świąt. 
Mama Natalki,Kingusi i aniołka Kacperka http://kacperektarczewski.pamietajmy.com.pl/ http://nasza-klasa.pl/profil

Re: urodziłam!!
grzegorzasia  
21-03-2008 14:48
[     ]
     
Serdeczne gratulacje.
Życzymy spokojnych Świąt, duuużo zdrówka, oraz by Synek rósł zdrowo. 
Grzegorz&Asia-rodzice Kacperka,który zasnął tak nagle +*21.01.2008 i Albercika(ur. 14.01.2009).
http://kacperekserejuk.pamietajmy.com.pl/

Re: urodziłam!!
kasiadorsz  
21-03-2008 15:33
[     ]
     
Na wstępie serdecznie gratuluje. Powiedz mi jak szybko zaczeliscie starania o kolejnego bobasa ? Ja swojego straciłam 7tyg temu zmarł po urodzeniu (40tc) miał wadę serduszka :()
Czemu stracilaś pierwszą kruszynkę ? 
31.01.08 [*]Wojtuś[*]Łzy są kroplami krwi duszy http://wojtusdorsz.pamietajmy.com.pl/

Re: urodziłam!!
igaga  
22-03-2008 20:16
[     ]
     
Od dnia

śmierci Kruszyny zajście w ciąże było dla mnie jedynym celem (wiem że głupio to

brzmi)wierzyłam że to bdzie znw Kruszyna - żadne inne dziecko tylko ona.I tym żyłam od

samego początku. Kruszyne straciłam w marcu i mimo natychmiastowych prób w ciąże udało mi

się zajść dopiero w czerwcu..Widocznie dopiero wtey mój organizm był na to gotowy. Bałam się

bardzo całą ciąże..Synek urodził się zdrowiutki a my dalej w trwodze co będzie dalej...Myśle

że ten strach zostanie do końca życia. Nie czuje się upoważniona do radzenia..jednak czuje

że w naszym przypadku była to jedyna słuszna decyzja 


co dalej
Jula  
23-03-2008 10:29
[     ]
     
Witam. mam pytanie czy

miałaś łyżeczkowanie? ja miałam 11 marca a dzieciątko miało 13 tyg. bardzo bym chciała

zajść w ciąże jak najszybciej ale się boję bo miałam łyżeczkowanie. Proszę o odpowiedz .

Jula 
Jula

Re: urodziłam!!
dziunka  
21-03-2008 16:26
[     ]
     
serdecznie gratuluje
ja stracilam swoja coreczke w 26 tygodniu zmarla mi w brzuszku 27 stycznia ;bardzo pragne miec dziecko ale moj maz nie gogzi sie ztym jestem zalamana nie wyobrazam sobie zycia bez malenstwa ;jutro naszej kochhanej Amelci stawiamy pomniczek chodz tyle moge jej dac
Po jakim czasie zaszlas w ciaze i w jakim tyg stracilas swoje malenstwo????

Mama Aniolka 27.01.2008
igaga napisał(a):
> 16,03 po 15 minutach urodziłam zdrowego synka:)Co prawda termin miałam na koniec marcas ale po owocnych staraniach:) udało sie wyprosić synka by przyszedł wcześniej. W szpitalu lekarze zrobili mu wszelkie możliwe badania i ostatecznie zgodnie stwierdzili że maluch jest w 100%zdrowy choć dla pełnego bezpieczeństwa pozostaje pod ich co miesięczną kontrolą. Co się zmieniło w nas??kochaliśmy bardzo Kruszyne, ale go kochamy dwa razy mocniej za nią i za niego..Jeszcze tylko zapominam się zupełnie nieświadomie i czasem mówie do niego jakby był dziewczynką albo nawet nazywam go imieniem Kruszyny...Jestem najszczęśliwsza na świecie i decyzje o możliwie najsybszym zajściu w ciąże po stracie uważam za najlepszą w obilczu starty maleństwa. 
dziunka



Re: urodziłam!!
agata  
21-03-2008 23:41
[     ]
     
Gratuluje! Dbajcie

o maluszka i siebie!Życzę dużo zdrówka całej rodzince! 
(Moja córeńka Zuzia urodzona w 38 tc, Walczyła o życie 17 godz.Śpij spokojnie Aniołku)
http://osierocona-mama.blog.onet.pl/
Każdego dnia dziękuję Bogu za to co mam

Re: urodziłam!!
Agik  
22-03-2008 00:54
[     ]
     
Gratulacje!Dużo zdrówka

oraz radosnych Świąt. 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: urodziłam!! do Dziunki
Janoula  
09-04-2008 19:05
[     ]
     
Moze twoj maz potrzebuje wiecej czasu? Wiesz ja stracilam mojego

Krzysia w 28 tyg... zrobili mi cc... mysl o kolejnym malenstwie gdzies mi sie kolacze po

glowie ale wiem, ze ja nie jestem na to jeszcze gotowa (minelo dopiero 3 m-c)...i moj maz

zawsze pragnal dziecka... teraz tez pragnie, ale jest bardziej stonowany... po prostu sie

boi o mnie i o dziecko... i chce abym byla najwiekszym okazem zdrowia zanim zaczniemy

starania....stad mysli o dobrym odrzywianiu, gimnastyce i wszelkich mozliwych testach

(hahaha...zabral sie za mnie jednym slowem)...

dla mnie przerazajaca jest mysl...ze

jesli za rugim razem bedzie cos nie tak... jesli ponownie zrobi mi cc... to swiat legnie w

gruzach...a szanse beda coraz mniejsze... i ta mysl mnie paralizuje

zupelnie...

Asia
mama Krzysia (*+27.12.2007) 


Re: urodziłam!!
Ewa1977  
22-03-2008 14:13
[     ]
     
Moje

gratulacje.
Życzę Wam spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

Ewa, mama

Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: urodziłam!!
Justa7  
25-03-2008 12:18
[     ]
     
Cudownie! Serdeczne gratulacje,nasze grono ziemskich mam wciąż się powieksza , które swym

szczęściem dają radość i nadzieję mamom aniołkowym!
Mama Mróweczki (+30.10.2006r.) oraz

syneczka w brzuszku :) 
Justa

Re: urodziłam!!
kurczak  
11-04-2008 14:30
[     ]
     
;)

gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Synka wysciskaj i napisz jak sie

miewa!

15 minut??????? tylko pozazdroscic;) 


GRATULACJE!!!
mababo  
11-04-2008 21:29
[     ]
     
ogromne

gratulacje, poprosimy o więcej takich pozytywnych wieści :))

Magda - mama Filipka (*)

i majowej dziewczynki (35tc) 
mababo

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora