Witamy Cię na naszej stronie. Pragniemy by to miejsce stało się azylem dla osieroconych rodziców. Zależy nam aby tacy rodzice stracili owo nieznośne poczucie wyjątkowości, którego zapewne doświadczają w swoim środowisku, by mogli podzielić się swoim bólem, tęsknotą, trudem, drobnymi radościami, by mogli opowiedzieć o swoim dziecku. Pamiętaj, nie jesteś sam.

Kolejny Dzień Dziecka Utraconego. Dla niektórych będzie to następna rocznica, piąta, dziewiąta, piętnasta, a dla innych świeża (zbyt świeża) rana. Dzień Dziecka Utraconego to nie jest "Święto" jak niektórzy sugerują. To nie jest wyłączny dzień w którym wspominamy nasze dzieci. Nasze dzieci żyją w nas przez cały rok, całe lata i zawsze w każdej sekundzie życia mamy je w pamięci.

Jego pomysł narodził się z potrzeby mówienia światu o naszym bólu, a także z konieczności dokonania zmian w świecie, który ucieka od śmierci i od cierpienia, za wszelką cenę wmawiając ludziom, że "wszystko będzie dobrze, uśmiechnij się". Nie. Nie będzie dobrze. Długo nie będzie dobrze, ale w końcu, wierzcie mi, uda się zagoić tą ranę, mimo, że na zawsze pozostanie RYSA na duszy. Trzymajmy się razem. 
 
 
Modlitwę poprowadzi Grupa Wsparcia dla Rodziców po Stracie Dzieci wraz z rodzinami Domowego Kościoła. 
 
O 18:00 odbędzie się msza św. w intencji rodziców dzieci utraconych. 
 
W kościele można będzie wrzucić do koszyczka karteczki z imionami dzieci utraconych, które zostaną odczytane podczas modlitwy przy Miejscu Pamięci o Dzieciach Utraconych obok kościoła. 
 
Po modlitwie odbędzie się spotkanie w Oratorium św. Józefa wraz z wykładem pani psycholog Małgorzaty Matusik-Belik pt.: „Trudny czas żałoby".
 
Dzi