dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!
mika2  
28-08-2007 20:44
[     ]
     
Prawdziwa niespodzianka, czekałam na okres, trochę mi się spóźniał, zrobiłam test ale bez przekonania chociaż z małą nadzieją, że może akurat.I udało się jestem w ciąży!!! Z jednej strony nie mogłam uwierzyć,a z drugiej byłam tak szczęśliwa,że mało co się nie popłakałam z tego szczęścia.Byłam już u lekarza wszystko ok, chociaż trochę boli mnie czasami podbrzusze ale biorę leki i staram się nie przemęczać i nie denerwować.Boję się strasznie ale Bóg mi sprawił niespodziankę właśnie teraz chociaż już dużo wcześniej zaczeliśmy się starać o dzieciątko.Cieszę się że przybywa nas w ciąży bo to jest jakaś nadzieja dla wszystkich aniołkowych mam.
mama Zuzi (4 latka) i Maciusia Aniołka(24.06.2006) 

Ostatnio zmieniony 19-04-2008 13:49 przez mika2

Re: Niespodzianka!
kurczak  
28-08-2007 20:53
[     ]
     
hihihi gratuluje!!!!! bravo!!!!
mnie czeka wizyta w czwartek...
jakie bierzesz leki?
G R A T U L U J E!!! 


Re: Niespodzianka!
mama Oliwki  
28-08-2007 21:04
[     ]
     
Gratuluje ciesze sie z Wami dziewczyny przesylajcie fluidki ja tez zaczelam starania zobaczymy co z tego wyjdzie ciesze sie ze was przybywa nadzieja rosnie dla nas starajacych sie;)ze tez przyjdzie taki dzien pelen nadzieji.goraco sciskam 


Re: Niespodzianka!
Soffija  
28-08-2007 21:36
[     ]
     
Bardzo się cieszę :), dbajcie o siebie. 


Re: Niespodzianka!
basia 30 babelek  
28-08-2007 21:43
[     ]
     
gratulacje i wszystkiego naj ,naj 
Baśka

Re: Niespodzianka!
edi7  
28-08-2007 21:45
[     ]
     
Gratuluję!!!Dbaj o siebie i maleństwo:)

Ja mam juz swojego bąbla na ziemi,ale jak Was czytam to chcialabym znowu,ale teraz muszę jeszcze rok odczekać:) 
edyta

Re: Niespodzianka!
Agik  
28-08-2007 22:32
[     ]
     
Gratulacje!!! 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Niespodzianka!
mela79  
28-08-2007 23:16
[     ]
     
Gratulacje! 


Re: Niespodzianka!
ewab  
29-08-2007 08:49
[     ]
     
GRATULACJE!
Witaj w klubie.U mnie 9 tydzień.Oby wszystkim nam wszystko się szczęśliwie ułożyło!
Powodzenia! 
ewab

Re: Niespodzianka!
mika2  
29-08-2007 13:34
[     ]
     
Dzięki dziewczyny mam nadzieję,że uda mi się dotrwać do końca ciąży i urodzić zdrowe dziecko.Biorę oczywiście witaminy, folik (od dawna),magne B6,Buscopan i Luteinę. 


Re: Niespodzianka!
miriam  
29-08-2007 18:50
[     ]
     
gratuluję!!!!!!!!!!coraz więcej nas, fajnie 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Niespodzianka!
małgorzata  
29-08-2007 19:28
[     ]
     
Moje gratulacje!!! Oby jak najwięcej Was było!!! 


Re: Niespodzianka!
mamafilipa  
31-08-2007 20:37
[     ]
     
Gratuluję kolejnej mamusi. 


Re: Niespodzianka!
kurczak  
11-09-2007 14:10
[     ]
     
Jak sie czujesz? 


Re: Niespodzianka!
madziarek55  
01-09-2007 11:19
[     ]
     
Gratuluje!!! 
http://oscardebowski.pamietajmy.com.pl/
http://adasjuniordebowski.pamietajmy.com.pl/


Re: Niespodzianka!
Angel  
01-09-2007 20:32
[     ]
     
Życze Ci aby spełniło się Twoje najskytsze marzenie.Niech ta kruszynka rozwija się w Twoim brzuszku.Gratulacje.
Mama Mateuszka (*23.04.2005)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec215.htm
i Igorka (*16.10.2006) http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec491.htm 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Niespodzianka!
siudka  
01-09-2007 21:12
[     ]
     
Gratulacje! Dbaj o siebie i o maleństwo i życzę zdrowia! 
Agnieszka mama aniołka Agatki i Dorotki (24.07.2007)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec405.htm

Re: Niespodzianka!
DMS  
11-09-2007 12:38
[     ]
     
Moje wielkie gratulacje i głasków moc dla pasażera w brzuszku.
Będzie dobrze, bo musi być i koniec:)
Pozdr., Dorota 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Niespodzianka!
mika2  
12-09-2007 17:11
[     ]
     
Mdłości mijają, lepiej się czuję ale nadal jestem śpiąca.Za dwa tygodnie idę na usg i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam wszystkie mamusie przy "nadzieji" 


Re: Niespodzianka!
mika2  
23-09-2007 19:27
[     ]
     
Wybieram się we wtorek na usg i mam nadzieję,że zobaczymy razem z mężem nasze maleństwo całe i zdrowe.Jak wrócę to napiszę co i jak. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
25-10-2007 21:06
[     ]
     
Byłan na wizycie u lekarza, wszystko dobrze,tylko szybko hemoglobina mi spadła i muszę brać żelazo w tabletkach.Usg narazie w porządku.Nie mogę doczekać się następnego.Oby dalej było wszystko dobrze.To już 15tc. 


Re: Niespodzianka!
lilifee  
26-10-2007 18:20
[     ]
     
Tylko tak dalej. Zycze duzo szczescia i zdrowego dzidziusia :) 
Mama Victori(8) Oliverka(*)i Melani(2 i 7mc.)
http://www.republikadzieci.org/swiatelka/oliverek.htm
oliverdavidpiontek.pamietajmy.com.pl

Re: Niespodzianka! Amniopunkcja
kasieńka  
12-11-2007 13:45
[     ]
     
Przede wszystkim gratuluje odwagi! Mi jej zabrakło. Amniopunkcję miałam robić ok. czerwiec, ale nie zdecydowałam się, bo bardzo się bałam, że może coś się stać mojej dzidzi, albo jeszcze gorzej że coś w niej wykryją. W tej chwili jestem w 35 tygodniu ciąży i nie jestem już tak do końca pewna, czy dobrze zrobiłam, że nie zdecydowałam się na to badanie. Niby wszystko jest ok. z moim skarbeczkiem, ale psychika czasami jest okrutna i zaczynam myśleć czy nie popełniłam błędu. Byłabym w tej chwili pewna na 100 % że wszystko jest ok. a tak ta niepewność zabija mnie powoli! Przy pierwszej ciąży miałam amniopunkcję - wiem jak to wygląda i mój strach był wielki. Ale z drugiej strony czego się nie robi dla dzidzi. Życzę Wam dziewczyny, aby Wasze wyniki były dobre, a maleństwa urodziły się całe i silne! 


Re: Niespodzianka! Amniopunkcja do Kasieńki
mika2  
12-11-2007 21:19
[     ]
     
Witaj! Do ostatniech chwili nie byłam pewna czy mam iść na tą amniopunkcję,ale z drugiej strony chciałam wykorzystać szansę.W sumie nie jestem przygotowana na negatywny wynik i nie wiem co w takiej sytuacji zrobić bo tak bardzo chcę wierzyć,że wszystko będzie dobrze i moje dziecko jest zdrowe.Narazie muszę czekać na wynik.W poprzedniej ciąży byłam przekonana do porodu,że moje maleństwo jest zdrowe i szok był ogromny.Zresztą nie wiem czy byłoby lepiej jakbym wiedziała od samego początku że synek nie ma szans i umrze.
Pozdrawiam
dla Maciusia (***) i wszystkich Aniołków (***) 


Re: Niespodzianka!
kurczak  
26-10-2007 19:39
[     ]
     
powodzenia ;)
dzieje sie wiele w naszych organizmach....
gratuluje ;) niedlugo poczujemy ruchy;)
u mnie 13.5 wg miec. i 14.5 wg usg;) 

Ostatnio zmieniony 26-10-2007 19:41 przez kurczak

Re: Niespodzianka! amniopunkcja
mika2  
05-11-2007 10:55
[     ]
     
Jutro idę na amniopunkcję,jednak się zdecydowałam.Boję się bardzo ale mam nadzieję,że będzie dobrze.Czuję już lekkie ruchy dużo wcześniej niż w poprzedniej ciąży.Zaczął mi się 17 tc.ale już tydzień wcześniej zaczeły się lekkie miziania.Trzymajcie jutro za mnie kciuki i za maleństwo. 


Re: Niespodzianka! amniopunkcja
magda32  
06-11-2007 11:48
[     ]
     
Trzymam bardzo mocno kciuki. Znam ten strach. Za 4 tygodnie czeka mnie to samo. 


Re: Niespodzianka! amniopunkcja
mika2  
06-11-2007 16:01
[     ]
     
Miałam dzisiaj amniopunkcję i drugi raz bym pewnie się nie zdecydowała.Ale jestem już po i teraz czekanie na wynik.Przykre było dla mnie to że przy zabiegu byli studenci a lekarz opowiadał o moim przypadku.Zdenerwowałam się i powiedziałam że sobie nie życzę tyle osób.W końcu wyszło paru studentów ale trochę zostało.Wiem że muszą się uczyć aby zostać lekarzami ale potraktowano mnie jak przypadek medyczny a nie jak matkę po stracie... 


Re: Niespodzianka! amniopunkcja
kurczak  
06-11-2007 20:06
[     ]
     
wiem, ze amniopkunkcja jest straszna... wspolczuje. Jestes dzielna, silna i wszystko bedzie dobrze. Lez teraz pare dni. Czekamy na wyniki ;) beda dobre ;)
co do obecnosci osob trzecich--faktycznie niemilo... i nie wiem czy ja chcialabym ich obecnosci w takim momencie.
Bylas dzielna;) teraz oczekiwanie na wyniki;)
a beda dobre;) buziaki 


Re: Niespodzianka!
mika2  
09-11-2007 14:13
[     ]
     
To czekanie na wynik amniopunkcji mnie wykończy,staram się myśleć pozytywnie ale nie zawsze to się udaje.W przyszłym tygodniu mam wizytę u swojego lekarza i pewnie skieruje mnie na kolejne usg.Co prawda miałam robione usg po amniopunkcji ale to było sprawdzenie czy serduszko dziecka bije.Trzymam kciuki za wszystkie mamy z brzuszkami i mam nadzieję,że będziemy niedługo chodziły z dzieciaczkami w wózkach:) 


Re: Niespodzianka!
Soffija  
12-11-2007 22:32
[     ]
     
Będzie dobrze. Trzymajcie się - Ty i Maleństwo. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
21-11-2007 20:14
[     ]
     
Jeszcze tydzień muszę czekać na wynik z amniopunkcji.Wytrzymałam dwa tygodnie to wytrzymam jeszcze jeden w niepewności.Jak byłam u lekarza ostatnio na wizycie to było wszystko w porządku, tylko muszę dodatkowo przez parę dni brać nospę.Usg mam dopiero za dwa tygodnie, a już bym chciała znowu zobaczyć maleństwo. Na szczęście czuję ruchy coraz wyraźniej, ale jeszcze niezbyt często.
Maluszku rośnij zdrowo bo codziennie się zamartwiam czy wszystko w porządku tam u ciebie. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
26-11-2007 09:11
[     ]
     
Jutro mija trzy tygodnie od amniopunkcji i powinny już być wyniki,nie wiem jak wytrzymam do jutra!Dzisiaj mam urodziny i mam nadzieję,że ten wynik będzie miłym prezentem.Niestety tylko jedno dziecko składało mi życzenia a powinno być dwoje! Ale staram się cieszyć i doceniać,że mam swoją córeczkę przy sobie ale nie zapominam też o Maciusiu.Tylko są takie chwile gdy podwójnie jest przykro i tak bardzo boli...
Maciusiowi <***>
Kruszynko w brzuchu (20tc)obudź się i daj mamie kopniaczka na urodziny :) 


Re: Niespodzianka!
magda32  
26-11-2007 12:11
[     ]
     
Wszystkiego najlepszego i wspanialego prezentu czyli dobrych wynikow! 


Re: Niespodzianka!
Soffija  
26-11-2007 12:39
[     ]
     
Wszystkiego naj naj!!! Super wyników wszystkich badań, pięknego Brzusia, zdrowego Dzidziusia :) 


Re: Niespodzianka!
kurczak  
28-11-2007 00:19
[     ]
     
Trzymam kciuki i wszystkiego nananajlepszego z okazji urodzin ;) spelnienia marzen-wszystko bedzie dobrze. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
28-11-2007 09:51
[     ]
     
Dzięki dziewczyny za życzenia!
Codziennie wydzwaniam w sprawie tych wyników,ale jeszcze ich nie ma.Chyba oszaleję,dlaczego tak długo???Już mineło 3 tygodnie,a wyników jak nie było tak nie ma.A przecież wiadomo,że gdyby coś było nie tak to każdy tydzień jest ważny dla zdiagnozowania i ewentualnego leczenia.
Ale nie chcę dopuszczać takich myśli!Musi być dobrze,musi!Dzisiaj mam wizytę kontrolną i mam nadzieję,że z maleństwem wszystko dobrze.Może ta wizyta mnie trochę uspokoi. 


Re: Niespodzianka!
kasieńka  
28-11-2007 16:35
[     ]
     
Wszystko będzie ok. Wyniki są na pewno w porządku.Dzidzia jest cała i zdrowa. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
03-12-2007 20:54
[     ]
     
Jutro wybieram się na usg to już 21 tc. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku.Denerwuję się bo nie mam jeszcze wyniku z amnipunkcji.Wydzwaniam tam codziennie ale mówią mi,że tak długo to trwa.Ale 4 tyg. to chyba przesada.Robiłam sobie z mężem badanie genetyczne i wyniki mieliśmy maksymalnie po 3 tygodniach.Chyba oszaleję od tego czekania! 


Re: Niespodzianka!
magie  
03-12-2007 21:00
[     ]
     
Cierpliwości.
Tak bardzo się ciesze, że Ty i wiele innych aniołkowych mam oczekujecie dzieciątek.
Sama zaczęłam zastanawiać się nad tym czy nie zacząć starania o kolejnego dzieciaczka.
Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego.
Magie mama oskarka 5 lat
i aniołka Wikusi (*+ 01.04.2007) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: Niespodzianka! usg
mika2  
04-12-2007 16:41
[     ]
     
Jestem już po usg i lekarz obejrzał wszystko dokładnie.Wszystko w porządku,chociaż podczas badania było zwolnienie akcji serca ale lekarz uspokoił mnie że to normalne w tym wieku ciąży.Ale co najadłam się strachu to jeszcze teraz jestem poddenerwowana. Tak jak myślałam będzie chłopak! Nie chciał pokazać twarzyczki i trzymał się za nos ale pokazał co innego :)Waży 358g.
Rośnij zdrowo synku! 


Re: Niespodzianka! usg
kasieńka  
04-12-2007 16:57
[     ]
     
Gratuluje synusia. Będzie dobrze, a twarzyczkę pokaże Ci na następnym usg. Na razie klejnoty maluszka muszą Ci wystarczyć :) . Moja mała też na usg w 20 tyg. nie chciała pokazać twarzyczki. Najważniejsze że masz chłopa całego i zdrowego. Powodzenia. 


Re: Niespodzianka! usg
basia 30 babelek  
04-12-2007 18:44
[     ]
     
Super wiesci ,rosnij mamie maluszku. 
Baśka

Re: Niespodzianka! usg
Soffija  
04-12-2007 20:29
[     ]
     
Masz już imię dla Synka? :) 


Re: Niespodzianka! usg
kurczak  
04-12-2007 23:50
[     ]
     
;);););););)
Gratuluje chllllopcyka ;);););)
Caluski i usciski;)
"kawal" chlllopcyka ;)
Gratuluje ;) 


Re: Niespodzianka! usg
mika2  
05-12-2007 08:46
[     ]
     
Co do imienia to się ciągle zastanawiam.Gdyby miała być dziewczynka dałabym jej na imię Milenka,ale teraz muszę ostro pomyśleć o imieniu dla chłopca.Zastanawiam się nad: Bartosz,Dominik,Michał i to chyba narazie tyle.Może jeszcze coś wymyślę:)
Maciusiowi (***) 


Re: Niespodzianka! usg
aniazuza  
05-12-2007 11:35
[     ]
     
GRATULUJE , BARDZO MOCNO WAS SCISKAM ZYCZE DUZO SIŁ POZYTYWNEJ ENERGII,ZDRÓWECZKA, KAWAŁ SLICZNEGO CHŁOPCZYKA.ALE MASZ FAJNIE. 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Niespodzianka! usg
kasieńka  
05-12-2007 12:25
[     ]
     
Wszystkie imiona są naprawdę ładne. 


Re: Niespodzianka! wynik z amniopunkcji !
mika2  
05-12-2007 13:27
[     ]
     
Odebrałam dzisiaj wynik z amniopunkcji ( w końcu).Określono prawidłowy kariotyp męski.Nie stwierdzono nic złego!!!Warto było czekać tak długo na taką wiadomość.Oby teraz wszystko poszło już "z górki" 


Re: Niespodzianka! wynik z amniopunkcji !
Styś  
05-12-2007 13:29
[     ]
     
Wszystko będzie dobrze. Powodzenia i samych pozytywnych myśli. 


Re: Niespodzianka!
mika2  
12-01-2008 12:47
[     ]
     
Kolejna wizyta za nami.Wszystko dobrze,ale wyniki moczu mam nieciekawe:( Idę w poniedziałek do szpitala na badania tzn.krzywa cukrowa.Ale będę musiała zostać tam przez 3 dni.Niestety szpital nie kojarzy mi się za dobrze.Na salach leżą dziewczyny w ciąży pełne planów i pewności że wszystko zawsze kończy się szczęśliwie(poród).Ale przecież my wiemy,że niczego nie można być pewnym nawet do samego końca.Muszę jakoś przetrwać ten pobyt w szpitalu:) 


Re: Niespodzianka!
mika2  
17-01-2008 13:47
[     ]
     
Wróciłam wreszcie ze szpitala.Bardziej chora się czułam w szpitalu niż jestem:) Ale wyniki mam dobre,maluszek kopie więc wszystko w porządku :)Może tym razem obędzie się nawet bez szwu na szyjce. 


Re: Niespodzianka! będzie chyba cc...
mika2  
25-01-2008 20:47
[     ]
     
Kolejna wizyta za nami. To już przełom 28/29 tygodnia ciąży.Maluszek rośnie i bryka sobie w brzuszku najchętniej wieczorem jak zamierzam iść spać. Lekarz dzisiaj powiedział mi,że kwalifikuję się do cesarki ze względu na pękniętą kiedyś szyjkę.Naturalny poród grozi w tym wypadku krwotokiem. Zastanawiałam się co prawda nad cc ze względu na straszny strach przed naturalnym porodem, no ale to jednak operacja.Ale mam jeszcze trochę czasu żeby oswoić się z tą myślą,że mój synek urodzi się przez cc. 


Re: Niespodzianka! będzie chyba cc...
Styś  
25-01-2008 20:52
[     ]
     
Bąź dobrej myśli i duuuużo zdrówka:) 


Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
mika2  
09-02-2008 11:14
[     ]
     
Jesteśmy po kolejnej wizycie u lekarza i muszę więcej odpoczywać a przez najbliższe dni leżeć.Bo jeżeli nic się nie poprawi to będę musiała pójść do szpitala. Ogólnie czuję się dobrze, tylko czasami trochę brzuch mnie boli ale mam nadzieję,że po regularnym braniu nospy wszystko wróci do normy i szpital nie będzie konieczny.To już 31 tydzień ale muszę jeszcze wytrzymać chociaż do 38 tyg. bo wiadomo że każdy tydzień a nawet dzień dla dziecka w brzuchu mamy jest ważny. 


Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
miriam  
09-02-2008 11:52
[     ]
     
Dbaj o siebie i wytrzymajcie do 38 tygodnia, zostało tak niewiele. Trzymam kciuki. A na kiedy masz termin? 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
mika2  
09-02-2008 17:29
[     ]
     
Termin mam na 15 kwietnia,ale nie wiem na jaki termin planuje lekarz cc.Czy ustali ze mną jakąś datę a jak wcześniej zacznie się akcja porodowa to będzie wcześniej cesarka.Córeczkę urodziłam 3 dni po terminie a synka 10 dni przed, a że mam skłonność do niewydolności szyjki to podejrzewam,że tym razem też zacznie się wcześniej.Ale mam nadzieję,że nie przed 38 tyg. :) 


Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
mika2  
22-02-2008 21:13
[     ]
     
Pomimo brania regularnie nospy brzuch dalej mi twardnieje.Staram się jak najwięcej leżeć i odpoczywać.Ale przy dziecku w domu nie da się leżeć cały dzień i nic nie robić.Najgorsze dla mnie jest zakładanie butów :) Ogromy wyczyn zapiąć kozaki ze sporym już przeciez brzuszkiem.Wczoraj robiłam usg i synek rozwija się prawidłowo,co najważniejsze. 


Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
kurczak  
22-02-2008 22:34
[     ]
     
Dbaj o siebie;) ja jesli juz wychodze z domu- to w polbutach;) pozdrawiam;)
caluski dla brzusia;)
od tygodnia czuje sie inaczej, oslabiona, jak wstaje to od razu musze sie polozyc, to 30 tydzien i 5 dzien-intensywny rozwoj Synka, moze stad to oslabienie? u mnie termin na 29 kwietnia. Czy cesarka-okaze sie, umowilysmy sie z doktor, ze nie przesadzamy nic. Ale czy ja naturalnie dam rade???? 

Ostatnio zmieniony 22-02-2008 22:38 przez kurczak

Re: Niespodzianka! Po kolejnej wizycie
mika2  
08-03-2008 15:42
[     ]
     
Wczoraj byłam na kolejnej wizycie kontrolnej i okazuje się,że wszystko jest w porządku.Nadal niestety mam wynik moczu nieciekawy chociaż biorę cały czas Urinal i Urosept.Co do cesarki to czekamy do terminu (czyli do 15 kwietnia) chyba,że wcześniej zacznie się coś dziać.Zaczynam 35 tydzień!Ale szybko zleciały te tygodnie... 


Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
mika2  
28-03-2008 09:38
[     ]
     
Kończy mi się 37 tydz. w przyszłą środę mam jeszcze wizytę u lekarza

i wtedy będziemy się umawiać na cc.Ale wczoraj już myślałam,że się zaczyna bo brzuch mnie

bolał 3 razy i już widziałam siebie na izbie przyjęć w szpitalu :)Na szczęście narazie jest

spokój ,ale ta świadomość,że zostały praktycznie dwa tygodnie do terminu wcale mi nie

pomaga.Przecież w każdej chwili mogą złapać mnie skurcze albo wody odejść.Czuję się ogólenie

bardzo dobrze,znajomi twierdżą,że brzuch mam taki jakbym połkneła piłkę do koszykówki:-)Ale

od dwóch dni mam wrażenie,że brzuch mi się już obniżył więc tym bardziej poród tuż tuż.... 


Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
miriam  
28-03-2008 10:06
[     ]
     
Jeśli kończy Ci się 37 t to narmalne ,że możesz zacząć rodzic. U nas

też 37 t i dzidzia jest gotowa do przyjścia na świat- przynajmniej tak twierdzi lekarka. Nie

martw się! 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
mika2  
03-04-2008 08:50
[     ]
     
Po wczorajszej wizycie dalej nie wiem kiedy będzie cesarka.Lekarz

twierdzi,że narazie jest ok.Co prawda szyjka się skróciła ale ujście jest zamknięte więc nie

ma się co spieszyć.Ale mnie to czekanie wykańcza.Wiem,że każdy dzień dziecka w brzuszku jest

bardzo ważny,ale to 38 tydz. a Maciusia urodziłam właśnie w 38 tygodniu w sobotę.Mam się

jeszcze zgłosić na wizytę do lekarza 11 kwietnia,jeżeli dotrzymam do tego czasu :) 


Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
joanna  
03-04-2008 10:46
[     ]
     
Wiem jak bardzo sie boisz, ten ogromny stres przechodziłąm 8

miesiecy temu, umówiony termin cc i każdy skurcz wpędzajacy mnie w panikę, słąbszy ruch

małego doprowadzający mnie do szaleństwa.
Uwierz ze wszytko bedzie dobrze, przytulam Cie

mocniutko, wiem że niełatwo zaufać lekarzowi, mimo że mówi że wszytko ok , że czas, postaraj

sie uspokoić juz niedługo przytulisz swój skarb.
Przyttulam mocniutko
Mama Aniołka

Juleńki(21-22.10.2005)*
i kochanego Igorka ziemskiego syneczka 
joanna mama anielskiej Juleńki 21-22.10.05(*) i Igorka 24.07.07 i małego Bartoszka 07.09.2010

Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
Agnieszka  
03-04-2008 14:04
[     ]
     
trzymaj sie kochana jestes silna i na pewno wytrzymasz

jeszcze dla dzidzusia:))
mama Błażęjka(*11.02.2008)(*)(*)(*) 


Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
mika2  
07-04-2008 08:58
[     ]
     
Minął weekend i nic się nie wydarzyło.Wygląda na to,że dotrzymam do

terminu.:-) 


Re: Niespodzianka! Zostały dwa tygodnie!!!
Agnieszka  
07-04-2008 16:39
[     ]
     
bardzo mocno pozdrawiam i zycze powodzenia napewno bedzie

dobrze:))
mama Błażejka(*11.02.2008)(*)(*)(*) 


Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
mika2  
12-04-2008 08:33
[     ]
     
Na wczorajszej wizycie lekarz stwierdził,że mam się zgłosić do

szpitala w poniedziałek i będzie działać z cc.Chociaż będzie to dzień przed terminem a

maluszek jeszcze się nie spieszy.Jednak psychicznie jestem wykończona tym czekaniem i

zamartwianiem się czy wszystko będzie dobrze,więc cieszę się,że to już w

poniedziałek!Trzymajcie za nas kciuki,żeby wszystko poszło dobrze. 


Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
gabi  
12-04-2008 09:46
[     ]
     
Wszystko będzie dobrze Zobaczysz,trzymam kciuki 
edyta mama Gabrysi[41tc.+*22.02.05] Sebusia i Szymusia http://gabrysias.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
weraamela  
12-04-2008 10:08
[     ]
     
Kciukole zaciśnięte na maxa;)))Czekamy na dobre

wieści,trzymaj się dzielnie ,już za chwilke utulisz swoje dzieciątko:) Pozdrawiam,Asia.:) 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
kasia-m  
12-04-2008 11:58
[     ]
     
Czekamy na wieści!Kciuki będą trzymane!!!!! 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
basia 30 babelek  
12-04-2008 12:45
[     ]
     
Powodzenia i wracaj z malenstwem szybko do domku i

opisuj co slychac....Powodzenia ,pozytywnego myslenia i zdrowego maluszka pa pa 
Baśka

Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
asiatusz  
12-04-2008 13:03
[     ]
     
Mocno zaciskam kciukasy i przesyłam moc ciepłych myśli, będzie

dobrze. Pozdrowienia! Asia mama Aniołka JULKI (*22.07.2007) 


Re: Niespodzianka! W poniedziałek idę do szpitala!
anna 76  
12-04-2008 13:26
[     ]
     
No to trzymamy kciuki za szybki powrót z maleństwem do

domku!Wszystko będzie dobrze!


Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Niespodzianka! Dziękuję!
mika2  
12-04-2008 16:37
[     ]
     
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i za wsparcie.Jak tylko wrócę do domu to się

odezwę:) 


Re: Niespodzianka! Dziękuję!
lela24  
12-04-2008 22:12
[     ]
     
trzymam kciuki bedzie dobrze mama aniolka BARTUSIA 30.10.2007-6.11.2007 


Re: Niespodzianka! Dziękuję!
Agik  
13-04-2008 00:04
[     ]
     
Kciuki mocno

zaciśnięte! 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
mika2  
19-04-2008 13:46
[     ]
     
14 kwietnia urodził się Bartuś przez cc.Ważył 3550g i ma 54

cm.Jesteśmy od dzisiaj w domu,wszystko dobrze mały przybiera na wadze z każdym dniem. :-) 


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
Styś  
19-04-2008 15:27
[     ]
     
Cieszę się bardzo, wspaniała wiadomość!!!!!
Bądźcie szczęśliwi!!! 


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
basia 30 babelek  
19-04-2008 15:45
[     ]
     
super gratuluje i zycze pociechy z maluszka:) 
Baśka

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
smutasek  
19-04-2008 17:05
[     ]
     
Gratuluję! Cieszę się razem z Wami, może i mi kiedyś się uda. Dużo

zdrówka i szczęścia! 
Ola Mama Zuzi Aniołka

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
anna 76  
19-04-2008 17:07
[     ]
     
Serdeczne gratulacje :))))!
Dużo zdrówka dla

Was...


Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
kasia-m  
19-04-2008 20:12
[     ]
     
Bardzo miła wiadomość:)Gratulacje!!!! 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
Agik  
19-04-2008 23:00
[     ]
     
Gratulacje!!!Dużo zdrówka dla Maleństwa i jego Mamusi. 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
MonikaKo  
20-04-2008 09:10
[     ]
     
Witaj na świecie Bartusiu:)))
Wszystkiego najlepszego i dużo

zdróweczka dla Ciebie malutki i dla Twojej mamusi:)
Pozdrawiam cieplutko. 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!!
kkinga  
20-04-2008 09:39
[     ]
     
Gratulacje!!! Witamy Bartusia rośnij mamie zdrowo!!! 
Kinga
Mama Karolci(*10.04.07-+07.05.07) i Julci (ur.18.06.2008)
http://karolinkakrzemien.pamietajmy.com.pl

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!
sasha  
20-04-2008 12:12
[     ]
     
No proszę :) Gratuluję! Niech synek rośnie zdrowo i cieszcie się sobą 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!
aniazuza  
21-04-2008 08:42
[     ]
     
witaj kochany Bartusiu, wielkie gratulacje dla mamusi, życze samych

radosci i zdrówka, 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!Dziękuję!
mika2  
21-04-2008 12:35
[     ]
     
Dziękujęmy wszystkim ciociom za życzenia! Mamy się dobrze,Baruś dużo

ssie i jest naprawdę grzeczny.Mam nadzieję,że mu już tak zostanie :)Pozdrawiam Wszystkich i

jeszcze raz dziękuję. 


Re: Niespodzianka! Narodziny Bartusia!!!Dziękuję!
Janoula  
22-04-2008 17:51
[     ]
     
Dolaczam sie do tej wielkiej radosci! Bartusia glaszcze po stopce a

rodzicom z calego serca gratuluje!!!!

mama Krzysienka (*+27.12.2007) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora