dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Ile czekac po carce??
paulina21  
06-09-2007 22:08
[     ]
     
Powiedzcie mi ile mam czekac nim zaczne sie starać o kolejnego dzidziusia,jedni lekarze mowia mi ze około roku inni ze 2 lata,ale słyszałam tez ze nawet,juz po pół roku.Pomozcie mi tak bardzo pragne kolejnej kruszynki po bolesnej stracie Nikolki. 


Re: Ile czekac po carce??
AgaKrol  
07-09-2007 00:18
[     ]
     
Witam Cie! Rowniez w styczniu mailam cesarke, lekarz powiedzial mi " ze za 8 m-cy chce mnie widziec chodzaca w ciazy". Slyszalam jednak ze bezpieczniej jest odczekac ok 2 lat, by wszystko powrocilo do pierwonego stanu... 


Re: Ile czekac po carce??
paulina21  
07-09-2007 13:53
[     ]
     
Witam Cie i powiedz mi ile w koncu czekalas z nastepną ciązą?? 


Re: Ile czekac po carce??
martaimisio  
07-09-2007 22:24
[     ]
     
ja zaszłam w ciążę po 8 miesiącach od cesarki, za 2 tyg. mam termin i Maleńka będzie z nami 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Ile czekac po carce??
AgaKrol  
07-09-2007 22:39
[     ]
     
ja nadal czekam, minelo dopiero pol roku i 2 tygodnie... ale mysle ze odczekam te 1,5---2 lata i pozneij bede oczekiwala na dzidziusia...:) 


Re: Ile czekac po carce??
edi7  
08-09-2007 10:27
[     ]
     
Paulinko,ja już wiem,że chyba jednak lepiej odczekać chociaż rok.Nam udało się zajść w ciążę za pierwszym podejściem w 6 m-cy po cc.Udało się ciążę donosić,ale nie obyło się bez komplikacji,a podcza cięcie usłyszałam,że gdyby nie pęcherz moczowy to macica dawno by się rozleciała.Teraz musze odczekać minimum dwa lata i napewno tak zrobię,zresztą rok już minął:)
Czas szybko leci,zwłaszcza jeśli możesz go poświęcić innym,jakiejś pracy.A za rak będziesz spokojnie się starać:) 
edyta

Re: Ile czekac po carce??
paulina21  
08-09-2007 12:11
[     ]
     
Dziękuje i z calego serca Ci grtulije!!!! 


Re: Ile czekac po carce??
maria  
08-09-2007 22:29
[     ]
     
Ja mialam cesarke rok temu pod koniec wrzesnia. Ginekolog powiedzial, ze po pol roku moge bez obaw zajsc w ciaze. Nawet jakby to sie stalo wczesniej, to nic nie powinno sie dziac. Ale pol roku to takie min., by miec szanse jak kazda kobieta urodzic silami natury, inaczej lekarze wola nie ryzykowac i decyduja sie na cesarke. Z drugiej strony mi od samego poczatku wszystko sie bardzo dobrze i szybko goilo. Osobiscie odczekalam rok i najprawdopodobniej poczekamy jeszcze jeden ale to nie z przyczyn zdrowotnych.
Życze podjecia dobrej decyzji i sil by cierpliwie dotrwac do tego czasu:) 


Re: Ile czekac po carce??
Diana  
09-09-2007 12:30
[     ]
     
A u mnie było tak .....po pierwszej cc czekałam 23 miesiące czyli prawie 2 lata ale nie ze względów zdrowotnych tylko dlatego że tak bylam pochłonięta synkiem kiedy zaszłam w 2 ciąże która miała rozwiązanie 28 maja tego roku też przez cc niestety moja córeczka zasnęła wcześniej we mnie :(
Później miałam wręcz obsesje o myśleniu żeby zajść w ciąże mimo że wiem doskonale ze nie mogę to jakoś podświadomi myślałam ze może jakoś będzie tak że będę w ciąży . MInęło trochę ponad trzy miesiące a ja znalazłam nową pracę czymś się zajęłam żeby nie myśleć choć wiem że to strasznie trudne żeby nie myśleć o dzidziusiu to czas jakoś leci i płynie .
Co do lekarzy to zależy od lekarza i kobiety .
Mi osobiście 2 lekarzy powiedziało żebym dała sobie spokój z kolejnym dzieckiem a następny kazał czekać 8-9 miesięcy i powiedziałze nie powinno być problemu.
Teraz wiem że jednak lepiej poczekać nie patrzę na to już z taką obsesją chce sama poczekać bo faktycznie te miesiączki które mam widzę że nie są takie jak były kiedyś że jeszcze chyba nie wyczyściło się wszystko.
Znam też przypadek gdzie kobieta zaszła w ciąże po cc po 2,5 miesiąca i wszystko skończyło się dobrze tylko zero radości z tego wspaniałego stanu bo musiała zjąć sie maluszkiem którego niedawno urodziła i ciągle sie bała jak skończy się ta ciąża.
Więc osobiście radze poczekać i poprostu zająć się czymś i coś robić choć wiem że to trudne ogromnie trudne kiedy naokoło jest pełno kobiet w ciąży widzi się maluszki i myśli a kiedy ja będę mogła ????

Pozdrawiam wszystkie mamusie te w stanie błogosławionym i te oczekujące na ten stan dużo wytrwałości życzę . 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: Ile czekac po carce??
paulina21  
09-09-2007 14:20
[     ]
     
Dziekuje i mam nadzieje ze sarczy mi tych sił.Osobiscie wolałabym miec jak najszybciej kolejnego maluszka po stracie ukochanej córeczki. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora