dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

mieć nadzieję...tylko tyle mogę
kundz  
12-07-2007 12:56
[     ]
     
jestem mamą aniołka w niebie który już od pół roku patrzy na nas z chmurki, nie wiedziałam, że można tak kochać, że można tak czekać i być aż tak szcześliwym. Nie wiedziałam dopoki ta mała istotka nie zamieszkała we mnie. Na początku był strach o to jak damy sobie radę, jaką będę mamą i czy wszystko będzie dobrze. Myślałam że dam sobie radę ze wszystkim, studia, ślub, wesele, co to dla mnie. I kiedy myślałam że nic złego nie może się już stać nadszedł ten dzień, najgorszy, najstraszniejszy i nie wiedziałam ze można tak cierpieć...Njagorsze było to, że nie mogłam być z mężem, leżałam na aseptycznym gdzie nie mógł wejść i tylko te smsy, że kocha, że czeka, że modli się. Nikt nie wiedział że już się zaczeło, a tak bardzo bolało, dopiero po badaniu popłoch i szum koło mnie i jeszcze moment i już był na tym świecie...i ta cisza...To już za mną, za nami, była to najgorsza rzecz jaką musiałam zrobić, ale zrobiłam ją, nie było wyjścia, widziałam go tylko chwileczkę zanim nie zniknął opatulony zieloną chustą i tak bardzo żałuje że choć raz go nie utuliłam nie ucałowałam jego małej rączki. teraz myślimy z męzem zeby zacząć od nowa się starać, a ja tak bardzo się boję, że znów coś będzie nie tak, bo wiem już teraz że w zyciu nie ma nic pewnego. tymbardziej ze nie wiadomo dlaczego nasza iskierka musiała odejść, pewnie już nigdy się tego nie dowiemy, a ja tak bardzo chciałabym wiedzieć jak uchronić to nasze kolejne maleństwo, mam tylko nadzieję że Nikuś nam pomoże, że uprosi Bozię o siłę i nadzieję dla nas, tylko tyle...nadzieja
mama Nikusia 30tc 
_____________________________
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"
mama Nikusia 31.01.07
www.fasolek30tc.blog.onet.pl

Re: mieć nadzieję...tylko tyle mogę
martuś85  
12-07-2007 14:00
[     ]
     
ja tez sie boje kochana ale che bycia mama jest wieksza niz strach i wiem ze sie w koncu uda predzej czy pozniej i sie nie poddam bede mama juz sie staramy i wierze ze sie uda i tym razem moja dzidza bedzie zdrowa bo przeciez na to zaslugujemy jak nikt inny.Pozdrawiam i zycze powodzenia w staraniach

http://mojeprosiaczki.blog.onet.pl/ 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: mieć nadzieję...tylko tyle mogę
kurczak  
12-07-2007 23:30
[     ]
     
oczywiscie mnie rowniez przychodza zle mysli do glowy...ze moze sie powtorzyc, ze przyczyna nie byl ibuprom, opryszcza czy lek na zapalenie pecherza...tylko cos w nas... ale odrzucam te mysli... i gdyby.... postapilabym zupelnie inaczej... 


Re: mieć nadzieję...tylko tyle mogę
Soffija  
13-07-2007 00:43
[     ]
     
Odwagi! Tego nam trzeba. Musisz naprawdę uwierzyć, że będzie dobrze, bo strach nie jest naszym sprzymierzeńcem... Pierwsze tygodnie życia mojej Nadziejki, którą już od 15 tygodni nosze pod sercem, były wypełnione strachem... I czuję, że tak nie powinno być. Teraz jest lepiej... Chcę Cit ylko, moja droga, powiedzieć, że musisz naprawdę uwierzyć w Jutro, naprawdę stanąć na nogi, bo ta następna ciąża będzie czasem przede wszystkim wielkiej próby i walki psychicznej, a dopiero potem - szczęścia.
Życzę Ci z całego serca Nowej Nadziei i... gotowości na tę walkę.
Pozdrawiam.
S. 


Re: mieć nadzieję...tylko tyle mogę
Begi  
13-07-2007 14:36
[     ]
     
Witaj.
Wszytkie nas na tym forum łączy przeszłość i ciągły strach o przyszłość. Tylko nadzieja i wiara w to, że tym razem będzie inaczej - dobrze, trzyma nas przy życiu.
Zapraszam Cię na wątek dla starających się po poronieniu. Tam nas lepiej poznasz i zobaczysz, że wszystkie przeżywamy te same emocje. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora