dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

pierwsza wizyta za nami
miriam  
24-08-2007 23:54
[     ]
     
dzisiaj pierwsz USG, maleństwo ma 8 mm, to 6 tydzień. Biorę dopochwowo antybiotyk, bo były jakieś bakterie, ponoć niegroźne, ale pani doktor woli być ostrożna. Troche mnie to stresuje, ale trzeba przezyć. Jak na 6 tydzień ciąży to wszystko rozwija się prawidłowo, nie widać jeszcze serduszka, ponowne USG za 2 tygodnie. Oprócz tego męczą mnie strasznie mdłości i bezsenność. Jestem na zwolnieniu i praktycznie leżę, bo czuję sie naprawdę fatalnie, ale czego nie robi się, żeby urodzić zdrową dzidzie.........bo przecież tak będzie, prawda??? 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....
Ostatnio zmieniony 24-08-2007 23:55 przez kabe

Re: pierwsza wizyta za nami
madziarek55  
25-08-2007 01:27
[     ]
     
To dobrze ze wszystko w porzadku (poza bakteriami). Sama wlasnie skonczylam kuracje antybiotykami tez mialam jakies bakterie ale w ciazy nie jestem.
zycze wszystkiego dobrego.
Magda 
http://oscardebowski.pamietajmy.com.pl/
http://adasjuniordebowski.pamietajmy.com.pl/


Re: pierwsza wizyta za nami
ewab  
25-08-2007 08:51
[     ]
     
Prawda!!!Będzie dobrze i już!Cieszę się,że wszystko OK.Moja przyjaciółka musiała brac leki dopochwowe bardzo czesto,wszystko dobrze się skończyło,dziś Gracjan ma roczek.
Odpoczywaj ile tylko możesz,póżniej nie będzie na to czasu.Pozdrawiam!
P.S.U mnie 9 tydzień,ale jeszcze nie odważyłam się na wizytę u lekarza,na szczęście czuję się dość dobrze,tylko senna jestem nieustannie.Pozdrawiam 
ewab

Re: pierwsza wizyta za nami
weraamela  
25-08-2007 10:22
[     ]
     
Ciesze sie że wszystko u Was dobrze,a Twoje złe samopoczucie niebawem pewnie minie:)) życzę dużżżoooo sił i radosci oczekiwania:)))pozdrawiam mocno:) 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: pierwsza wizyta za nami
AniaPi  
25-08-2007 11:54
[     ]
     
Miriam to bardzo dobrze, że się fatalnie czujesz, bo to doskonale rokuje na przyszłość ;-) znaczy - hormonki pracuja jak trza! Ale faktycznie - niedługo minie, za jakieś 6-7tyg. :-) Trzymam za Ciebie kciuki. Jest dobrze!!!!!!!!!!! Buziaki. 
Ludzie odchodzą, ale miłość pozostaje.

Re: pierwsza wizyta za nami
AniaPi  
25-08-2007 11:55
[     ]
     
A co do bakterii, to te niestety bywają w ciąży bardzo częstymi, nieproszonymi gośćmi. Dacie radę je wytępić! 
Ludzie odchodzą, ale miłość pozostaje.

Re: pierwsza wizyta za nami
demonnik  
25-08-2007 12:21
[     ]
     
Ciesze się że jest dobrze...i bedzie dobrze bo musi bytc teraz dobrze!!:}.. u mnie według USG to ok 6t 5d:}.... u mnie tez jeszcze nie było widac serduszka dlatego amma wuizyte 7 wrzesnia:}...pozdrawiuamy Ciebie I fasoleczke:} 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: pierwsza wizyta za nami
edi7  
25-08-2007 12:25
[     ]
     
Ciesze się,że tak Was wylęgło:))jeśli czujecie się źle to dobrze, jesli dobrze to też dobrze:D wszystko się skończy tak jak tgeo pragniecie,czyli maleństwami w ramionach:)wierzę w to z całego serca:) 
edyta

Re: pierwsza wizyta za nami
małgorzata  
25-08-2007 13:46
[     ]
     
Wszystko musi być dobrze i będzie dobrze. Dużo wypoczywaj. Uściski dla ciebie i dzieciątka 


Re: pierwsza wizyta za nami
agnieszkaw-d  
25-08-2007 20:21
[     ]
     
Wszystko będzie dobrze, wiem że są obawy, sama przez to przeszłam. Jeszcze raz gratuluje i przesyłam pozdrowienia! 


Re: pierwsza wizyta za nami
kurczak  
25-08-2007 23:43
[     ]
     
jasne, ze tak!!!!!!!!!!!!!!!!!
bedzie dobrze!!
dbaj siebie;)
ja marze o mdlosciach-nie mam zadnych objawow a chcialabym...
moze wizyta w czwartek u lekarza mnie uspokoi
pozdrawiam 


Re: pierwsza wizyta za nami
sillke(mama Remika)  
26-08-2007 09:18
[     ]
     
Gratuluje......

i na pewno będzie dobrze:-) 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora