dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
mar29  
16-08-2007 23:24
[     ]
     
Moja partnerka jest w 28 tygodniu ciąży.oczekujemy na chłopców bliźniaków syjamskich zrośniętych główkami.Szukamy ludzi którzy mogą nam w jakikolwiek sposób pomóc i mają kontakty lub znają dobre kliniki chirurgi dziecięcej na świecie.Pozdrawiamy. 


Re: Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
martuś85  
17-08-2007 00:33
[     ]
     
radze porzadnie mediowo sprawe naglosnic a wtedy pomoc sie znajdzie. Trzymam kciuki zeby sie udało i wszystko było dobrze 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
basia 30 babelek  
17-08-2007 07:59
[     ]
     
witam ja tez wam radze mediowo,a pomoc napewno sie znajdzie,ksiąze,ktory finansował rozdzielenie blizniaczek osiem lat temu oferowal swoja pomoc .Zycze wam szczescia i duzo sił trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie 
Baśka

Re: Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
mar29  
17-08-2007 09:22
[     ]
     
z mediami czekamy na poród 


Re: Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
aniazuza  
17-08-2007 10:48
[     ]
     
WITAJ BARDZO WAM WSPÓŁCZUJE JA NIESTETY NIE UMIEM WAM POMÓC CHOĆ BARDZO BYM CHCIAŁA,WIDZĘ ŻE MAMY PODOBNE PROBLEMY , MAMY KOCHANE ISTOTKI TAK BLISKO SIEBIE ,A NIE MOZEMY IM POMÓC , JETESMY BEZRADNI, BYNAJMNIEJ JA JESTEM , MUSZE CZEKAĆ I PROSIC BOGA O ZDROWIE DLA MOJEJ ZUZANNY, JA JUZ IDE W PONIEDZIAŁEK DO SZPITALA , WIEC POZOSTAJE MI TYLKO CZEKAĆ I ODDAĆ MOJĄ UKOCHANĄ DZIECINKE W RĘCE BOGA. 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Szukam pomocy dla bliźników syjamskich
aniazuza  
17-08-2007 10:55
[     ]
     
WIESZ MOŻE TO ŻADNA POCIECHA , ALE KIEDYŚ JAK OGLĄDAŁAM FUNDACJE POLSAT TAM BYŁO O PODOBNYM PROBLEMIE , MAM NADZIEJE ŻE NIC NIE POKRĘCIŁAM ,TAK MI COŚ ŚWITA,WEJDŻ NA ICH STRONE TAM MASZ KONTAK MOŻE ONI CHOĆ JAKIEŚ NAMIARY MAJĄ NA KLINIKI , SPECJALISTÓW, KOGOKOLWIEK , PRZECIEŻ POMAGAJĄ TYLU LUDZIOM , MUSZĄ COŚ WIEDZIEĆ, POPRÓBUJ MOŻE AKURAT COŚ SIĘ UDA DOWIEDZIEĆ.POWODZENIA . 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora